برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1327 100 1

ساره

/sAre/

معنی اسم ساره

اسم: ساره
نوع: دخترانه
ریشه اسم: عبری
معنی: (تلفظ: sāre) (عبری) (= سارا، سارای) به معنی امیره ی من، (در اعلام) زوجه ابراهیم خلیل (ع) و مادر اسحاق (ع )، (در هندی) شاره یا نوعی لباس محلیِ زنان هند و پاکستان که به صورت پارچه ای سبک و بلند است و یک سر آن را به دور کمر می پیچند و سر دیگر آن را بر روی شانه یا سر می اندازند، پرده - سارا

معنی ساره در لغت نامه دهخدا

سارت. (اِخ ) رودخانه ای است در فرانسه که از دپارتمان (ایالت ) اُرن سرچشمه میگیرد و بالای شهر آنزه برودخانه ٔ ماین می پیوندد ورودخانه ٔ مانس را بوجود می آورد. مسیر آن 285 هزار گز است.

سارت. (اِخ ) یکی از ایالات (دپارتمانهای ) فرانسه است که 6244 هزار گز مربع مساحت و 420400 تن سکنه دارد و کرسی آن شهر مانس است. این دپارتمان به 3 شهرستان (آرندیسمان ) و 33 بخش (کانتن ) و 386 دهستان (کمون ) تقسیم میشود. این ناحیه بعلت جریان رودخانه ٔ سارت در آن این نام را یافته است.

سارت. [ رِ ] (اِخ ) (برنار...) از صاحب منصبان گارد ملی فرانسه متولد شهر بردو (1765 - 1858 م.) است که بسال 1795 کنسرواتوار ملی موسیقی فرانسه را بنیاد نهاد.

سارة. [ سار رَ ] (ع ، ص ) زن شادمان کن. مؤنث سارّ. رجوع به سار شود.

سارة. [ رَ ] (اِخ ) ساره. بنت هادان. ابن باخور یکی از دو زن ابراهیم پیامبرو مادر اسحاق است. وی دختر عم ابراهیم و از زیبارویان روزگار خویش بود. وقتی که نمرود در کار ابراهیم عاجز شد و از او خواست که بابل را ترک گوید ابراهیم ساره را نیز با خود از بابل بیرون برد و ابتدا به حران شام رفت و در آنجا ساره را بعقد خویش در آورد. از آنجا به مؤتفکات فلسطین و بعد به مصر رفت و ساره راخواهر خویش معرفی کرد. ملک مصر که بنا بروایات سنان بن علوان و بروایتی صادوف و بقول صاحب قاموس الاعلام ترکی آپوفیس نام داشت دل به ساره باخت و او را به حضور طلبید و چون خواست دست به سوی او یازد دستش خشک شد. و بدعای ساره شفا یافت و این کار سه بار تکرار گردید. و ابراهیم بقدرت خدای این ماجرا از بیرون میدید. سرانجام ملک مصر آنان را بنواخت و کنیزکی هاجر نام به ساره بخشید. ابراهیم به فلسطین بازگشت و در موضعی بنام قط اقامت گزید. چون ساره عقیم بود هاجر را به ابراهیم بخشید که او را تزویج کرد و اسماعیل از هاجر متولد شد. ساره را رشک آمد و سوگند یاد کرد که سه عضو از هاجر ببرد و چنان کرد و دو سال بعد ابراهیم را واداشت که هاجر و اسماعیل را بجائی دور از آب و آبادانی ببرد. ابراهیم آن دو را بمکه قریب به چاه زمزم رها کرد. چندی بعد به قدرت خدا وقتی که ساره بقولی 70 و بقولی 90 سال داشت اسحاق را بزاد. وی بسن 127 درگذشت و در مزرعه ٔ ح ...

