برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1327 100 1

بیلد

بیلد در دانشنامه ویکی پدیا

بیلد
بیلد یا بیلد تسایتونگ (به آلمانی: Bild-Zeitung) روزنامه عامه پسند محافظه کار آلمانی زبان چاپ برلین است. روزنامه پرتیراژ بیلد با بیش از ۲ میلیون و پانصد هزار شمارگان روزانه و ۱۲ میلیون بازدید روزانه از سایت اینترنتی، تأثیرگذاری ویژه ای در سیاست آلمان دارد.
این روزنامه برای نخستین بار در تاریخ ۲۴ ژوئن ۱۹۵۲ در برلین غربی پایه گذاری شد و پس از اتحاد آلمان هم چنان به انتشار ادامه داد. روزنامه بلید تسایتونگ به بنگاه انتشاراتی اکسل اشپرینگر تعلق دارد.
این روزنامه در سال های ۱۹۴۸ تا ۲۰۱۲ میلادی، برای جذب هرچه بیشتر مخاطب، در صفحه نُخست اش از تصاویر زنان سینه لُخت استفاده می کرد.
عکس بیلد
بیلد یا بیلد تسایتونگ (به آلمانی: Bild-Zeitung) روزنامه ی عامه پسند محافظه کار آلمانی زبان چاپ برلین است. روزنامه پرتیراژ بیلد با بیش از ۲ میلیون و پانصدهزار شمارگان روزانه و ۱۲ میلیون بازدید روزانه از سایت اینترنتی، تأثیرگذاری ویژه ای در سیاست آلمان دارد.
این روزنامه برای نخستین بار در تاریخ ۲۴ ژوئن ۱۹۵۲ میلادی در برلین غربی پایه گذاری شد و پس از اتحاد آلمان هم چنان به انتشار ادامه داد. روزنامه بلید تسایتونگ به بنگاه انتشاراتی اکسل اشپرینگر تعلق دارد.
این روزنامه در سال های ۱۹۴۸ تا ۲۰۱۲ میلادی، برای جذب هرچه بیشتر مخاطب، در صفحه نُخست اش از تصاویر زنان سینه لُخت استفاده می کرد.
اتو بیلد (انگلیسی: Auto Bild) (ISSN 0930-7095) یک مجله خودرویی به زبان آلمانی است که دفتر آن در هامبورگ، آلمان است.
بیلد (به انگلیسی: Build) یک کنفرانس سالانه است که از سوی شرکت مایکروسافت برگزار می شود، هدف این کنفرانس پیشبرد نرم افزار و توسعه دهندگان وب با استفاده از ویندوز، ویندوز فون، مایکروسافت آژ ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با بیلد

بیلد را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی بیلد   • مفهوم بیلد   • تعریف بیلد   • معرفی بیلد   • بیلد چیست   • بیلد یعنی چی   • بیلد یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی بیلد
کلمه : بیلد
اشتباه تایپی : fdgn
عکس بیلد : در گوگل

آیا معنی بیلد مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )