انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

94 931 100 1

معنی فری در لغت نامه دهخدا

فری.[ ف َ ] (ص ) از اوستایی فری به معنی دوست و محبوب ، در هندی باستان پریا . (از حاشیه ٔ برهان چ معین ). || خجسته. مبارک. با فر و شکوه :
همان گاودوشان به فرمانبری
همان تازی اسب رمیده فری.
فردوسی.
خرج ترا وفا نکند دخل تو که تو
افزون دهی ز دخل زهی خوی تو فری.
فرخی.
جشن سده و رسم جهاندار فریدون
بر شاه جهاندار فری باد و همایون.
عنصری.
سایه ٔ ذوالجلال بین وز فلک این نداشنو
اینت مجاهد هدی ، اینت مظفر فری.
خاقانی.
|| زیبا. نیکو. پسندیده. (یادداشت بخط مؤلف ) :
فری آن زلف مشکینش چو زنجیر
فتاده صدهزاران کلج بر کلج.
شاکر بخاری.
فری دو زلف سیه رنگ او چو خفته دو زاغ
بر آفتاب و دو گل هر یکی گرفته بچنگ.
فرخی.
|| (صوت ) چه خوب. فرخا :
فری خوی آن بت که وقت شراب
همه مدحت خواجه خواهد ز من.
فرخی.
کیست کو رای تو دیده ست و نمانده ست شگفت
کیست کو روی تو دیده ست و نگفته ست فری.
قطران.
فری آن قد و آن زلفش که گویی
فروهشته ست بر شمشاد شمشاد.
زینبی.
|| شگفت :
فری زآن تندرست زرد و آن فارغ دل گریان
شگفت آن راستگوی گنگ و آن قوت کن لاغر.
مسعودسعد.
خال ز غالیه نهد هر کس روی سیب را
خال ز خون نهاده ماه اینت مشاطه ٔ فری.
خاقانی.
|| خوشا. زها. حبذا :
فری آن فریبنده زلفین مشکین
فری آن فروزنده رخسار دلبر.
فرخی.

فری. [ ف َرْی ْ ] (ع مص ) شکافتن چیزی را بصلاح باشد یا بفساد. (منتهی الارب ) (از اقرب الموارد). || دروغ بربافتن. (منتهی الارب ). اختلاق کذب. (از اقرب الموارد). || بریدن موزه و توشه دان و مانند آن را جهت اصلاح و ساختن آنرا. (منتهی الارب ). || سیردر زمین. (از اقرب الموارد). || سرگشته گردیدن. || مدهوش گشتن. || بشگفت آمدن به کار خود. (منتهی الارب ) (از اقرب الموارد).

فری. [ ف َ ری ی ] (ع ص ) دروغ بربافته. (منتهی الارب ). الامر المختلق المصنوع او العظیم و منه لقد جِئت ِشیئاً فریاً. (اقرب الموارد). || کار شگفت. (منتهی الارب ). شگفت. (ترجمان علامه ٔ جرجانی ترتیب عادل بن علی ). || (اِ) دلو بزرگ فراخ. || شیر تازه. (منتهی الارب ) (اقرب الموارد).

فری. [ ] (اِخ ) شهری است از سند از آن سوی رود مهران. جایی با نعمت بسیار. و منبر آنجا نیست و جهازهای هندوستان بدین جا افتد. (حدود العالم ).

معنی فری به فارسی

فری
کلمه تحسین به معنی زهی، خوشا، آفرین
زه . آفرین . احسنت : فری عید مسلمانان و فرخ جشن پیغمبر همایون و مبارک باد بر سلطان نیک اختر .
دروغ بربافته . یا دلو بزرگ فراخ
[ گویش مازنی ] /feri/ نام گوسفندی به رنگ قهوه ای و سیاه
[ferrielectricity] [فیزیک] خاصیت برخی دی الکتریک های قطبی متشکل از دو زیرشبکه به طوری که بُردار قطبش غیرصفر است
پایتخت سیرالئون بندر و شهریست در کنار اقیانوس اطلس و ۲۱۴٠٠٠ سکنه دارد.
[ferrimagnetism] [فیزیک] خاصیت دسته ای از مواد مغناطیسی که به موجب آن گشتاورهای مغناطیسی اتمی هم جهت نیستند و فقط تا حدودی همدیگر را خنثی می کنند
[ferrimagnetic] [فیزیک] مربوط به فِرّی مغناطیس
پسر اردوان اول پادشاه اشکانی ( جل. ۱۸۱ -۱۹۶ ق م . ) این شاه بعد پدر بتخت نشست و درست پانزده سال پارت در این زمان معلوم نیست ولی از وضع باختر بی تردید میتوان گفت که پارت چون از قوت باختر همسایه خود اندیشناک بوده و از پشت سر خود اطمینان نداشته بطرف مغرب توجهی نمیکرد و دولت باختر که نیز در صفحات شرقی باختر که نیز در صفحات شرقی باختر و هند گرفتاریهایی داشت روابط خود را با پارت حفظ میکرد .
از پادشاهان پارت که سلطنت او میان سالهای ۱۹۶ تا ۱۸۱ بوده است .

