برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1293 100 1

تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵

تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵ در دانشنامه ویکی پدیا

تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵
نبو
تیم فوتبال تگزاس لانگرنز ۲۰۰۵ تیم تگزاس را در آستین در سال ۲۰۰۵ در بخش فوتبال I-A NCAA به نمایش گذاشت و مسابقات قهرمانی ۱۲ مسابقات بزرگ و مسابقات ملی را برنده شد. این تیم با مکه براون مربیگری کرد و توسط ونس یانگ کار می کرد و بازی های خانگی خود را در «ورزشگاه یادبود تگزاس» Darrell K. Royal انجام داد.
پیروزی تساوی تیم در این فصل، بازی بزرگ ۱۲ مسابقات، بزرگترین حاشیه پیروزی در تاریخ این مسابقه بود. آنها فصل را با برنده شدن گل رز ۲۰۰۶ در برابر تروجان های USC برای مسابقات ملی به پایان رساندند. نشریات متعددی این پیروزی را به عنوان یکی از بزرگترین نمایشنامه های تاریخ فوتبال دانشگاهی عنوان کرده و ESPN جایزه ESPY 2006 را برای بهترین بازی در هر ورزش به لانگ هورنز و تروجان ها داده است. لانگرنز به عنوان تنها تیم شکست خورده در جام حذفی NCAA بخش I-A به پایان رسید و در آن سال با سیزده برنده و ضرر صفر به پایان رسید.
تگزاس دومین مسابقه بزرگ ۱۲ کنفرانس فوتبال خود را برای برگزاری ۲۷ مسابقات قهرمانی کنفرانس، از جمله ۲۵ در کنفرانس جنوب غربی، به دست آورد. این چهارمین قهرمانی ملی خود در فوتبال و فصل نهم کامل در تاریخ فوتبال لانگ هورن بود.
عکس تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵   • مفهوم تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵   • تعریف تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵   • معرفی تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵   • تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵ چیست   • تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵ یعنی چی   • تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵
کلمه : تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵
اشتباه تایپی : jdl t,jfhg j'chs ghk' i,vkc ۲۰۰۵
عکس تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵ : در گوگل

آیا معنی تیم فوتبال تگزاس لانگ هورنز ۲۰۰۵ مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )