برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
98 1135 100 1

ریکاردو کوارشما

ریکاردو کوارشما در دانشنامه ویکی پدیا

ریکاردو کوارشما
ریکاردو آندرید کورشما برناردو (به پرتغالی: Ricardo Andrade Quaresma Bernardo) (تلفظِ پرتغالی اروپایی:) (زاده ۲۶ سپتامبر ۱۹۸۳) که عموماً با نام ریکاردو کوارشما شناخته می شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست هافبک برای بشیکتاش و تیم ملی پرتغال بازی می کند و عضو تیم بارسلونا نیز بوده است و به شوت ها و پاس های بیرون پا و رابونا و حرکات تکنیکی و نمایشی معروف است.
تعداد بازی ها و گل ها فقط مربوط به بازی های لیگ داخلی است و آمار به روز شده در تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۸.
او فوتبالش را در نوجوانی در تیم اسپورتینگ لیسبون در پرتغال آغاز کرد و همچنین برای بارسلونا، اینتر میلان، چلسی، بشیکتاش و الاهلی دبی بازی کرد، اما بهترین سال های زندگی خود را در پورتو سپری کرد. او محبوب است برای ترکیب رپرتوار از ترفندها به سبک خود را از بازی، از جمله ربونا و trivela، دوم خم شدن شات با خارج از پای راست خود است. یک برنده که می تواند بر روی هر دو طرف بازی کند، کیفیتش از سرعت و ظرافت یک مشکل عادی برای مخالفت با دفاع است.
کوارشما از سال ۲۰۰۳ تاکنون بیش از ۷۵ بازی برای تیم ملی پرتغال دارد. او در سه قهرمانی اروپایی، از جمله مبارزات پیروزمندانه خود در یورو ۲۰۱۶ و پایان نیمه نهایی خود در یورو ۲۰۱۲، و همچنین در جام جهانی ۲۰۱۸، نشان داد و با گلی که به تیم ملی ایران در آخرین بازی مرحله گروهی زد توانست تیم پرتغال را راهی مرحله بعد مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کند.
القاب او عبارت اند از اسب وحشی و Q7 یکی از صمیمی ترین دوست های کریستیانو رونالدو است.
عکس ریکاردو کوارشما


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با ریکاردو کوارشما

ریکاردو کوارشما را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

کوشاترین کاربران در یک هفته گذشته

پرگفتگوترین واژگان در یک هفته گذشته

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ریکاردو کوارشما   • مفهوم ریکاردو کوارشما   • تعریف ریکاردو کوارشما   • معرفی ریکاردو کوارشما   • ریکاردو کوارشما چیست   • ریکاردو کوارشما یعنی چی   • ریکاردو کوارشما یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ریکاردو کوارشما
کلمه : ریکاردو کوارشما
اشتباه تایپی : vd;hvn, ;,hvalh
عکس ریکاردو کوارشما : در گوگل

آیا معنی ریکاردو کوارشما مناسب بود ؟           ( امتیاز : 98% )