انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

94 891 100 1

بازی های آسیایی ۲۰۰۶ در دانشنامه ویکی پدیا

بازی های آسیایی ۲۰۰۶
مختصات: ۲۵°۱۵′۵۴″ شمالی ۵۱°۲۷′۰۲″ شرقی / ۲۵.۲۶۴۹۶° شمالی ۵۱.۴۵۰۶۱° شرقی / 25.26496; 51.45061
بازی های آسیایی ۲۰۰۶ پانزدهمین دوره از بازی های آسیایی بود که از ۱ دسامبر ۲۰۰۶ به مدت پانزده روز در شهر دوحه برگزار شد. بعد از بازی های آسیایی ۱۹۷۴، این دومین مرتبه ای بود که بازی های آسیایی در منطقه غرب این قاره برگزار می شد. رقابت ها در ۳۹ رشته ورزشی انجام شد. این نخستین دوره از بازی ها بود که شبکه خبری یورو اسپرت اقدام به پوشش تلویزیونی آن می نمود.
در مسابقات اسب سورای این بازی ها، یک سوارکار کره ای به نام کیم هیوم چیل (به انگلیسی: Kim Hyung-chil) بر اثر سقوط از اسب فوت کرد.
مشعل این دوره از بازی ها در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۸۵ در دوحه روشن شد و با انتقال به تاج محل، سفر خود به ۱۵ کشور آسیایی و ۲۲ شهر و طی مسافت قریب به ۵۰٬۰۰۰ کیلومتری خود را آغاز کرد. در طی حرکت مشعل در میان کشورهای آسیایی، این مشعل پس از ورود به ایران در سه شهر مشهد، اصفهان و تهران به حرکت درآمد و پس از آن خاموشو به عمان برده شد. این مشعل در ۴ آذر وارد ورزشگاه خلیفه دوحه شد.
حضور ایران در بازی های آسیایی ۲۰۰۶ دوازدهمین حضور کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی بود. کاروان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۰۶ با ۲۳۸ ورزشکار و همراه حضور داشت. ورزشکاران ایرانی در این بازی ها با کسب ۴۸ مدال مختلف توانستند به رتبه ششمی مسابقات دست یابند. پرچمداری ایران در این دوره از بازی ها را حسین رضازاده بر عهده داشت.
سپک تاکرا یکی از رشته های ورزشی گنجانیده شده در برنامه بازی های آسیایی ۲۰۰۶ دوحه در قطر بود که هم در رده مردان و هم در رده زنان به صوت تیمی، انفرادی و دونفره برگزار شد.محل تمامی رقابت های سپک تاکرا سالن السد بود.
مسابقات کشتی بازی های آسیایی ۲۰۰۶ از ۹ دسامبر تا ۱۴ دسامبر سال ۲۰۰۶ در شهر دوحه، قطر برگزار شد.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

بازی های آسیایی ۲۰۰۶ را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی بازی های آسیایی ۲۰۰۶نام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی بازی های آسیایی ۲۰۰۶   • مفهوم بازی های آسیایی ۲۰۰۶   • تعریف بازی های آسیایی ۲۰۰۶   • معرفی بازی های آسیایی ۲۰۰۶   • بازی های آسیایی ۲۰۰۶ چیست   • بازی های آسیایی ۲۰۰۶ یعنی چی   • بازی های آسیایی ۲۰۰۶ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی بازی های آسیایی ۲۰۰۶
کلمه : بازی های آسیایی ۲۰۰۶
اشتباه تایپی : fhcd ihd Hsdhdd ۲۰۰۶
عکس بازی های آسیایی ۲۰۰۶ : در گوگل


آیا معنی بازی های آسیایی ۲۰۰۶ مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 94% )