برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
98 1197 100 1

خودکشی آماندا تاد

خودکشی آماندا تاد در دانشنامه ویکی پدیا

خودکشی آماندا تاد
آماندا میشل تاد (به انگلیسی: Amanda Michelle Todd) دختر نوجوان ۱۵ ساله کانادایی بود که بر اثر زورگیری مجازی در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۲ دست به خودکشی زد. او که عکس برهنه اش در اینترنت پخش شده بود، در مدت بیش از ۲ سال مورد آزار و اذیت اینترنتی از سوی افراد گوناگون از جمله همکلاسی هایش قرار گرفته بود. آماندا پیش از آنکه دست به خودکشی زند، در سپتامبر ۲۰۱۲ با منتشر ساختن ویدئویی در یوتیوب و با نشان دادن کارت هایی داستان خود را بازگو کرد.
خودکشی به سبب قلدری
آماندا حدود سه سال پیش زمانی که تنها ۱۲ سال سن داشت، با هدف پیدا کردن دوستان جدید و ارتباط با مردم از طریق فضای اینترنت اقدام به گفتگوی ویدئویی (Video Chat) با فردی ناشناس می کند. آماندا پس از مدتی تصویری از سینه های عریان خود را برای فرد ناشناس به نمایش می گذارد. فرد ناشناس آماندا را تهدید می کند که اگر بدن خود را به او نشان ندهد تصاویر او را در اینترنت پخش خواهد کرد. در میان تعطیلات کریسمس سال بعد آماندا متوجه می شود که تصاویر برهنه او در اینترنت به صورت گسترده پخش شده است و این باعث افسردگی شدید دخترک نوجوان می شود. پدر و مادر آماندا به مکان دیگری نقل مکان می کنند و به دنبال آن آماندا را به مدرسهٔ دیگری می فرستند. در آنجا آماندا با پسری آشنا می شود و این قضیه او را بسیار خوشحال می کند، اما پسر جوان قصد داشتن ارتباط جنسی با آماندای نوجوان را داشته است. دوست دختر پسر جوان پس از بازگشت از تعطیلات از این رابطه اطلاع پیدا می کند و به همراه گروهی از دانش آموزان مدرسه به آماندا حمله می کنند و او را با الفاظ و کلماتی رکیک تحقیر می کنند و به شدت دختر نوجوان را کتک می زنند. پس از این حادثه افسردگی آماندا شدیدتر می شود و آماندا مجبور به استفاده از مواد مخدر و الکل می شود و نیز اقدام به خودزنی می کند.
در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۲ آماندا ویدئویی ۹ دقیقه ای از خودش در یوتیوب قرار می دهد و در آن کارت هایی را در دستانش دارد که در آن شرح حوادثی که بر او رفته را نوشته است.
سرانجام جسد آماندا تاد نوجوان در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۲ در خانه اش پیدا می شود.
عکس خودکشی آماندا تاد
...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

خودکشی آماندا تاد را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی خودکشی آماندا تاد   • مفهوم خودکشی آماندا تاد   • تعریف خودکشی آماندا تاد   • معرفی خودکشی آماندا تاد   • خودکشی آماندا تاد چیست   • خودکشی آماندا تاد یعنی چی   • خودکشی آماندا تاد یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی خودکشی آماندا تاد
کلمه : خودکشی آماندا تاد
اشتباه تایپی : o,n;ad Hlhknh jhn
عکس خودکشی آماندا تاد : در گوگل

آیا معنی خودکشی آماندا تاد مناسب بود ؟           ( امتیاز : 98% )