زبان های ژرمنی غربی در کنار هلندی ، انگلیسی و آفریکانس است که بیشتر"> زبان های ژرمنی غربی در کنار هلندی ، انگلیسی و آفریکانس است که بیشتر" /> زبان های ژرمنی غربی در کنار هلندی ، انگلیسی و آفریکانس است که بیشتر">
انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

95 1033 100 1

زبان آلمانی

زبان آلمانی در دانشنامه ویکی پدیا

زبان آلمانی
زبان آلمانی (به آلمانی: Deutsche Sprache) زبانی از خانواده زبان های هندو-اروپایی و عضوی از شاخه ژرمنی غربی">زبان های ژرمنی غربی در کنار هلندی، انگلیسی و آفریکانس است که بیشتر در اروپای مرکزی تکلم می شود.
مفعولی بیواسطه یا akkusativ
مفعولی باواسطه یا dativ
اضافهٔ مِلکی یا genetiv
Deutsch, Deutsche Sprache
اتریش سوئیس التو آدیجه (ایتالیا) لیختن اشتاین لوکزامبورگ بلژیک
زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می آید. همچنین این زبان، زبان اقلیت هایی در رومانی و نامیبیا است.
عکس زبان آلمانی
زبان آلمانی پالاتَن یا آلمانی فلتسی (به آلمانی پالاتن:Pälzisch؛ به زبان آلمانی:Pfälzisch) گویشی از زبان آلمانی است که در دره راین و به تقریب در منطقهٔ میان شهرهای تسوایبروکن، ورمز، کایزرسلاوترن، آلتزی، لودویگسهافن، مانهایم، هایدلبرگ، اشپیر، لانداو این در فالتز، وورث آن در راین و حدود آلزاس در فرانسه بدان سخن می رانند. زبان آلمانی پنسیلوانیا عمدتاً دنبالهٔ همین گویش است.
ژرمنی
ژرمنی غربی
آلمانی معیار
آلمانی میانه غربی
راینی فرانکونیایی
آلمانی پالاتن
Wikipedia contributors, "Palatine German language," Wikipedia, The Free Encyclopedia, http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Palatine_German_language&oldid=619809350 (accessed August 12, 2014).
آلمانی پنسیلوانیا (Deitsch, Pennsylvania Deitsch, Pennsilfaanisch Deitsch) زبان گونه ای است که در حدود ۲۵۰ هزارتن از جامعهٔ آمیش در آمریکای شمالی بدان سخن می گویند.
ژرمنی
ژرمنی غربی
آلمانی معیار
آلمانی میانه غربی
آلمانی پنسیلوانیا
گویشوران بدین زبان از بخش های گونانی از کرانه های ژرمنی زبان اروپای غربی به آمریکا مهاجرت نموده اند، به ویژه از پالاتینا رنان.
Wikipedia contributors, "Pennsylvania German language," Wikipedia, The Free Encyclopedia, http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Pennsylvania_German_language&oldid=617790463 (accessed August 6, 2014). en:Pennsylvania Dutch
مشهورترین مترجم قرآن به آلمانی تئودور نولدکه است.
هلا کمالیان
فاطمه اوزگیوز
گواهی زبان آلمانی (Zertifikat Deutsch) یک آزمون بین المللی شناخته شده برای سنجش توانایی زبان آلمانی است. این آزمون برای سطح زبانی B1 در چارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها مناسب است.
آمفا
آیلتس
تافل
بعضی از سازمان ها نام این آزمون را تغییر داده اند. مانند انستیتو گوته که نام این آزمون را از می ۲۰۱۳ به Goethe-Zertifikat B1 تغییر داد.
مؤسسهٔ آموزش زبان آلمانی (DSIT) یکی از آموزشگاه های زبان آلمانی در ایران است که در شهر تهران قرار دارد. این آموزشگاه توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان راه اندازی شده است.نبو
مؤسسهٔ آموزش زبان آلمانی در سال ۱۹۹۵ میلادی در تهران، ۱۴ سال پس از آن که شعبهٔ انستیتو گوته در ایران بسته شد، تأسیس گردید.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با زبان آلمانی

زبان آلمانی را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

غزل > cookpit
s.m > Caterpillar
مرتضی بزرگیان > misjudgment
jim potter > set up camp
Mostafa.Z > بزغاله
.. > slowly
حیدر نیک آیین > انتقادی
علی خراسانی > low income

نگارش واژه نو   |   پیشنهادهای امروز

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی زبان آلمانی   • مفهوم زبان آلمانی   • تعریف زبان آلمانی   • معرفی زبان آلمانی   • زبان آلمانی چیست   • زبان آلمانی یعنی چی   • زبان آلمانی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی زبان آلمانی
کلمه : زبان آلمانی
اشتباه تایپی : cfhk Hglhkd
عکس زبان آلمانی : در گوگل


آیا معنی زبان آلمانی مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 95% )