معنی ساره به فارسی

ساره
زوجه ابراهیم خلیل ۴ و مادر اسحاق . عمر او را از صد سال متجاوز نوشته اند و چون وی درگذشت در مغاره مکفلیه - ابراهیم برای مدفن خود خریده بود - مدفون گردید .
پسوندیست به معنی سار و سر : رخساره کتف ساره .
بنت قدرخان زوجه سلطان مسعود غزنوی است
[CBS] [مدیریت-مدیریت پروژه] ← ساختار ریزِ هزینه
[ گویش مازنی ] /saare/ از دهات بابل - نامی برای زنان
از طبقه اول نحویین وهم عصر خلیل
از زنان صحابی بود
( اسم ) ۱ - دیواری که در پیش در قلعه و محوطه خانه کشند . ۲ - پردهای که در پیش در خانه آویزند . ۳ - درگاه .
منکب . کتف سار . سرشانه .
این قلعه بین فیروز آباد و خواجه واقع و آبش از چشمه است .
[ گویش مازنی ] /gook saare/ ریسمانی که با آن گوساله را بندند
( اسم ) سر دوش سر شانه : [ به کتف ساره بر آورده زانو از ادبار به چشم خانه فرو رفته دیده از ناهار ] . ( مختاری ) توضیح این ترکیب در دیوان ناصر خسرو [ کتف شاره ] آمده .

معنی ساره در فرهنگ معین

ساره
(رَ) (اِ.) ۱ - پرده . ۲ - رشوه .

معنی ساره در فرهنگ فارسی عمید

ساره
= ساری۳

ساره در دانشنامه اسلامی

ساره
حضرت ساره علیهاالسلام همسر حضرت ابراهیم علیه السلام و دختر هادان بن باخور است.
حضرت ساره علیهاالسلام همسر حضرت ابراهیم علیه السلام و دختر هادان بن باخور استو به نقلی دختر «احج» از پیامبران غیرمرسل و مادر حضرت اسحاق علیه السلام و طبق روایتی به واسطه یابی واسطه عموزاده یا دخترخاله حضرت ابراهیم علیه السلام بود. در تورات از او با عنوان «مادر ملت ها» یاد شده است. هنگامی که نمرود در دیانت حضرت ابراهیم علیه السلام عاجز ماند، از او خواست که خاک بابل را ترک کند. حضرت ابراهیم، ساره را هم از آنجا بیرون برد و ابتدا به حران شام رفت و در آن سرزمین ساره را به عقد خویش درآورد و از آنجا به مؤتفکات فلسطین و بعد به مصر رفت. ملک مصر، سنان بن علوان بن عبید بن عولح، وقتی چشمش به ساره افتاد فریفته جمالش شد و دست به سوی او دراز کرد، اما دستش خشک شد و فهمید که به دعای حضرت ابراهیم علیه السلام چنین اتفاقی افتاد، به همین دلیل توبه کرد و گفت که اجازه دارند که آزادانه و با کمال آسایش و آرامش در کشور او زندگی کنند. حضرت ابراهیم علیه السلام که به واسطه قحطسالی از فلسطین به مصر آمده بود، سالها در مصر ماند. بعد از آن حضرت ابراهیم علیه السلام به فلسطین بازگشت و در محلی به نام «قط» ساکن شد و چون ساره عقیم بود، هاجر را به ابراهیم بخشید و اسماعیل علیه السلام از هاجر متولد شد. در این ماجرا ساره بر هاجر رشک برد و به حضرت ابراهیم خواست که هاجر را از آنجا ببرد. بنابراین حضرت ابراهیم، هاجر و اسماعیل را به مکه برد.
تولد اسحاق علیه السلام
زمانی که حضرت ابراهیم علیه السلام ۱۲۰ سال داشت و ساره ۹۰ ساله بود، فرشتگانی که مأمور تنبیه قوم لوط علیه السلام بودند و به شهرهای سدوم می رفتند، شب هنگام به خانه حضرت ابراهیم علیه السلام آمدند تا به او مژده بدهند که برخلاف موازین طبیعی، ساره در همان سن و سال مادر خواهد شد.خداوند ماجرا را در سوره هود، آیات ۶۹ تا ۷۳ شرح می دهد: «فرستادگان آمدند و مژده داده و سلام گفتند، گفت: سلام بر شما! پس گوساله ای بریان برای آنان مهیا کرد. و چون حضرت ابراهیم علیه السلام دید دست آنان به طرف غذا دراز نمی شود، از آنان در دلش بیمناک شد.آنان گفتند: مترس که ما فرستادگان خدا به سوی قوم لوط هستیم. همسرش ایستاده بود که متبسم گردید، ما به او مژده ...

