برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1195 100 1

خودکشی به دست پلیس

معنی خودکشی به دست پلیس به فارسی

خودکشی به دست پلیس
[suicide by cop] [روان شناسی] عمل تعمدی فرد برای تحریک پلیس در شلیک به او

خودکشی به دست پلیس در دانشنامه ویکی پدیا

خودکشی به دست پلیس
خودکشی به دست پلیس (به انگلیسی: Suicide by cop) نوعی خودکشی است که یک نفر عمداً به طور تهدیدکننده ای عمل می کند تا مامور پلیس به او شلیک کند تا کشته شود.
در کشتار آرامونا که در ۱۳ نوامبر ۱۹۹۰ در نیوزیلند اتفاق افتاد، پلیس مظنونی را در حالی که از سقف خانه اش پایین می آمد و شلیک می کرد، کشت.
در ژوئن ۲۰۱۵ ترپیر هامونز ۲۱ ساله قصد خود مبنی بر خودکشی به دست پلیس را در صفحه فیس بوکش نوشت. او با ۱-۱-۹ تماس گرفت و گفت که مردی را دیده که دارد با اسلحه ای رفتار نامناسب می کند. او سپس به پلیسی که تماسش را دریافت کرده بود شلیک کرده و او را کشت. افسر پلیس بعدی که به صحنه آمد هامونز را مورد اصابت گلوله قرار داد و کشت.
در دسامبر ۲۰۰۸ تایلر کسیدی ۱۵ ساله توسط سه افسر پلیس که آن ها را با دو قمه تهدید کرده بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. وی همچنین از آن ها خواسته بود که به او شلیک کنند.
ایده آن بر مبنای تمرینات پلیس در خصوص استفاده از قوه کشنده است. همه این مفهوم به وضع ذهن شخص و خواسته او برای پایان دادن زندگی اش ربط دارد. بسیاری از برنامه های آموزش پلیس بخشی برای مقابله با این موضوع ایجاد کردند. نتیجه این اتفاق معمولاً برای پلیس هم نامطلوب است.
عکس خودکشی به دست پلیس


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با خودکشی به دست پلیس

خودکشی به دست پلیس را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی خودکشی به دست پلیس   • مفهوم خودکشی به دست پلیس   • تعریف خودکشی به دست پلیس   • معرفی خودکشی به دست پلیس   • خودکشی به دست پلیس چیست   • خودکشی به دست پلیس یعنی چی   • خودکشی به دست پلیس یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی خودکشی به دست پلیس
کلمه : خودکشی به دست پلیس
اشتباه تایپی : o,n;ad fi nsj ~gds
عکس خودکشی به دست پلیس : در گوگل

آیا معنی خودکشی به دست پلیس مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )