مترجم

دیکشنری
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

98 254 100 1

آی ان آ

معنی آی ان آ در دانشنامه ویکی پدیا

آی ان آ
آی ان آ، (به انگلیسی: INA) شرکت نفت و گاز کرواسی است، که در سال ۱۹۶۴ تاسیس شد و برای مدت کوتاهی؛ تحت نام شرکت ملی نفت کرواسی فعالیت می نمود.
بزرگترین سهامدار شرکت آی ان آ، شرکت نفتی مجارستانی مول گروپ می باشد، که ۴۷٫۱۶٪ درصد از سهام آن را، در اختیار دارد. دولت کرواسی نیز با دارا بودن ۴۴٫۸۴٪ درصد از سهام آی ان آ، دومین سهامدار آن، محسوب می شود و ۷٫۹٪ درصد از سهام آن نیز، در اختیار سرمایه گذاران خصوصی می باشد.
سهام شرکت آی ان آ، در بازار بورس اوراق بهادار زاگرب معامله می شود. این شرکت همچنین در فهرست ثانویه بازار بورس لندن ذکر شده است.
شرکت آی ان آ، در سال مالی ۲۰۱۰ درآمدی بالغ بر ۲۵ میلیارد کونا کسب نمود و از سال ۲۰۱۰ تاکنون، بعنوان بزرگترین شرکت کرواسی شناخته می شود. این شرکت، در سال ۲۰۱۱ معادل ۱۰٫۴۷ میلیارد کونا از طریق صادرات فراورده های نفتی بدست آورده است. آی ان آ هم اکنون بزرگترین صادرکننده کالا در این کشور به حساب می آید.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

پیشنهاد شما درباره معنی آی ان آنام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

معنی آی ان آ
کلمه : آی ان آ
اشتباه تایپی : Hd hk H
عکس آی ان آ : در گوگل


آیا معنی آی ان آ مناسب بود ؟     بله - خیر     ( امتیاز : 98% )
بستن آگهی ها
زبان مارکت
خرید بلیط هواپیما
حقوق و دستمزد
افزونه دیکشنری و مترجم کروم
نرم افزاری مریم
فروشگاه آنالی