ساره در دانشنامه آزاد پارسی

(یا: سارا؛ در عبری، به معنای شاهزاده خانم) همسر ابراهیم و مادر اسحاق. خداشناس و از اولین گروندگان به ابراهیم بود. در ۲۷سالگی با او ازدواج کرد و نازا بود تا این که به خواست و امر الهی در کهنسالی، اسحاق را به دنیا آورد. سارا کنیز خود هاجر را به شوهرش هبه کرد و او اسماعیل را به دنیا آورد. عمر او را ۱۲۲ یا ۱۲۷ سال شمرده اند. در فلسطین یا شام در شهر حبرون درگذشت و در غار مکفیله مدفون شد.

ارتباط محتوایی با ساره

ساره در جدول کلمات

تله فیلمی ساخته حجت قاسم زاده اصل با بازی امیر آقایی | شاهرخ فروتنیان | ساره بیات و مهران احمدی
تباهی
ساخته افشین صادقی با نقش آفرینی کامبیز دیرباز | اصغر همت | شقایق فراهانی | ساره بیات و سیروس ابراهیم زاده
مقلد شیطان
ساخته جدید آیدا پناهنده با بازی ساره بیات | پژمان بازغی و نوید محمدزاده
ناهید
ساخته در نوبت اکران سعیدآقاخانی با بازی محسن تنابنده | ساره اسدی و پوریا پورسرخ
لامپ صد
ساخته سعید اسدی با بازی بهرام رادان | ساره آرین و جمشید هاشمپور
اواز قو
ساخته سعید اسدی با حضور بهرام رادان | جمشید هاشم پور | ساره آرین و داریوش مودبیان
اواز قو
فیلم در حال اکران عباس رافعی با بازی ساره بیات و امین زندگانی
فصل فراموشی فریبا
فیلمی از سعید اسدی با بازی بهرام رادان | ساره آرین و جمشید هاشم پور
اوازقو
فیلمی از سعید اسدی با حضور رادان و ساره آرین
اواز قو
فیلنم فریدون جیرانی با بازی اکبر عبدی | فرهاد اصلانی | ساره بیات | و شقایق فراهانی
خواب زده ها

ساره را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

سارینا
((ساره )) دختر خاله حضرت ابراهیم خلیل بود. از نظر شرایطى که باید یک زن داشته باشد نظیر نداشت . از اعتدال قامت و زیبائى خیره کننده اى برخوردار بود..
با همه احتیاطى که به عمل مى آورد، هنگامى که ابراهیم از فلسطین وارد مصر شد، مرزداران مصرى توانستند ساره را ببینند، زن و مرد را آوردند و به پادشاه مصر تحویل دادند، به این امید که در قبال آن کار جایزه خوبى از پادشاه خود بگیرند.
پادشاه مصر از ابراهیم پرسید این زن چه نسبتى با تو دارد؟ ابراهیم گفت : او خواهر من است . به این نیت که اولا هر زن با ایمانى خواهر دینى شوهر خود هم هست و ثانیا اگر پادشاه مصر درباره ساره سخن بگوید، براى او که شوهر ساره بود، مصیبت بار و دردناک نباشد و پادشاه تصور کند درباره خواهر ابراهیم که بلامانع است سخن مى گوید نه همسر او! با این وصف ابراهیم ساره را به خدا سپرد و در انتظار عکس العمل خدا نشست .
پادشاه که هنوز رخسار دلفریب ساره را ندیده بود دستور داد او را به حرمسرا ببرند و تحویل زنان دهند تا چنانکه باید بیارایند و چون از هر جهت آماده شد او را خبر کنند. همینکه پادشاه مصر خواست به ساره نظر بیفکند برقى چشمش را خیره کرد و از هوش رفت و به دنبال آن به زمین خورد.وقتى به هوش آمد و باردوم خواست به وى نظرکندبازچشمش خیره شدوازهوش رفت .
پس ازآنکه به هوش آمد دستور دادابراهیم رابیاورند تا درباره ساره از وى توضیح بیشترى بخواهد.وقتى پرسید:توضیح بده این زن چه نسبتى با تو دارد؟ حضرت ابراهیم که فرصت را مناسب دید، فرمود: او همسر من است و اینکه گفتم خواهر من است به این منظور بود که احتمال مى دادم تو نظر سوئى نسبت به او داشته باشى و براى من که شوهراو هستم بیش ازحد ناگوارباشد.
ابراهیم در آن وقت مى دانست که شاه مصر ضربت کوبنده خود را دریافته است و از صدمه اى که دیده است ، توضیح بیشترى مى خواهد هر چه بود این پیشامد ممکن بود براى هر تازه واردى به مصر روى دهد. ولى ابراهیم و ساره که محبوب خدا بودند در این امتحان و پیشامد، پیروز شدند و از هر اتفاق سوئى بر کنار ماندند.
پادشاه مصر دستور داد ساره را با همان لباس و جواهرات به شوى خود ابراهیم تحویل دهند و گفت اجازه دارد که آزادانه و با کمال آسایش و آرامش در کشور او به سر برند.
ابراهیم که به واسطه قحطسالى از فلسطین به مصر آمده بود، سالها در مصر ماند. پادشاه مصر که پى به شخصیت ممتاز ابراهیم و همسرش ساره برده بود، به علاوه دخترى که از خاندان نجیب و محترم مصر بود به رسم آن روز به عنوان مددکار ساره به ابراهیم بخشید. این زن همان ((هاجر)) است که بعدها به پیشنهاد ساره چنانکه گفتیم با حضرت ابراهیم ازدواج کرد و اسماعیل پسر نخستین وى از او متولد گردید.
ابراهیم پس از چندین سال که در مصر اقامت داشت ، چون آثار خشکسالى از فلسطین بر طرف شده بود به آنجا بازگشت و بار دیگر در آنجا رحل اقامت افکند و به کار هدایت خلق همت گماشت . گفتیم که ابراهیم و ساره سالها با هم زندگى کردند ولى صاحب فرزندى نشدند که روزنه امیدى در شبستان زندگیشان پدید آورد و یادگارى از آنان باشد. یازده سال پس از آنکه ابراهیم از هاجر صاحب پسرى شد، خداوند مهربان ساره را نیز بى نصیب نگذاشت و اجر فداکارى و گذشت او را که حاضر شده بود براى خود هوو بیاورد و همسرش از هووى او صاحب فرزندى شود، به او داد.
ابراهیم 120 سال داشت و ساره نود ساله بود. فرشتگانى که ماءمور تنبیه قوم لوط بودند و به شهرهاى ((سدوم )) مى رفتند شب هنگام به خانه ابراهیم در آمدند تا به وى مژده دهند که بر خلاف موازین طبیعى ، ساره در همان سن و سال از وى آبستن خواهد شد و پسرى مى آورد و این اجر اوست که حاضر شد نسل پاک پیامبر خدا باقى بماند ولو از زن دیگر غیر از خود او باشد! خداوند، خود ماجرا را در سوره هود شرح مى دهد.
((فرستادگان آمدند وبه ابراهیم مژده دادند و گفتند: سلام ! ابراهیم گفت : سلام برشما! به دنبال آن ، چیزى نگذشت که گوساله اى بریان براى آنان آورد. همینکه ابراهیم دید دست آنان به طرف غذا دراز نمى شود، از آنان بد گمان شد و ترسى به دل گرفت . فرشتگان گفتند: مترس که ما فرستادگان خدا به سوى قوم لوط هستیم .
در این هنگام زن ابراهیم (ساره که متوجه شد مهمان فرشتگانند) ایستاده بود و فرشتگان را مى نگریست ، خندید! ما به ساره مژده دادیم که فرزندى به نام ((اسحاق )) خواهد آورد و پس از اسحاق هم یعقوب است . ساره گفت : واى بر من ! من مى زایم و حال آنکه پیرى فرتوت هستم و شوهرم نیز کهنسال است چه خبر شگفت انگیزى ؟! فرشتگان گفتند: آیا از اراده خدا تعجب مى کنى ؟این موضوع رحمت وبرکت خدابر شما خاندان نبوت است ، خدایى که همه او راسپاس مى گویند و داراى مجد و عظمت است (21))).
