انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

خلقت نخل را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی خلقت نخلنام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

ترمه چی > Rushed off your feet
شراره > ققنوس
Neda > Couch
مهدی > ارات
mahdis > Minor
هاله > رادمهر
زهرا > حبیب
ترمه چی > Muddle

فهرست پیشنهادها | نگارش واژه نو

عبارات مرتبط با خلقت نخل

با اندکی دقت در نعمت های دوازده گانه در سوره الرحمن که عبارت اند از: قرآن، خلقت . . . آفرینش زمین با ویژگی هایش، خلقت میوه ها، خلقت نخل، آفرینش حبوبات، خلقت گل ها و . . .
از طرفی در جنوبی ترین نقطه کشور که جاذبه ای چون «جنگل حرا» را دارد و انتظار می رود که در آن جا نخل های طبیعی ببینیم، آن را با نخل های مصنوعی و لامپ های نئونی آذین . . .
. . . می شود: خداوند با آب هر نوع گیاهی را رویاند؛ آن گاه از آن گیاه، جوانه ای خارج ساخت که در آن جوانه، دانه هایی بر روی هم چیده شده است و از شکوفه درختان نخل, خوشه هایی نزدیک . . .
. . . بلکه تنها اباحه را می رساند، چون از اینکه قبلا مسأله خلقت جنات معروشات و نخل و زرع . . . در حقیقت تقدیر کلام این است که : (خداوند آن کسی است که جنات و نخل و زرع را . . .
. . . است, و (تراکب حب) انعقاد بعضی بر بالای بعضی دیگر است ،نظیر خوشه گندم که در آن دانه ها روی هم قرار دارد، و طلع به معنای اولین مرحله ظهور خرما بر شاخه های نخل است . . .
. . . و در خلقت بر قوت شما افزود پس نعمتهای خدا را به یاد آورید باشد که رستگار شوید. » . . . اعمالشان بر سر آنها آمد می خوانیم" فتری القوم فیها صرعی کانهم اعجاز نخل خاویة": . . .
تمدن زنبور عسل، نظامات عجیب کندو، فعالیت خستگی ناپذیر این حشره، ساختن عسل وموم، سخن گفتن آن بوسیله رقصیدن و صدها نظامات و اسرار آن، از عجائب خلقت است.
این پروژه در سال ۲۰۰۸ میلادی توسط شرکت نخیل، شرکتی که ساخت پروژه های بزرگی همچون نخل جمیرا، نخل دیره، نخل جبل علی و جهان را در کارنامهٔ خود دارد آغاز شد.
صفت وجودی خلقت, ضد حیات. (از تعریفات جرجانی ). عدم حیات است و . . . . مُؤه واژه ای است در گویش فارسی لارستانی و به معنای نخل. در گویشهای دیگر فارسی از جمله بندر . . .

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی خلقت نخل   • مفهوم خلقت نخل   • تعریف خلقت نخل   • معرفی خلقت نخل   • خلقت نخل چیست   • خلقت نخل یعنی چی   • خلقت نخل یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی خلقت نخل
کلمه : خلقت نخل
اشتباه تایپی : ogrj kog
عکس خلقت نخل : در گوگل


آیا معنی خلقت نخل مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 95% )