انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

97 1087 100 1

سی ان ان

سی ان ان در دانشنامه ویکی پدیا

سی ان ان
سی ان ان (به انگلیسی: CNN، مخفف Cable News Network) شبکه تلویزیونی متعلق به ترنر برادکستینگ سیستم (از زیرمجموعه های گروه تایم وارنر) است که در ۱ ژوئن ۱۹۸۰ آغاز به کار کرد.
پرس تی وی
بی بی سی
شرکت سیستم پخش تِرنِر
برو آنجا این سی ان ان است مطمئن ترین نام در خبر ها اول حقیقت ها ، رهبر جهانی در خبر ها
CNN International CNN Philippines CNN Indonesia CNN-News18 CNN Airport Network CNN Türk CNN en Español HLN
عکس سی ان ان
سی ان ان مانی (به انگلیسی: CNNMoney) یک وب گاه انگلیسی زبان تجاری است که خانه آنلاین فورچون و مانی است و به عنوان وب گاه تجاری اختصاصی سی ان ان خدمت می کند. سی ان ان مانی بخشی از شرکت تایم وارنر، بزرگترین شرکت رسانه ای دنیا است. مقر سی ان ان مانی در نیویورک در ایالات متحده آمریکا است.
وب گاه سی ان ان مانی
شبکه خبری کابلی ( سی ان ان) (انگلیسی: CNN) شبکه تلویزیون کابلی و تلویزیون ماهواره ای آمریکایی است که سوژهٔ مجادلات متعددی بوده است. این مقاله به بازشماری این مجادلات و اتهامات در خصوص سی ان ان می پردازد.
سی ان ان غالباً متهم به داشتن جهت گیری لیبرال شده است. پژوهشی انجام شده در دانشگاه هاروارد دریافت که در ماه های اولیهٔ انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری سال ۲۰۰۷، برنامه های مورد مطالعهٔ سی ان ان گرایش داشتند بر نامزدهای جمهوریخواه نسبت به نامزدهای دمکرات به نسبت سه به یک تصویر منفی قالب کنند. ۴۱ درصد برنامه ها به وضوح منفی بودند در حالی که فقط ۱۴٪ مثبت بودند و ۴۶٪ خنثی بودند. این شبکه از هر سه نامزد اصلی پوشش منفی می داد، جان مککین با ۶۳٪ بدترین و میت رامنی تنها ذره ای بهتر از او بودند. دمکرات ها نیز به استثنای باراک اوباما پوشش بهتری نگرفتند. نزدیک به نیمی از پوشش او مثبت بود و فقط ۸٪ منفی بود ولی هم هیلاری کلینتون و هم جان ادواردز در مجموع پوشش منفی تری گرفتند تا مثبت.
در ۱۰ ژانویه ۲۰۱۷ سی ان ان در خصوص وجود اسناد طبقه بندی شده گزارش داد که نشان می داد روسیه از رئیس جمهور منخب وقت دونالد ترامپ اطلاعات افشاگرانه مالی و شخصی دارد. سی ان ان آن اطلاعات را منتشر نکرد، یا جزئیاتی در خصوص آن ارائه نداد. بازفید آن دوسیه را منتشر کرد و تکذیب نامه ای اعلام کرد که در آن ایرادات واضح و تأیید نشده وجود دارد. چهره های سیاسی و رسانه ای در واشینگتن به طور گسترده آن دوسیه را مطالعه کرده بودند و خبرنگاران متعددی آن را دریافت کرده بودند، ولی چون اعتبار آن مشخص نبود از انتشارش خودداری کردند. ترامپ در یک کنفرانس خبری در روز بعد سی ان ان را fake news خواند و از شنیدن سؤال جیم اکاستا گزارشگر آن خودداری کرد.
در ۲۶ ژوئن ۲۰۱۷ سه روزنامه نگار تحقیقی این شبکه، به خاطر یک مطلب پس گرفته شده که انتونی اسکاراموچی را به یک صندوق سرمایه گذاری روسی مرتبط می کرد استعفا دادند. این شبکه از اسکاراموچی عذرخواهی کرد و گفت این مطلب آنلاین حایز معیارهای اخلاق روزنامه نگاری شان نبوده است.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

سی ان ان در دانشنامه آزاد پارسی

سی اِن اِن (CNN)
(یا: شبکۀ کابلی اخبار) از مشهورترین شبکه های تلویزیون های کابلی جهان. تد ترنر در ۱۹۸۰ آن را تأسیس کرد. سی ان ان شرکتی سهامی است و برای ۱۲۰میلیون بیننده در سراسر جهان ۲۴ساعته برنامه پخش می کند. گردانندگان این شبکه تلاش می کنند خود را مستقل نشان دهند، حال آن که خبرهای آنان با دیگر شبکه های خبری امریکا هماهنگی دارد. سی ان ان از جنبۀ سیاسی اکنون یک حزب به حساب می آید و همگام با وزارت خارجۀ امریکا در بحران هایی که امریکا درگیر آن است حضور می یابد. این شبکه در سراسر جهان دفتر نمایندگی دارد و از ۱۳۷۳ش در تهران نیز دفتر نمایندگی برقرار کرده است. سی ان ان شبکۀ رادیویی با حدود ۲هزار ایستگاه رادیویی وابسته دارد. این رادیو متعلق به شرکت تایم وارنر است.

سی ان ان را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی سی ان ان   • مفهوم سی ان ان   • تعریف سی ان ان   • معرفی سی ان ان   • سی ان ان چیست   • سی ان ان یعنی چی   • سی ان ان یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی سی ان ان
کلمه : سی ان ان
اشتباه تایپی : sd hk hk
عکس سی ان ان : در گوگل


آیا معنی سی ان ان مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 97% )