برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
98 1268 100 1

سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)

سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) در دانشنامه ویکی پدیا

سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)
سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان انجام پذیرفت. علاوه بر آن، به طور دلبخواهی نیز از ۳ مهر تا ۲۴ آبان، اطلاعات آماری توسط سرپرستان خانوار به صورت اینترنتی ارائه شد.
۸۱ تا ۱۰۰ مترمربع: ۲۵٫۲٪
۱۰۱ تا ۱۰۵۰ مترمربع: ۲۳٫۳٪
۵۱ تا ۷۵ مترمربع: ۲۱٫۷٪
سرشماری عمومی نفوس و مسکن، پیش از ۱۳۹۰، هر ۱۰ سال یک بار انجام می شد، اما طبق مصوبهٔ هیئت وزیران در سال ۱۳۸۶، مقرر شد از سال ۱۳۹۰ هر ۵ سال یک بار انجام شود.
سرشماری نفوسِ ۱۳۳۵ نخستین سرشماری عمومی نفوس و مسکن کشور بود و در آن تمامی افراد کشور شمارش شدند. در سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۰) هم این طرح در طول ۲۰ روز در سراسر کشور اجرا شد.
آمارگیران ۶۶ پرسش را از هر خانوار مطرح کردند. سؤال ها در مورد تعداد اعضای خانواده، تحصیلات و شغل افراد پرسیده شد. مرحلهٔ اول سرشماری به صورت اینترنتی و با مراجعهٔ داوطلبانهٔ خانوارها انجام شد و مرحلهٔ دوم با مراجعهٔ مأموران آمارگیر به درِ منازل؛ روشی که از سال ها پیش رایج بود، اما این بار بدون کاغذ صورت گرفت. در واقع، مأموران آمارگیر این بار به جای کاغذ و قلم از تبلت استفاده کردند.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)

به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)   • مفهوم سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)   • تعریف سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)   • معرفی سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)   • سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) چیست   • سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) یعنی چی   • سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵
کلمه : سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)
اشتباه تایپی : svalhvd ul,ld kt,s , ls;k (۱۳۹۵)
عکس سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) : در گوگل

آیا معنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) مناسب بود ؟           ( امتیاز : 98% )