برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1292 100 1

بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی

بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی در دانشنامه ویکی پدیا

بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی
بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی یک بیماری چشمی نادر ارثی است که به نظر می رسد در هنگام تولد یا در چند ماه اول زندگی بروز کند.
در قسمت خاموشی در بلیزارد (فصل ۶ قسمت ۱۶) از درام تلویزیونی استخواندکتر جک Hodgins و همسر باردار خود آنجلا مونته نگرواست که یک LCA حامل باید صبر کنید در طول سراسر شهر بود blackout برای Hodgins است نتایج آزمایش ژنتیکی برای دیدن اگر او همچنین یک LCA حامل. او در واقع تبدیل به یک حامل دادن به فرزند متولد نشده خود را ۲۵٪ شانس داشتن LCA.
در مجموعه تلویزیونی ER (فصل ۱۴ قسمت ۱۲ به نام "ایمان به غیب") دکتر ابی لاکهارت تشخیص یک جوان پرورش با Leber را مادرزادی amaurosis. دختر به این نقطه hid وضعیت او از خانواده فاستر. این قسمت شامل برخی از اطلاعات در مورد علائم بالینی تشخیص و اشاره ژن درمانی جایگزین و بالینی به عنوان امید برای کمک در مدیریت این بیماری است.
در سریال کره ای پادشاه درام (قسمت ۱۶ "در جستجوی زمان از دست رفته") آنتونی کیم، بازی های برگزار شده توسط Kim Myung-minاست مبتلا Leber را مادرزادی amaurosis همان بیماری ساخته شده است که مادر خود را کور کنید.
۴ سال، Gavin که رنج می برد از یک فرم از LCA معروف ساخته شده بود در سال ۲۰۱۳ توسط یک ویدیو یوتیوب نشان دادن او با استفاده از عصای سفید برای اولین بار به حرکت به پایین جلوگیری شود. او بعد از آن به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد کمی بزرگ عکس.
یک فرم از LCA به طور موفقیت آمیزی با ژن درمانی در سال ۲۰۰۸، درمان شد.
این بیماری بر حدود ۱ در ۴۰٬۰۰۰ نوزاد تازه متولد شده تأثیر می گذارد. LCA برای اولین بار توسط تئودور Leber در قرن ۱۹ مطرح گردید. آن را نباید بابیماری نوروپاتی ارثی عصب اپتیک Leberکه بیماری متفاوت شرح داده شده توسط تئودور Leber است، اشتباه گرفت.
اصطلاح مادرزادی اشاره به وضعیت فعلی از تولد (نه به صورت اکتسابی) اشاره دارد و amaurosis اشاره به از دست دادن بینایی بدون ارتباط با یک ضایعه است. اما فراتر از این توصیفات کلی، بروز LCA می تواند متفاوت باشد به دلیل اینکه در ارتباط با ژن های متعددی است.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی

بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی   • مفهوم بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی   • تعریف بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی   • معرفی بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی   • بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی چیست   • بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی یعنی چی   • بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی بیماری لبرlca آموروزیس مادرزادی
کلمه : بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی
اشتباه تایپی : fdlhvd gfv(LCA) Hl,v,cds lhnvchnd
عکس بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی : در گوگل

آیا معنی بیماری لبر(LCA) آموروزیس مادرزادی مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )