انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

97 866 100 1

جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی) در دانشنامه اسلامی

جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی)
جهاد النفس وسایل الشیعة اثر شیخ حر عاملی و جلد بیستم کتاب وسایل الشیعه است که توسط آقای علی افراسیابی به فارسی ترجمه شده است.
از آنجا که این ترجمه برای استفاده عموم آزاد است از ذکر سلسله سند احادیث که مورد اعتنا و توجه خواص است، خودداری گردیده است. احادیث با دقت فراوان اعراب گذاری و به صورت مسلسل شماره گذاری شده است. احادیث در یک طرف و در طرف مقابل دقیقا ترجمه هر یک آورده شده، به گونه ای که به ندرت ترجمه کلمه ای از حدیثی در صفحه بعد جای گرفته است. هیچ یک از احادیث کتاب حذف یا تقطیع نگردیده است و تنها در یک مورد از ذکر حدیثی که در همان باب از یک معصوم دو بار تکرار گردیده است، خودداری شده است. آیاتی که در ضمن احادیث آورده شده با قلمی متمایز مشخص گردیده و نشانی هر آیه در زیر صفحه ذکر شده است. ترجمه کتاب بسیار سلیسل و روان است و کار آن ترجمه در بهار سال ۱۳۸۰ ه. ش به اتمام رسیده است.

جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی) را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی)نام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

فرهاد سليمان‌نژاد > unfalsifable
زهرايعقوبيان > Stay away
رویا لطفی > Exposure therapy
ب. الف. بزرگمهر > ابلاغ
Reza > طهارت گرفتن
مهدی > take down
مظاهر هستم از لرستان > قزات
مهسا > مهسا

فهرست پیشنهادها | نگارش واژه نو

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی)   • مفهوم جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی)   • تعریف جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی)   • معرفی جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی)   • جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی) چیست   • جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی) یعنی چی   • جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی جهاد النفس وسائل الشیعه افراسیابی
کلمه : جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی)
اشتباه تایپی : [ihn hgkts ,shmg hgadui (htvhsdhfd)
عکس جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی) : در گوگل


آیا معنی جهاد النفس وسائل الشیعه (افراسیابی) مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 97% )