برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1136 100 1

خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)

خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) در دانشنامه ویکی پدیا

خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)
خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) نقاشی چاپ سیلکی از اندی وارهول است که در سال ۱۹۶۳ کشیده شده است. این نقاشی اکنون در موزهٔ هنرهای معاصر تهران نگهداری می شود. به گفتهٔ تونی شفرازی ارزش آن ۷۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.
Polsky, R. (2009). I Sold Andy Warhol (Too Soon). Other Press. ISBN 978-1-59051-374-3. Retrieved 2015-09-24.
"Masterpiece Basement". The New York Times - Breaking News, World News & Multimedia. 2007-12-02. Retrieved 2015-09-24.
در دههٔ ۱۹۷۰ میلادی، حکومت ایران برای آنکه چهره ای نوگرا از کشور ارائه کند، اقدام به خرید کارهای هنری به منظور گشایش یک موزهٔ هنر معاصر نمود. در آن زمان، اندی وارهول که جذب این ایده شده بود، اقدام به کشیدن چندین تابلو از محمدرضا و فرح پهلوی کرد.
خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) توسط معامله گر آثار هنری، تونی شفرازی، برای موزهٔ هنرهای معاصر خریداری شد. به گفتهٔ شفرازی، این تابلو یکی از برجسته ترین کارهای وارهول است و ارزش آن در حدود ۷۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.
وارهول در خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) از تکنیک چاپ سیلک بر روی بوم استفاده کرده است. دو ردیف تصویرِ این نقاشی، که توسط یک عکاسِ مستند تهیه شده بوده اند با جوهر مشکی بر زمینه ای ارغوانی چاپ شده اند.
عکس خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)   • مفهوم خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)   • تعریف خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)   • معرفی خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)   • خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) چیست   • خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) یعنی چی   • خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی خودکشی مرد ارغوانی در حال پرش
کلمه : خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش)
اشتباه تایپی : o,n;ad (lvn hvy,hkd nv phg ~va)
عکس خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) : در گوگل

آیا معنی خودکشی (مرد ارغوانی در حال پرش) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )