برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1144 100 1

امی رسوم

امی رسوم در دانشنامه ویکی پدیا

امی رسوم
امانوئل گری «امی» رسوم (به انگلیسی: Emmanuelle Grey "Emmy" Rossum) (زاده ۱۲ سپتامبر ۱۹۸۶) هنرپیشه و خواننده-ترانه پرداز آمریکایی است. رسوم بیشتر برای بازی در نقش فیونا گلکر در مجموعه تلویزیونی درام کمدی بی شرم از شبکه شوتایم شناخته می شود. رسوم به مدت ۹ سال در این سریال ایفای نقش کرد و بعد از ۹ فصل از آن جدا شد. رسوم فعالیت خود را از سال ۲۰۰۰ و با بازی در فیلم سانگ کچر آغاز کرد. سال ۲۰۰۱، وی در فیلم راپسودی آمریکایی بازی کرد. حضور در فیلم تحسین شده رودخانه میستیک، نام رسوم را بیشتر از قبل بر روی زبان انداخت و باعث شد تا در هالیوود شناخته شود. سال ۲۰۰۴، سال خوبی برای رسوم بود. ابتدا در فیلم علمی–تخیلی روزی پس از فردا ظاهر شد. این فیلم با فروش بیش از ۵۰۰ میلیون دلار، ششمین فیلم سال ۲۰۰۴ شناخته شد. روزی پس از فردا همچنین پرفروش ترین فیلم کارنامه رسوم می باشد. بازی رسوم در نقش کریستین دائه در فیلم موزیکال شبح اپرا با تحسین منتقدان همراه شد.
راپسودی آمریکایی
نابغه
رودخانه میستیک
نولا
پس فردا
شبح اپرا
پوزئیدون
دراگون بال اوولوشن
قبل از اینکه ناپدید شوم
دنباله دار
بی شرم (مجموعه تلویزیونی)
بعد از فیلم شبح اپرا، رسوم برای مدتی از سینما دور بود و سپس با بازی در فیلم پوزئیدون و دراگون بال اوولوشن به پرده نقره ای بازگشت. موجودات زیبا، قبل از اینکه ناپدید شوم و فیلم دنباله دار از جمله آثاری هستند که رسوم در بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ در آن ها ایفای نقش کرد.
به عنوان خواننده، رسوم اولین آلبوم خود با عنوان درون بیرون را در سال ۲۰۰۷ منتشر کرد. رسوم در همین سال و به مناسبت ایام کریسمس یک آلبوم چندآهنگه نیز منتشر کرد. در سال ۲۰۱۳، رسوم آلبوم دوم خود با نام سفر عاطفی را منتشر کرد که به نسبت آلبوم اولش با نظرهای مثبت بیشتری همراه بود.
رسوم در سال ۲۰۱۵، با فیلم نامه نویس و کارگردان مصری-آمریکایی، سم اسماعیل نامزد کرد. این دو در ماه مه ۲۰۱۷ با یکدیگر ازدواج کردند.
عکس امی رسوم


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با امی رسوم

امی رسوم را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی امی رسوم   • مفهوم امی رسوم   • تعریف امی رسوم   • معرفی امی رسوم   • امی رسوم چیست   • امی رسوم یعنی چی   • امی رسوم یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی امی رسوم
کلمه : امی رسوم
اشتباه تایپی : hld vs,l
عکس امی رسوم : در گوگل

آیا معنی امی رسوم مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )