برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1313 100 1

تبریز در مه

تبریز در مه در دانشنامه ویکی پدیا

تبریز در مه
تبریز در مه مجموعه تلویزیونی به کارگردانی محمدرضا ورزی و بازی کوروش تهامی، جمشید مشایخی، محمد مطیع، محمدرضا شریفی نیا، حسام نواب صفوی، الهام حمیدی، داریوش کاردان، رزیتا غفاری، سعید امیرسلیمانی، ارژنگ امیرفضلی، سیدجواد هاشمی، ژیلا سهرابی، زهیر یاری، حسین محب اهری، شهرام عبدلی، امیر دژاکام، چنگیز وثوقی، ولی الله مؤمنی، امیریل ارجمند، رامین راستاد، کمند امیرسلیمانی، کامران تفتی، عنایت بخشی، رضا فیاضی، علیرضا علیا، لیلا زارع زاده، امیر مهدی کیا، علی کریمی پور و فقیه سلطانی است. همچنین نقدهایی به تحریف تاریخ در این سریال شده است.
مجموعه" تبریز مه آلود" به" تبریز در مه "تغییر نام داد, خبرگزاری مهر
ادامه تصویربرداری «تبریز مه آلود» در شهرک غزالی + ... - HiPersian.com
«تبریز مه آلود» در کاخ گلستان, خبر آنلاین
این مجموعه تلویزیونی تاریخی ماجرای جنگ های ایران و روسیه را در زمان فتحعلی شاه قاجار و عباس میرزا به تصویر کشیده است و روایت گر جنگ های این دو کشور از آغاز تا مرگ عباس میرزا است. از شهرک سینمایی غزالی جهت تصویربرداری این سریال استفاده شده است. مکان هایی مثل تالار بزرگ تبریز، میدان بزرگ شهر، مسجد جامع، دارالحکومه (کاخ عباس میرزا)، دروازه ورودی شهر، چند منزل و تکیه و غیره، از جمله لوکیشن هایی است که به شکل دکور در شهرک سینمایی غزالی بازسازی شده است. این سریال در شهریور ماه ۱۳۹۶ از شبکه آی فیلم پخش شد.
جمشید مشایخی در نقش میرزا عیسی فراهانی
محمدرضا شریفی نیا در نقش فتحعلی شاه قاجار
عکس تبریز در مه
آلبوم تبریز در مه موسیقی و آوازهای مجموعهٔ تلویزیونی تبریز در مه با صدای سالار عقیلی و علی خدایی است. موسیقی این اثر تنظیم حسین فاضل و آهنگساز آن بابک زرین است. برخی از اشعار این آلبوم، از جمله ترانه های «وطنم» و «وطن»، سروده افشین یداللهی است. این آلبوم موسیقی با شماره ۱۳۸۷۹ در کتابخانهٔ ملی ایران به ثبت رسیده است.
این آلبوم از ۲۷ قطعه تشکیل شده است که برخی از قطعات با صدای سالار عقیل ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با تبریز در مه

تبریز در مه را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شما



نام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی تبریز در مه   • مفهوم تبریز در مه   • تعریف تبریز در مه   • معرفی تبریز در مه   • تبریز در مه چیست   • تبریز در مه یعنی چی   • تبریز در مه یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی تبریز در مه
کلمه : تبریز در مه
اشتباه تایپی : jfvdc nv li
عکس تبریز در مه : در گوگل

آیا معنی تبریز در مه مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )