انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

97 996 100 1

باشگاه فوتبال فولاد خوزستان

باشگاه فوتبال فولاد خوزستان در دانشنامه ویکی پدیا

باشگاه فوتبال فولاد خوزستان
باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان یکی از باشگاه های حاضر و پرطرفدار در لیگ برتر فوتبال ایران است و که در چند سال اخیر توانسته با کشف و پرورش بازیکنان مستعد و بومی، عناوین مختلفی در رقابت های فوتبال داخل کشور در رده های سنی مختلف کسب نماید.لوگوی کنونی باشگاه   لوگو باشگاه در سال ۱۳۸۴   از لوگوهای سابق باشگاه   از لوگوهای سابق باشگاه   از لوگوهای سابق باشگاه   لوگوی اولیه باشگاه
باشگاه فولاد خوزستان با داشتن مدارس حرفه ای فوتبال و با استفاده از دانش مربیان خارجی مانند وینگو بگوویچ، لوکا بوناچیچ و ملادن فرانچیچ توانست بازیکنان مطرحی مانند ایمان مبعلی، حسین کعبی، مهرداد کریمیان، ابراهیم میرزاپور، جلال کاملی مفرد، علی بداوی، بختیار رحمانی، پژمان منتظری، آرش افشین، اسماعیل شریفات و… را به فوتبال ایران معرفی کند. در جام ملت های آسیا ۲۰۰۴ در بازی تیم ملی ایران و کره جنوبی از ۶ ملی پوش فولاد ۵ نفر به زمین رفتند و پیروزی ۴–۳ را رقم زدند.
فولاد تاکنون دو مرتبه در فصل ۸۴–۱۳۸۳ و فصل ۹۳–۱۳۹۲ قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شده است. فولاد در فصل ۸۴–۱۳۸۳ با کسب ۶۴ امتیاز از ۳۰ بازی (۲/۱۳ امتیاز از هر بازی) رکورد مقتدرانه ترین قهرمانی در لیگ برتر ایران را کسب کرد.
این تیم همچنین سابقه خوبی در معرفی بازیکنان باکیفیت خارجی دارد. از میان بازیکنانی که از طریق این باشگاه به فوتبال ایران پای گذاشتند می توان به فابیو جانوآریو، عماد محمد رضا، لوسیانو پریرا آرماندو سا و ماتیاس چاگو اشاره کرد.
عکس باشگاه فوتبال فولاد خوزستان
این نوشتار دربردارندهٔ فهرست بازیکنان خارجی باشگاه فوتبال فولاد خوزستان است. این بازیکنان بیرون از ایران به دنیا آمده اند و هرگز برای تیم ملی فوتبال ایران بازی نکرده اند.
بیشترین بازی: ماتیاس چاگو (۷۰بازی)
بیشترین گل زده: شیمبا (۲۱ گل)
اخراج شده(ها): سامال سعید
بیشترین ملیت: برزیلی (۱۲ نفر)
باشگاه فولاد از خوش سابقه ترین باشگاه های ایرانی در به خدمت گرفتن بازیکنان خارجی است. این باشگاه به ندرت از بازیکنان خارجی شاغل در ایران به خدمت گرفته است و همواره به کشف بازیکنان باکیفیت خارجی اصرار داشته است. در عین حال بسیاری از بازیکنانی که از باشگاه فولاد پای به فوتبال ایران گزارده اند ماندگار شده و در باشگاه های مختلف عمکرد خوبی بر جای گذاشته اند.
تذکر: پرچم استفاده شده در کنار نام بازیکنان نشان دهندهٔ ملیتی است که برای بازیکنان در فیفا ثبت شده است. این بازیکنان ممکن است بیش از یک ملیت داشته باشند. بازیکنانی که نامشان پررنگ نوشته شده است٬ سابقه ی بازی برای تیم ملی بزرگسالان کشورشان را دارند.
تا تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۵


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با باشگاه فوتبال فولاد خوزستان

باشگاه فوتبال فولاد خوزستان را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

سیران > سیران
k-h > access sentral
بیتا > a couple
میثم علیزاده > juicy
میم-ب > a pity
Mohammadreza Akbarian > martyr
Mohammadreza Akbarian > martyrdom
مریم > depletion

نگارش واژه نو   |   پیشنهادهای امروز

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی باشگاه فوتبال فولاد خوزستان   • مفهوم باشگاه فوتبال فولاد خوزستان   • تعریف باشگاه فوتبال فولاد خوزستان   • معرفی باشگاه فوتبال فولاد خوزستان   • باشگاه فوتبال فولاد خوزستان چیست   • باشگاه فوتبال فولاد خوزستان یعنی چی   • باشگاه فوتبال فولاد خوزستان یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی باشگاه فوتبال فولاد خوزستان
کلمه : باشگاه فوتبال فولاد خوزستان
اشتباه تایپی : fha'hi t,jfhg t,ghn o,csjhk
عکس باشگاه فوتبال فولاد خوزستان : در گوگل


آیا معنی باشگاه فوتبال فولاد خوزستان مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 97% )