برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1282 100 1

باشگاه فوتبال مس کرمان

باشگاه فوتبال مس کرمان در دانشنامه ویکی پدیا

باشگاه فوتبال مس کرمان
باشگاه فوتبال مس کرمان یکی از باشگاه های فوتبال ایرانی است که از شهر کرمان در مسابقات لیگ آزادگان شرکت می کند. این باشگاه زیرمجموعه مؤسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران است. این تیم به عنوان تیم اول شرکت مس و همچنین تیم اول استان می باشد. یکی از حساسترین دربی های کشور بین این تیم و مس رفسنجان تحت عنوان ال مسینو برگزار می شود. این تیم در رقابت هایی آسیایی با پیروزی برابر الهلال عربستان توانست به مرحله بعد صعود کند.
ادینهو
سید مهدی رحمتی
قاسم دهنوی
امیر حسین صادقی
مهدی رجب زاده
سپهر حیدری
فرزاد حسین خانی
این تیم پس از چند دوره ناکامی جهت راهیابی به لیگ برتر که با مربیان گوناگونی همراه بود سرانجام در سال ۱۳۸۵ با هدایت نادر دست نشان به لیگ برتر راه یافت و چندین فصل موفق در لیگ برتر ایران و یک فصل در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت.
این تیم در سال ۸۸ با سرمربی گری پرویز مظلومی و مدیریت عبدالرضا برهانی نژاد به مقام سوم لیگ دست یافت و جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.
مس کرمان با صعود به لیگ قهرمانان آسیا نتایج قابل قبولی کسب کرد و با صعود از مرحله گروهی به جمع ۱۶ تیم برتر آسیا راه یافت. برد سه بر یک الهلال عربستان در کرمان یکی از مهمترین بردهای باشگاه مس کرمان است.
عکس باشگاه فوتبال مس کرمان


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با باشگاه فوتبال مس کرمان

باشگاه فوتبال مس کرمان را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی باشگاه فوتبال مس کرمان   • مفهوم باشگاه فوتبال مس کرمان   • تعریف باشگاه فوتبال مس کرمان   • معرفی باشگاه فوتبال مس کرمان   • باشگاه فوتبال مس کرمان چیست   • باشگاه فوتبال مس کرمان یعنی چی   • باشگاه فوتبال مس کرمان یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی باشگاه فوتبال مس کرمان
کلمه : باشگاه فوتبال مس کرمان
اشتباه تایپی : fha'hi t,jfhg ls ;vlhk
عکس باشگاه فوتبال مس کرمان : در گوگل

آیا معنی باشگاه فوتبال مس کرمان مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )