انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

95 1044 100 1

بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴

بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ در دانشنامه ویکی پدیا

بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴
المپیک زمستانی ۲۰۱۴، که به نام رسمی بازی های زمستانی المپیک XXII (به انگلیسی: XXII Olympic Winter Games) شناخته می شود، المپیکی است که بین ۷ فوریه تا ۲۳ فوریه ۲۰۱۴ در سوچی، روسیه برگزارشده است.
آلبانی  (۲)
آندورا  (۶)
آرژانتین  (۷)
ارمنستان  (۴)
استرالیا  (۶۱)
اتریش  (۱۳۰)
جمهوری آذربایجان  (۴)
بلاروس  (۲۴)
بلژیک  (۷)
برمودا  (۱)
بوسنی و هرزگوین  (۵)
برزیل  (۱۳)
جزایر ویرجین انگلستان  (۱)
بلغارستان  (۱۸)
کانادا  (۲۲۰)
جزایر کیمن  (۱)
شیلی  (۶)
چین  (۶۶)
کرواسی  (۱۱)
قبرس  (۲)
جمهوری چک  (۸۵)
دانمارک  (۱۲)
این شهر در ۴ ژوئیه ۲۰۰۷ در گواتمالا سیتی انتخاب شد این اولین باری بود که «روسیه» میزبان المپیک زمستانی می شد. در سال ۱۹۸۰ المپیک تابستانی ۱۹۸۰ به میزبانی مسکو برگزار شد.
*   کشور میزبان
عکس بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴
ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ متشکل از کاروانی با ۲۳۰ ورزشکار بوده و در تمامی ۱۵ رشته در این دوره از بازی ها شرکت داشتند.
وبگاه رسمی
کشور ایران با پنج ورزشکار و در دو رشته ورزشی اسکی آلپاین و اسکی صحرانوردی در بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ شرکت کرده است:
فرزانه رضاسلطانی
فروغ عباسی
حسین ساوه شمشکی
سید ستار صید
محمد کیادربندسری
جدول مدال های بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ جدول مدال های دریافتی بر اساس رتبه بندی کمیته های ملی المپیک در بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ است که در سوچی، روسیه از ۷ تا ۲۳ فوریه برگزار می شود. حدود ۲۸۰۰ ورزشکار در ۹۸ بخش در ۷ ورزش شرکت می کنند. با اضافه شدن ۱۲ بخش به رقابت ها این مسابقات را به بزرگ ترین مسابقات بازی های المپیک زمستانی تاکنون تبدیل کرده است. در این مسابقات اسلوونی اولین مدال طلا را کسب کرد.
این جدول بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کمیته ملی المپیک است. در این جدول ابتدا بررسی بر پایه تعداد مدال های طلا کسب شده توسط ورزشکاران آن کشور است و سپس تعداد مدال های نقره و تعداد مدال های برنز.
کشور میزبان
مسابقاتِ کرلینگ از بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ در آیس کیوب کرلینگ سنتر (با نام مستعار آیس کیوب) برگزار شد. این ششمین حضور مسابقات کرلینگ در بازی های المپیک بود. مسابقات در هر دوبخش مردان و زنان و با حضور ۱۰ کشور برگزار شد. این دور از مسابقات از ۱۰ تا ۲۱ فوریه ۲۰۱۴ برگزار شد. تیم زنان کانادا در حالی به قهرمانی رسید که در طی مسابقات بدون شکست باقی مانده بود که این موضوع برای اولین بار اتفاق افتاد.
کانادا  (۱۰)
چین  (۱۰)
دانمارک  (۱۰)
آلمان  (۵)
بریتانیای کبیر  (۱۰)
ژاپن  (۵)
نروژ  (۵)
روسیه  (۱۰)
کره جنوبی  (۵)
سوئد  (۱۰)
سوئیس  (۱۰)
ایالات متحده آمریکا  (۱۰)
انتخاب برای مسابقات المپیک براساس دو روش صورت گرفت. کشورهای که تیم آن ها امتیاز کافی را در مسابقات قهرمانی کرلینگ جهان در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ را کسب کرده بوند به طور مستقیم انتخاب شدند. همچنین تیم ها می توانستند از طریق مسابقات انتخابی که در زمستان ۲۰۱۳ صورت گرفت نیز انتخاب شوند. ۷ تیم از طریق مسابقات قهرمانی جهان امتیاز لازم برای حضور در مسابقات را کسب کردند. همجنین ۲ تیم از طریق مسابقات انتخابی به المپیک راه یافتند. تیم میزبان، روسیه، نیز به طور مستقیم در مسابقات حضور یافت. به این ترتیب ۱۰ تیم در هر بخش، مردان و زنان، در مسابقات شرکت کردند.
۱۲ کشورِ مختلف در مسابقات در دو بخش مردان و زنان شرکت کردند. تعداد شرکت کنندگان آن ها در پرانتز قید شده است.
مسابقات بخش مردان با دور مقدماتی آغاز شد. هر تیم با سایر تیم های حاضر مسابقه داد. ۴ تیم برتر به دور حذفی راه ایافتند.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴

به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

رضا > کرتیلان
اجاقی > اجاقی
Mahdi > شربت (دارو)
Behnaz > guidelines
مهدی ورمزیار > ورمزیار
دینا حسین پناهی > بر می خیزد
ماد > ریناز
ناهید > establishing

نگارش واژه نو   |   پیشنهادهای امروز

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴   • مفهوم بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴   • تعریف بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴   • معرفی بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴   • بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ چیست   • بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ یعنی چی   • بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴
کلمه : بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴
اشتباه تایپی : fhcd ihd hgl~d; clsjhkd ۲۰۱۴
عکس بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ : در گوگل


آیا معنی بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۴ مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 95% )