بدینگونه خداوند جهان از ساره بانوى پیرى که هیچ انتظار نمى رفت حامله شود، پسرى به وجود آورد که نام او را ((اسحاق )) نهادند. اسحاق پدر حضرت یعقوب است . لقب یعقوب ((اسرائیل )) بود، پس یعقوب جد انبیاى بنى اسرائیل یعنى موسى و داوود و سلیمان و زکریا و عیسى و یحیى و دیگران است .
این فقط یک معجزه بود وگرنه هیچ علمى نمى تواند بپذیرد که زنى در سن نود سالگى آبستن مى شود. معجزه یعنى انجام کارى حیرت انگیز با اراده الهى که قدرت بشرى از انجام آن به عجز آید.
وقتى ابراهیم دید در سر پیرى صاحب دو پسر زیبا شده است شکر خدا را به جاى آورد و گفت : ((خدا را سپاس مى گویم که در سن پیرى اسماعیل و اسحاق را به من موهبت کرد، آرى خداى من ، دعاى بندگان را مى شنود(22))).
منبع : کتاب زن در قرآن
نویسنده : علی دوانی
محمد
تا جایی که من مطالعه کردم ساره در ایرانی یعنی زیبایی
ساره
تا جایی که من مطالعه کردم ساره در عبری به معنی شاهزاده خانم ، پاک ،خالص و امیره ای من معنی دارد
ساره خزلی
اسمم ساره هست و تحقیقه زیادی که کردم ساره به معنی خونه خدا میباشد.
ساره
من خونده بودم که این اسم از پرنده ی سار گرفته شده
که سار پرنده ای کوچک و نماد خوشبختی
طاهره قاضی
من شنیده بودم که ساره به معنای خوشبخت ومسرور میباشد
ساره
ساره به معنای پاک و پاکیزه ,خالص و بی آلایش و امیره ی منه
محمود
ساره یعنی شادکننده
بینام
اسم ساره به معنی امیره من هستش وبه معنای شاهزاده خانم بعضی جاها هم به معنی زن خوش روی وزیبا معنی میشه همچنین درهند به نوعی ازپوشش زنان ساره یا ساری گفته میشه این اسم از اسم نوعی پرنده هم گرفته شده در اعلام به معنی همسر حضرت ابراهیم ومادر حضرت اسحاق هم هست درکل به نظر کم اسم پرمعنا و قشنگی هست و به همه سنی هم میاد وهیچ وقت هم جلف یا قدیمی نمیشه
ساره انصاری
ساره شنیدم به زبان ترکی یعنی زرد.و با تحقیقاتم در کل یعنی زیبا
فاطمه
ساره یعنی آرامش مطلق،
تمام زیباییها،
انرژی مثبت،
زندگی،
امید به زندگی و و و
ساره
تا اونجا که من میدونم و اسم خودمم هست ساره یعنی سپیده دم صبح دم
بعدش من نمیدونم چرا وقتی از معنی اسم گفته میشه نسبت میدن به فلان پیغمر وفلان امام.لطفا اینو نهادینه کنین که معنی اسم ربطی به نسب و فلان خاندان نداره
ساره
اسم ساره اسم بسیار زیبایی است
و به معنی شاهزاده خانم است
ساره فرامرزی
ساره یعنی مرغک خوش خوان
ساره
زیبا و خیره کننده
ساره
توی فرهنگ معیین خوندم یعنی پرده
ساره
به نظر من نام ساره یعنی زیبایی , مهربانی،پاک و خوش اخلاق و نام همسر حضرت ابراهیم هرچند که نام خودم هم ساره
ژاکلین
درست تر اسم سارا.ساره همون سارا هست
ملیکاخانم
• ساره: خالص، بی آلایش - نامی کردی.
احمد
ساره یعنی عشق بابا
ساره
ساره از سار میاد یعنی خالص و پاک
ساره
اسم من ساره هستش و به معنیه زیبا ، پاک ، خالص ، ارامش مطلق و امید به زندگی 💜
لیلا
زرد به ترکی sari ميشه ولی سارهsare یه کلمه عبری یا عربیست
مامانِ ساره
ساره یعنی نجیب و پاک، شاهزاده و اصیل. به نظر من بهترین معانیش اینهاست.
ساره
ساره یعنی همه چی یعنی زیبایی یعنی بهترین
نفس
ساره اسم زیبایی هس
یعنی مهربانی نجیب
ساره
مامانم میگه ساره یعنی خوشحالی
ساره
تا جایی که میدونم ساره یعنی شاهزاده خانم
ساره
مطالعه زیادی ک کردم ..ساره یعنی شاهزاده خانم
ساره
اسم منم ساره تا جایی که مطالعه کردم ساره به معنی خالص و شاهزاده خانم
ساره
ساره یعنی بی نظیر بی آلایش
برفين
ساره اسم همسر حضرت ابراهيم عليه السلام است وبه معنئ شاهزاده خانم است
الینا
نام بسیار زیبایی است و به معنی شاهزاده خانم و یعنی نجیب وپاک و خالص است
چکامه
در زبان پارسی نام پرنده ایی است
کوچکتر از
سار
کیانوش
به نظر من هرکسی وابسته به اسمش شخصیتش درست میشه پس اگر نظر های دیگری رو بخونین همه جواب هاشون فرق داره پس از چند نفر بخواهید که شما را توصیف کنه نه این که این ور و اونور بگردین
حسنا
ساره :نام همسرحضرت ابراهیم علیه السلام است . به معنای امیره من ، خوشحال کننده ، نویدبخش .
ساره
ساره ینی پاکی
محمدصادق
اولا ساره با سارینا تفاوت دارد ساره تشکبل شده از سا ره. سا خراجی است که حاکم به پادشاه میدهد.ره رضی اله را مخفف ره گویند ره یعنی خشنودی خدا. خراجی که در آن خشنودی خدا هست
ساره
ساره فقط یک معنی داردیعنی:ناب.خودمم اسمم ساره هست وخیلی اسمم و دوستدارم
حسنا
ساره

