انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

95 904 100 1

داوود دانش جعفری در دانشنامه ویکی پدیا

داوود دانش جعفری
داوود دانش جعفری (زاده ۱۳۳۳ در تهران)، سیاست مدار و وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت محمود احمدی نژاد از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷ بود که سرانجام استعفا داد.
دانش جعفری در دولت یازدهم، مشاور عالی وزیر بهداشت و نماینده تام الاختیار وزارت بهداشت در هیئت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد است. او همچنین عضو هیأت نظارت سازمان بیمه سلامت ایرانیان و معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی است.
وی در سال ۱۳۵۸ مدرک کارشناسی عمران خود را از دانشکدهٔ مهندسی دانشگاه کشمیر هندوستان کسب نمود. وی سپس در سال ۱۳۷۱ در رشته کارشناسی ارشد اقتصاد فارغ التحصیل شد. دانش جعفری دکترای خود را سال ۱۳۸۰ از دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی کسب نمود. وی از فرمانده کل قوا به دلیل فعالیت های مهندسی مرتبط با رفع محاصره آبادان (عملیات ثامن الائمه) نشان فتح اخذ نموده است. او همچنین به زبان انگلیسی تسلط و با زبان های هندی و عربی و ترکی آشنایی دارد. دانش جعفری در سال ۱۳۷۴ به عنوان مدیر اجرایی نمونهٔ کشور انتخاب شده است.
محمود احمدی نژاد در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۳۸۴ وی را برای تصدی وزارت امور اقتصاد و دارایی به مجلس معرفی کرد وی با ۲۱۶ رای به سمت وزارت اقتصاد دولت احمدی نژاد رسید.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های داوود دانش جعفری

داوود دانش جعفری (۱۳۳۳ / ۱۹۵۴م)، سیاست مدار ایرانی و وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت محمود احمدی نژاد.
• «اگر به ترکیب درآمدهای دولت در سال های اخیر توجه کنیم، می بینیم ۶۵ درصد درآمد دولت از ناحیه درآمدهای نفتی است و مابقی آن را مالیات و سایر درآمدها تشکیل می دهد که این یکی از آسیب های جدی در اقتصاد کشور به شمار می آید، چرا که درآمد نفتی درآمدی مطمئن نیست؛ به این دلیل که قیمت نفت در بازار جهانی تعیین می شود و دولت ایران دخالتی در تعیین قیمت ندارد و این تغییرات منجر به آسیب به اقتصاد کشور می شود.»

ارتباط محتوایی با داوود دانش جعفری

داوود دانش جعفری را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی داوود دانش جعفرینام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

نیما > functional
فامی > عقاب
مرضیه > کمیلا
مرضیه > کمیل
لادن فخر سعادت > soon after
مهشید > مهشید
ب. الف. بزرگمهر > حقانیت
نیما > Functional

فهرست پیشنهادها | نگارش واژه نو

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی داوود دانش جعفری   • مفهوم داوود دانش جعفری   • تعریف داوود دانش جعفری   • معرفی داوود دانش جعفری   • داوود دانش جعفری چیست   • داوود دانش جعفری یعنی چی   • داوود دانش جعفری یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی داوود دانش جعفری
کلمه : داوود دانش جعفری
اشتباه تایپی : nh,,n nhka [utvd
عکس داوود دانش جعفری : در گوگل


آیا معنی داوود دانش جعفری مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 95% )