انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

94 1043 100 1

اپک

اپک در دانشنامه ویکی پدیا

اپک
سازمان همکاری های اقتصادی آسیا–اقیانوسیه APEC
اوپک OPEC
اِپُک تایمز، (به انگلیسی: The Epoch Times) (به چینی: 大纪元) یک شرکت رسانه ای خبری است که به صورت خصوصی اداره می شود. این روزنامه به ۲۱ زبان مختلف و در ۳۵ کشور منتشر می شود. اپک تایمز اخبار سانسور نشده چین را منتشر می کند. یک گروه چینی-آمریکایی در حالیکه در معرض خطرات تحت کنترل کمونیست چین بودند، پس از وقایعی چون کشتار میدان تیانانمن و آزار و اذیت گروه معنوی فالون گونگ، شروع به چاپ و نشر اپک تایمز به زبان چینی در ایالات متحده کردند. برخی از خبرنگاران اپک تایمز در چین زندانی شده و تحت شکنجه قرار گرفته اند.
وب گاه رسمی اپک تایمز
وب گاه اپک تایمز فارسی
اولین روزنامه در می ۲۰۰۰ منتشر شد و اولین نسخه آنلاین در اوت ۲۰۰۰راه اندازی شد. به زودی به دنبال آن نسخه های محلی توسط دفاتر منطقه ای منتشر گردید که اپک تایمز را تبدیل به بزرگترین روزنامه چینی زبان در خارج از سرزمین اصلی چین و تایوان نمود.
اولین نسخه انگلیسی آنلاین اپک تایمز در سال ۲۰۰۳ راه اندازی شد و پس از آن اولین نسخه چاپی در سال ۲۰۰۴ منتشر گردید. نسخه فارسی اپک تایمز از اوایل سال ۲۰۱۳ منتشر گردید.
در اواخر سال ۲۰۰۴، اپک تایمز اقدام به انتشار مجموعه مقالاتی با نام "نُه شرح و تفسیر درباره حزب کمونیست" کرد. نگاهی دقیق و انتقادآمیز به حزب کمونیست چین. ویراستاران این کتاب قصد داشتند ماهیت حزب کمونیست چین را در طی روند تاریخ برملا کنند. از شکل گیری، قدرت گیری مائو زدونگ و شکل کنونی آن. نه شرح و تفسیر درباره حزب کمونیست، حزب را متهم به دروغ گویی، نابودی مفاهیم اصلی اخلاقی و ساختارهای اجتماعی با زور، قتل عام مردم و ترور می کند. از کشتار میدان تیانانمن تا آزار و شکنجه گروه معنوی فالون گونگ.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با اپک

اپک را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی اپک   • مفهوم اپک   • تعریف اپک   • معرفی اپک   • اپک چیست   • اپک یعنی چی   • اپک یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی اپک
کلمه : اپک
اشتباه تایپی : h~;
عکس اپک : در گوگل


آیا معنی اپک مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 94% )