برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1145 100 1

دانمارک در بازی های المپیک

دانمارک در بازی های المپیک در دانشنامه ویکی پدیا

دانمارک در بازی های المپیک
کشور دانمارک در بازی های المپیک توانسته ۱۷۹ مدال در بازی های المپیک تابستانی و ۱ مدال در بازی های المپیک زمستانی کسب کند.
عکس دانمارک در بازی های المپیک
دانمارک در بازی های المپیک تابستانی ۱۸۹۶ که در شهر آتن برگزار شد، کاروان دانمارک با ۳ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۶ مدال (۱ طلا، ۲ نقره، ۳ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، دانمارک در ردهٔ ۹ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۸۹۶
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۸۹۶
دانمارک در بازی های المپیک
دانمارک در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۰۰ که در شهر پاریس برگزار شد، کاروان دانمارک با ۱۳ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۶ مدال (۱ طلا، ۳ نقره، ۲ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، دانمارک در ردهٔ ۱۰ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۰۰
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۰۰
دانمارک در بازی های المپیک
دانمارک در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۰۸ که در شهر لندن برگزار شد، کاروان دانمارک با ۱۰۱ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۵ مدال (۰ طلا، ۲ نقره، ۳ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، دانمارک در ردهٔ ۱۶ مسابقات قرار گرفت.
بازی های المپیک تابستانی ۱۹۰۸
جدول مدال های بازی های المپیک تابستانی ۱۹۰۸
دانمارک در ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی دانمارک در بازی های المپیک   • مفهوم دانمارک در بازی های المپیک   • تعریف دانمارک در بازی های المپیک   • معرفی دانمارک در بازی های المپیک   • دانمارک در بازی های المپیک چیست   • دانمارک در بازی های المپیک یعنی چی   • دانمارک در بازی های المپیک یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی دانمارک در بازی های المپیک
کلمه : دانمارک در بازی های المپیک
اشتباه تایپی : nhklhv; nv fhcd ihd hgl~d;
عکس دانمارک در بازی های المپیک : در گوگل

آیا معنی دانمارک در بازی های المپیک مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )