برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1293 100 1

دانشگاه ایالتی اوهایو

دانشگاه ایالتی اوهایو در دانشنامه ویکی پدیا

دانشگاه ایالتی اوهایو
دانشگاه ایالتی اوهایو (به انگلیسی: Ohio State University) یا OSU، یک دانشگاه ملی است که در کلومبوس اوهایو واقع است.
the Academic Challenge 1988
the Program Excellence 1984 and 1987
the Ohio Eminent Scholar 1987
این دانشگاه در سال ۱۸۷۰ و به دنبال امضای قانون land-grant university توسط رئیس جمهور لینکلن بنا نهاده شد. همچنین این دانشگاه دارای بزرگترین محوطه پردیس بعد از دانشگاه ایالتی آریزونا در سراسر ایالات متحده آمریکا است. این دانشگاه در بین دانشگاه های دولتی واقع در ایالت اوهایو دارای بهترین رده کیفیت می باشد. همچنین این دانشگاه در بین ۶۰ دانشگاه اول آمریکا و همچنین ۱۵۰ دانشگاه اول جهان قرار دارد. در این دانشگاه نسبت تعداد دانشجو به عضو هیئت علمی ۱۳ به ۱ است. این دانشگاه شامل ۱۸ کالج و ۷ مدرسه، مؤسسه فنی کشاورزی (ATI) و مرکز توسعه و تحقیقات کشاورزی اوهایو (OARDC) می باشد و دانشجویان می توانند در بیش از ۲۰۰ رشتهٔ تحصیلی، تحصیل کنند.
فعالیت دانشگاه ایالتی اوهایو در سال۱۸۷۰، هنگامی که مجمع عمومی اوهایو، کالج مکانیک و کشاورزی را بنیان نهاد، آغاز شد. تأسیس این کالج با امضای قانون Land-Grant Act توسط رئیس جمهور لینکلن در ۱۰ ژوئیه ۱۸۶۲ میسر شد. تأسیس این دانشگاه با اهداف جدیدی که از آموزش در زمان تأسیس این دانشگاه مطرح شد، به یک موضوع جنجالی بین سیاستمداران، فرهیختگان و مردم تبدیل شد. گروهی در آن زمان معتقد بودند که دانشگاه فقط باید به آموزش مکانیک و کشاورزی اختصاص یابد و گروهی دیگر خواستار اجرای برنامهٔ وسیعتری بودند. جوزف سولیوانت (به انگلیسی: Joseph Sullivant)، عضو اولین هیئت مدیره دانشگاه، ایدهٔ دوم را پیش برد.
در ۱۷ سپتامبر ۱۸۷۳ برای اولین بار ۲۴ دانشجو در مزرعهٔ قدیمی نایل(به انگلیسی: Nile) در ۲ مایلی شمال کلمبوس(به انگلیسی: Columbus) در کلاسهای درس شرکت کردند و دانشگاه رسماً آغاز بکار کرد. در سال۱۸۷۸ نام دانشگاه به «دانشگاه ایالتی اوهایو» تغییر پیدا کرد. در همان سال اولین گروه دانشجویان از این دانشگاه فارغ التّحصیل شدند.
عکس دانشگاه ایالتی اوهایو
...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با دانشگاه ایالتی اوهایو

دانشگاه ایالتی اوهایو را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی دانشگاه ایالتی اوهایو   • مفهوم دانشگاه ایالتی اوهایو   • تعریف دانشگاه ایالتی اوهایو   • معرفی دانشگاه ایالتی اوهایو   • دانشگاه ایالتی اوهایو چیست   • دانشگاه ایالتی اوهایو یعنی چی   • دانشگاه ایالتی اوهایو یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی دانشگاه ایالتی اوهایو
کلمه : دانشگاه ایالتی اوهایو
اشتباه تایپی : nhka'hi hdhgjd h,ihd,
عکس دانشگاه ایالتی اوهایو : در گوگل

آیا معنی دانشگاه ایالتی اوهایو مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )