انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

94 947 100 1

تیانجین

تیانجین در دانشنامه ویکی پدیا

تیانجین
تیانجین (به چینی: 天津 به انگلیسی: Tianjin) یکی از شهرهای کشور جمهوری خلق چین است.
این شهر بزرگ، یکی از شهرهای مستقل چین است.
سیارک ۲۲۰۹ (به انگلیسی: 2209 Tianjin، نامگذاری:1978US1) دو هزار و دویست و نهمین سیارک کشف شده است که در ۲۸ اکتبر ۱۹۷۸ کشف شد.
قدر مطلق سیارک برابر ۱۰٫۹۰ است.
تیانجین ایرلاینز (به انگلیسی: Tianjin Airlines) یک شرکت هواپیمایی با کد یاتا GS است که در تاریخ ۲۰۰۴ میلادی تأسیس شده و در تاریخ ۲۰۰۷ فعالیتش را آغاز کرده است. دفتر مرکزی تیانجین ایرلاینز در تیانجین، جمهوری خلق چین واقع شده است و قطب این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین المللی تیانجین بینهای قرار دارد و به ۶۳ مقصد، پرواز مستقیم انجام می دهد.
فرودگاه بین المللی تیانجین بینهای
فرودگاه بین المللی هایکو میلان
فرودگاه بین المللی شی آن شیان یانگ
فرودگاه بین المللی هوهوت بایتا
فرودگاه بین المللی اورومچی دیووپو
فرودگاه بین المللی پکن
فرودگاه بین المللی نانینگ ووژو
فرودگاه بین المللی لانگ دونگ بائو گوئی یانگ
فرودگاه بین المللی دالیان ژووشویزی
GX Airlines
برج رادیو و تلویزیونی تیانجین، با بلندای ۳۶۸ متر(۱۱۹۷ پا)، یک برج است که در شهر تیانجین کشور چین قرار گرفته و بیشتر به عنوان یک برج ارتباطی از آن استفاده می شود.این برج در سال ۱۹۹۱ میلادی ساخته شده است.این برج، طبق آمار سال ۲۰۰۹، هفتمین برج بلند جهان است.برج رادیو و تلویزیونی تیانجین، عضوی از فدراسیون جهانی برج های بلند محسوب می شود.
پل بزرگ تیانجین (به انگلیسی: Tianjin Grand Bridge) پل خط آهنی است که بین دو شهر لانگ فنگ و چینگ احداث شده و بخشی مسیر خط آهن تندروی پکن-شانگهای می باشد. این پل یکی از طولانی ترین پل ها در جهان است با طولی معادل ۱۱۳٫۷ کیلومتر که در کتاب رکوردهای گینس به عنوان دومین پل بزرگ جهان ثبت شده است. ساخت این پل در سال ۲۰۱۰ به اتمام رسید و در سال ۲۰۱۱ افتتاح گردید.
ورزشگاه مرکزی المپیک تیانجین (انگلیسی: Tianjin Olympic Center Stadium) یک ورزشگاه فوتبال در تیانجین چین است. این ورزشگاه در حال حاضر برای ورزش فوتبال در مسابقات سوپر لیگ فوتبال چین استفاده می شود و پس از اینکه در سال ۲۰۰۳ شروع به ساخت شد، در اوت ۲۰۰۷ تاسیس شد.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

تیانجین را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی تیانجیننام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی تیانجین   • مفهوم تیانجین   • تعریف تیانجین   • معرفی تیانجین   • تیانجین چیست   • تیانجین یعنی چی   • تیانجین یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی تیانجین
کلمه : تیانجین
اشتباه تایپی : jdhk[dk
عکس تیانجین : در گوگل


آیا معنی تیانجین مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 94% )