انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

97 1015 100 1

سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)

سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) در دانشنامه ویکی پدیا

سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)
سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) از ۲۵ مهر تا ۲۵ آبان انجام پذیرفت. علاوه بر آن، به طور دلبخواهی نیز از ۳ مهر تا ۲۴ آبان، اطلاعات آماری توسط سرپرستان خانوار به صورت اینترنتی ارائه شد.
۸۱ تا ۱۰۰ مترمربع: ۲۵٫۲٪
۱۰۱ تا ۱۰۵۰ مترمربع: ۲۳٫۳٪
۵۱ تا ۷۵ مترمربع: ۲۱٫۷٪
سرشماری عمومی نفوس و مسکن، پیش از ۱۳۹۰، هر ۱۰ سال یک بار انجام می شد، اما طبق مصوبهٔ هیئت وزیران در سال ۱۳۸۶، مقرر شد از سال ۱۳۹۰ هر ۵ سال یک بار انجام شود.
سرشماری نفوسِ ۱۳۳۵ نخستین سرشماری عمومی نفوس و مسکن کشور بود و در آن تمامی افراد کشور شمارش شدند. در سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۰) هم این طرح در طول ۲۰ روز در سراسر کشور اجرا شد.
آمارگیران ۶۶ پرسش را از هر خانوار مطرح کردند. سؤال ها در مورد تعداد اعضای خانواده، تحصیلات و شغل افراد پرسیده شد. مرحلهٔ اول سرشماری به صورت اینترنتی و با مراجعهٔ داوطلبانهٔ خانوارها انجام شد و مرحلهٔ دوم با مراجعهٔ مأموران آمارگیر به درِ منازل؛ روشی که از سال ها پیش رایج بود، اما این بار بدون کاغذ صورت گرفت. در واقع، مأموران آمارگیر این بار به جای کاغذ و قلم از تبلت استفاده کردند.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)

به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)   • مفهوم سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)   • تعریف سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)   • معرفی سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)   • سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) چیست   • سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) یعنی چی   • سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵
کلمه : سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵)
اشتباه تایپی : svalhvd ul,ld kt,s , ls;k (۱۳۹۵)
عکس سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) : در گوگل


آیا معنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن (۱۳۹۵) مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 97% )