- ساره سیرت ؛ آنکه سیرت و خوی ساره دارد. ساره صفات . پسندیده خوی . ستوده خوی :
آسیه توفیق و ساره سیرت است
سیرتش بر انس و جان خواهم گزید.
خاقانی (دیوان چ عبدالرسولی ص 171).


آسیه توفیق و ساره سیرت است
ساره را سیاره سیما دیده ام .
خاقانی (دیوان چ عبدالرسولی ص 291).


- ساره صفات ؛آنکه صفات پسندیده ٔ ساره را دارد. ساره سیرت . پسندیده صفات :
ای ساره صفات و آسیه زهد
کس چون تو زبیده سان ندیده ست .
خاقانی (دیوان چ عبدالرسولی ص 76).


- ساره معرفت ؛ آنکه معرفت ساره را دارد.
ای آسیه کرامت و ای ساره معرفت
حوای وقت و مریم آخر زمان شده .
خاقانی (دیوان چ عبدالرسولی ص 4169).
ساره
سارا :سارا همسر پيامبر ابراهيم - خالص - پاك - ناب - بي‌ريا

ساره :سَاره همسر پيامبر ابراهيم - شاد و شاد كننده - امير - منتخب
ساره
من شنیدم و تحقیق کردم که ساره به معنا خوشحال کننده وزیبا وپاکدامن است
ساره
اسم خودم ساره هست تاجایی که تحقیق کردم معنی اسمم شاهزاده خانم هست
ساره
پاک و بی الایش
ساره
به نظر من ساره بهترین اسم جهان است.اسم ساره به همه سنین میخوره .ساره یعنی زیبا
ساره
ساره یعنی کبوتر ازاد
خوشبختی
خوشحالی
داشتن انرژی مثبت
زیبا
نجیب
پاک
همدم
خلاصه ساره اسم زیبا و پر معناییهس
ساره
شاهزاده خانم.پاک
ساره
پاک و لطیف و دوست داشتنی عاشق زیبایی
ساره
یکی از کمیاب ترین و زیباترین اسامی هستش بنظرم
خوشحالم که اسمم ساره گذاشته شده
ساره ینی شاهزاده خانم ینی زن زیبا و ثروتمندو....
وحید
منم بتازگی پدر شدم و اسم دخترمو گذاشتم ساره بنظرم خیلی خاص،پر معنی و در عین حال با ریتم و صمیمیت خاصی تلفظ میشه.مرسی
ساره سبزی
ساره نام همسراول حضرت ابراهیم میباشد.ویک اسم عبری است.ساره مادراسحاق نبی میباشد.ومعانی متعددی دارد.یکی ازانهاامیره ی من میباشد.پاکدامن.زیبارو.
ابوالفضل
ساره اسم دختر من یعنی زندگی. نفسم. عمرم. جگرم همه هستی ام . جونم. من فداش بشم
زهرا
به معنی پاک و خالص

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ساره؟   • آبراهام این ایسلام   • اسم ساره   • رفقه   • قطوره   • اسم سارا   • نام همسران حضرت ابراهیم   • هاجر همسر حضرت ابراهیم   • مفهوم ساره   • تعریف ساره   • معرفی ساره   • ساره چیست   • ساره یعنی چی   • ساره یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ساره
کلمه : ساره
اشتباه تایپی : shvi
آوا : sAre
نقش : اسم خاص اشخاص
عکس ساره : در گوگل

آیا معنی ساره مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )