انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

96 1066 100 1

ایبنا

ایبنا در دانشنامه ویکی پدیا

ایبنا
خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) (به انگلیسی: Iran Book News Agency - IBNA)، اولین و تنها خبرگزاری تخصصی کتاب ایران است.
«با حضور مسوولانی از سفارت ترکیه در ایران بخش «ترکی استانبولی» ایبنا رسماً آغاز به کار کرد». ایبنا. ۱۳۹۰. بایگانی شده از اصلی در ۲۴ اسفند ۱۳۹۰. از پارامتر ناشناخته |ماه= صرف نظر شد (کمک)
زادعلی، منوچهر (۱۳۹۱). «تشکیل دفتر نمایندگی ایبنا در مراکز استان ها». ایبنا. بایگانی شده از اصلی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۱. از پارامتر ناشناخته |ماه= صرف نظر شد (کمک)
خبرگزاری ایبنا فعالیت خود را به طور رسمی از ۲۴ آبان ماه ۱۳۸۵ آغاز کرده است. این خبرگزاری، زیر نظر خانهٔ کتاب ایران که نهادی غیردولتی و غیرانتفاعی است، و با سردبیری حسن محمودی فعالیت می کند.
هدف از این فعالیت، اطلاع رسانی خبری در حوزهٔ کتاب و کتابخوانی و سایر موضوعات مرتبط نظیر چاپ، نشر و گرافیک است.
اخبار خبرگزاری کتاب ایران شامل خبرهای داخلی و خارجی بوده که در موضوعات چاپ و نشر، دین، ادبیات، اندیشه، دانش و فناوری، اجتماعی و سیاسی، تاریخ و جغرافیا، کودک و نوجوان و هنر بر روی پایگاه اینترنتی آن به نشانی: www.ibna.ir منتشر می شود.
اگر برای عنوان فعلی این مقاله (یا عنوانی دیگر)، معادلی مناسب از منبعی معتبر یافتید، با ذکر آن منبع و با شیوهٔ صحیح ارجاع، آن را در متن مقاله قرار دهید و سپس مقاله را انتقال دهید. اگر نمی دانید چطور انتقال را انجام یا به درستی به منابع ارجاع دهید، در صفحهٔ بحث این مقاله درخواست خود را با قراردادن این متن بیان کنید:
«اغاز فعالیت پایگاه خبری شبکه بانکی کشور «ایبنا»». صدا و سیما. ۱۳۹۵. از پارامتر ناشناخته |ماه= صرف نظر شد (کمک)
«شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا) افتتاح شد». بانک ملی ایران. ۱۳۹۵. از پارامتر ناشناخته |ماه= صرف نظر شد (کمک)
«تحریریه جدید ایبِنا توسط رئیس کل بانک مرکزی افتتاح شد». ایبِنا. ۱۳۹۷. از پارامتر ناشناخته |ماه= صرف نظر شد (کمک)
خبرگزاری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا) (به انگلیسی: Iranian Bank And Economy News Agency - IBENA)، رسانه مرجع نظام بانکی و اقتصادی کشور است.
خبرگزاری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا)، ۱۶ مرداد ماه سال ۱۳۹۵ با مدیر مسوولی علی دیواندری با شعار "رصد موثق اخبار بانکی و اقتصادی " به جمع رسانه های کشور پیوست. همچنین در تاریخ دوم خرداد ماه سال ۱۳۹۷ ولی الله سیف رئیس کل وقت بانک مرکزی با حضور در دفتر این رسانه، تحریریه جدید را افتتاح کرد(لینک خبر) هدف از ایجاد این رسانه، کمک به سایر بخش های رسانه ای کشور برای تولید اطلاعات دربارهٔ فعالیت های بانکی و نگاه حرفه ای تر به این صنعت است؛ از سوی دیگر ایجاد مرجعی برای کسب اخبار قابل اعتماد در نظام بانکی و اقتصادی از دیگر اهداف این رسانه به شمار می رود.
ایبِنا به عنوان رسانه مرجع نظام بانکی و اقتصادی کشور در قالب ۱۱ سرویس خبری شامل اقتصاد کلان، بازار پول، تحلیل روز، اخبار بانک ها، اقتصاد ایران، بورس و بیمه، بانکداری الکترونیک، بانک و اقتصاد جهان، عکس و تصویر فعالیت می کند. همچنین این رسانه دارای نسخه ای به زبان انگلیسی است که در این بخش اخبار مهم روز و مرتبط با حوزه اقتصاد و بانک به زبان انگلیسی ترجمه می شود.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با ایبنا

ایبنا را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ایبنا   • مفهوم ایبنا   • تعریف ایبنا   • معرفی ایبنا   • ایبنا چیست   • ایبنا یعنی چی   • ایبنا یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ایبنا
کلمه : ایبنا
اشتباه تایپی : hdfkh
عکس ایبنا : در گوگل


آیا معنی ایبنا مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 96% )