برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1141 100 1

تایلر هیلتون

تایلر هیلتون در دانشنامه ویکی پدیا

تایلر هیلتون
تایلر جیمز هیلتون (به انگلیسی: Tyler James Hilton) (زاده ۲۲ نوامبر ۱۹۸۳) خواننده، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی می باشد.
تپه یک درخته به عنوان کریس کلر در ۱۶ اپیزود (۲۰۰۴–۲۰۰۷)
چارلی بارتلت به عنوان مورفی بیونز (۲۰۰۷)
قدم گذاشتن در مسیر به عنوان الویس پریسلی (۲۰۰۵)
رویاهای آمریکایی ۱ اپیزود به عنوان خواننده موسیقی
هیلتون کارهای حرفه ای خودش را از سال ۲۰۰۰ با اولین آلبوم استودیویی اش با نام تایلر هیلتون آغاز کرد. مجله رولینگ استون او را همراه با هاوی دی مقایسه کرد و دیگر رسانه ها او را از نظر صدا و آواز با التون جان مقایسه کرده اند. هیلتون از زمان عرضه اولین آلبومش، وارد عرضه بازیگری شده و در سریال هایی همچون تپه یک درخته در نقش کریس کلر و در فیلم قدم گذاشتن در مسیر در مورد بیوگرافی جانی کش، در نقش الویس پریسلی بازی کرده است. او همچنین در یکی از ویدئوهای تیلور سویفت با نام «قطرات اشک روی گیتارم» ظاهر شده بود.
او تاکنون سه آلبوم استودیویی به نام های تایلر هیلتون (۲۰۰۰)، ترانه هایی از تایلر هیلتون (۲۰۰۴) و طوفان هایی که با هم شریک می کنیم (۲۰۱۰) عرضه کرده است.
تایلر هیلتون (۲۰۰۰)
عکس تایلر هیلتون
ترانه هایی از تایلر هیلتون (به انگلیسی: The Tracks of Tyler Hilton) نام دومین آلبوم استودیویی تایلر جیمز هیلتون می باشد که در ۲۸ سپتامبر ۲۰۰۴ عرضه شد. او در مصاحبه ای با آمازون وقتی در مورد نوشتن ترانه های عاشقانه از او پرسیدند، در مورد این آلبوم گفت: «این طور نیست که من در چیزهایی به غیر از عشق علاقه مند نیستم، بلکه این عشق بود که مرا به سوی نوشتن ترانه ها ترغیب کرد.»
ترانه هایی از تایلر هیلتون در آی تونز
وب گاه رسمی تایلر هیلتون
پروفایل تایلر هیلتون در ام تی وی


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با تایلر هیلتون

تایلر هیلتون را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی تایلر هیلتون   • مفهوم تایلر هیلتون   • تعریف تایلر هیلتون   • معرفی تایلر هیلتون   • تایلر هیلتون چیست   • تایلر هیلتون یعنی چی   • تایلر هیلتون یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی تایلر هیلتون
کلمه : تایلر هیلتون
اشتباه تایپی : jhdgv idgj,k
عکس تایلر هیلتون : در گوگل

آیا معنی تایلر هیلتون مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )