برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1273 100 1

باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز

باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز در دانشنامه ویکی پدیا

باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز
باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز که پیش از این با نام فولادگستر شناخته می شد، یک باشگاه فوتبال ایرانی در شهر تبریز بود که در رقابت های لیگ برتر خلیج فارس حضور داشت، از سال ۱۳۹۷ امتیاز باشگاه گسترش فولاد به باشگاه فوتبال ماشین سازی تبریز واگذار گردید، بدین ترتیب باشگاه گسترش فولاد تبریز برای همیشه برچیده و منحل شد.
قهرمانی:
سوپرلیگ آذربایجان شرقی ۸۸–۱۳۸۷/ صعود به دسته ۳
دسته اول ۹۲–۱۳۹۱/صعود به لیگ برتر
این باشگاه در سال ۱۳۸۷ تأسیس شده بود. گسترش فولاد، یکی از معدود باشگاه های بخش خصوصی ایران بوده و محمدرضا زنوزی مطلق، مالک آن بوده است و به هیچ سازمان، ارگان، شرکت و نهاد دولتی وابسته نبوده است. این باشگاه یکی از پرامکانات ترین باشگاه های فوتبال ایران به حساب می آمد که علاوه برداشتن استادیوم اختصاصی استاندارد، از چند زمین چمن نیز بهره می برد. امید نمازی، مربی تیم ملی فوتبال ایران، در بازدید از امکانات باشگاه گسترش فولاد، عنوان کرده بود که حتی تیم ملی نیز امکانات گسترش فولاد را در اختیار ندارد.
باشگاه گسترش فولاد، علاوه بر فوتبال، در رشته فوتسال نیز در رده های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان دارای تیم بوده است. این باشگاه همچنین در رشته های والیبال نشسته، تکواندو، بدمینتون و ورزش سه گانه نیز فعالیت کرده است.
در فصل ۹۸–۱۳۹۷ باشگاه ماشین سازی تبریز جایگزین این باشگاه در لیگ برتر شد.
عکس باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز
فصل ۹۲–۱۳۹۱، چهارمین فصل، حضور باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز در لیگ آزادگان است. فصل ۹۲–۹۱، ششمین سال فعالیت باشگاه گسترش فولاد در رشته فوتبال محسوب می شود.
این تیم در لیگ آزادگان ۹۲–۱۳۹۱ با سرمربی گری رسول خطیبی و با بازیکنان جوان و بومی، در فاصله ۳ هفته مانده تا پایان فصل، با کسب مقام نخست گروه خود، به لیگ برتر صعود کرد.
فهرست بازیکنان باشگاه ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز   • مفهوم باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز   • تعریف باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز   • معرفی باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز   • باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز چیست   • باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز یعنی چی   • باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز
کلمه : باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز
اشتباه تایپی : fha'hi t,jfhg 'sjva t,ghn jfvdc
عکس باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز : در گوگل

آیا معنی باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )