انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

96 946 100 1

زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)

زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷) در دانشنامه ویکی پدیا

زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)
زندگی زیباست (به ایتالیایی: La vita è bella) فیلمی ایتالیایی به کارگردانی روبرتو بنینی است. این فیلم یکی از برترین آثار کمدی جهان محسوب میشود؛ هرچند که فقط نیمه اول فیلم حالت کمدی دارد. در واقع فیلم از آن دسته ایست که به دو قسمت کاملاً متفاوت تقسیم میشوند. نیمهٔ اول این فیلم دربارهٔ گوییدو یک یهودی است که تازه به شهر آمده درگیر ماجرای عشقی می شود. نیمهٔ دوم فیلم به مسئلهٔ یهودی ستیزی در زمان جنگ جهانی دوم می پردازد.
زندگی زیباست در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم ها (IMDb)
زندگی زیباست جایزهٔ اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان، اسکار بهترین موسیقی متن و همچنین اسکار بهترین بازیگر مرد (روبرتو بنینی) را در سال ۱۹۹۸ کسب کرد.
داستان فیلم حول محور گوییدو مردی یهودی میگردد که در طی جریان عاشقانه ای با زنی مسیحی ازدواج میکند. در ابتدای داستان اشاراتی کوچک به یهودی ستیزی در دوران جنگ جهانی دوم میشود. با این حال، در نیمه دوم فیلم، بینندگان بیش از پیش با نگرانی ها و سختی های یهودیان آشنا میشوند. پس از چندی گوییدو و پسر جوانش به اردوگاه های کار اجباری مخصوص یهودیان (که در دوران جنگ به وجود آمدند) روانه میشوند. داستان به شیوه ای احساسی به چگونگی عشق پدر به فرزندش میپردازد و تلاش شایسته ی ستایش گوییدو برای دور نگه داشتن پسرش از ناراحتی های روانی و جسمی دوران جنگ.
گوئیدو در اینجا نقش بازی کردن را گوشزد می کند. این که انسان اساساً پاک و منزه است امّا بی دلیل نقش بازی می کند. نقشی که در آن تباهی، قتل و بزهکاری بازی های قانونمندی هستند. انسان نمی داند که چه نقشی باید بازی کند و گوئیدو به عنوان یک ایده آل و انسان کامل این بازی را یادآوری می کند. بازی زندگی با مراحلی سخت که طی کردن هرکدام امتیاز جمع می کند و بهترین جایزه این است که انسان بفهمد همه چیز یک شوخی است و زندگی به غایت زیباست.
عکس زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)

زندگی زیباست (به ایتالیایی: La vita è bella) فیلمی ایتالیایی به کارگردانی روبرتو بنینی است. این فیلم یکی از برترین آثار کمدی جهان محسوب می شود؛ هرچند که فقط نیمه اول فیلم حالت کمدی دارد.

ارتباط محتوایی با زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)

زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷) را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)نام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)   • مفهوم زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)   • تعریف زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)   • معرفی زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)   • زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷) چیست   • زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷) یعنی چی   • زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی زندگی زیباست فیلم ۱۹۹۷
کلمه : زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷)
اشتباه تایپی : ckn'd cdfhsj (tdgl ۱۹۹۷)
عکس زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷) : در گوگل


آیا معنی زندگی زیباست (فیلم ۱۹۹۷) مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 96% )