معنی فری در فرهنگ معین

فری
(فَ یا فِ) (شب جم .) زه ! آفرین ! احسنت !

معنی فری در فرهنگ فارسی عمید

فری
۱. خجسته، مبارک.
۲. (شبه جمله) کلمۀ تحسین، زهی، خوشا، آفرین: فری آن فریبنده زلفین مشکین / فری آن فروزنده رخسار دلبر (فرخی: ۱۴۷).
۳. عجیب، شگفت انگیز: خال ز غالیه نهد هرکس و روی سیب را / خال ز خون نهاد ماه اینت مشاطهٴ فری (خاقانی: ۴۲۹).

فری در دانشنامه ویکی پدیا

فری
فری یا پری (به انگلیسی: Fairy) یک موجود کوچک، تخیلی و انسان نما است. این موجود تخیلی موجودی فتنه آمیز، باهوش و صاحب قدرت سحر و جادو است. فری در اساطیر اروپایی جای دارد و موجودی فرشته نما می باشد.
فری (به انگلیسی: Free) یک برند سیگار ایجاد شده در برزیل است؛ مالک فعلی این برند بریتیش امریکن توباکو است. این برند در سال ۱۹۸۴؛ ۳۴ سال پیش (۱۹۸۴) پایه گذاری گردید.
تولید سیگارهای این برند از سال ۲۰۱۶ متوقف شده است.
سیارک ۱۳۳۲۶ (به انگلیسی: 13326 Ferri، نامگذاری:1998SH23) سیزده هزار و سیصد و بیست و ششمین سیارک کشف شده است که در ۱۷ سپتامبر ۱۹۹۸ کشف شد.
قدر مطلق سیارک برابر ۳۷.۱ است.
فری آباد، روستایی از توابع بخش بالاولایت شهرستان باخرز در استان خراسان رضوی ایران است.
فری (به انگلیسی: Ferry) شهرکی در بخش دنالی، آلاسکا ایالت آلاسکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۰۰ میلادی ۲۹ نفر بوده است.
فری اِسپایر (Freespire) یک توزیع گنو/لینوکس است که به وسیلهٔ جامعهٔ کاربری آن ساخته شده است. این توزیع بیشتر از نرم افزارهای آزاد استفاده می کند اما در آن نرم افزارهای انحصاری همچون کدک های تصویری و صوتی، راه اندازه های وسایل جانبی و برخی از نرم افزارهای کاربردی نیز دیده می شود. فری اسپایر ابتدا مبتنی بر لینسپایر بود اما نسخهٔ ۱.۰ آن براساس دبیان ساخته شد و نسخهٔ ۲. آن مبتنی بر اوبونتو ساخته شد. پس از آن که شرکت Xandros، لینسپایر را خرید، تصمیم گرفت که در نسخه های آینده مجدد این توزیع مبتنی بر دبیان شود.
فری استایل اسکریپت (انگلیسی: Freestyle Script) فونتی طراحی شده توسط کولین برینگال در سال ۱۹۶۹ و مارتین ویت در ۱۹۸۱ است. فری استایل اسکریپت در دهه ۱۹۸۰ به شکل وسیعی در تبلیغات و نمادها استفاده می شد. نسخه درشت این فونت در ۱۹۸۶ طراحی شد. ناشران این فونت ادوبی، آی تی سی و لتراست بودند. این فونت در نسخه های معمولی، درشت، SH Reg Alt و SB Reg Alt عرضه شده است.
فری اسکیل، (به انگلیسی: Freescale) شرکت الکترونیک آمریکایی است، که دارای تخصص در زمینه تولید نیم رساناها، ریزپردازنده ها، ریزکنترل گرها و پردازشگرهای سیگنال دیجیتال می باشد.
شرکت فری اسکیل در سال ۱۹۴۸ توسط شرکت مخابراتی موتورولا در فینیکس، آریزونا راه اندازی شد و تا سال ۲۰۰۴ به عنوان شرکت تابعه موتورولا فعالیت می کرد و در این سال (۲۰۰۴) از موتورولا تفکیک و به عنوان شرکتی مستقل ثبت گردید. فری اسکیل نخستین شرکت تولیدکننده نیم رساناها در جهان می باشد.
دفتر مرکزی این شرکت در شهر آستین، تگزاس، ایالات متحده آمریکا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می شود. شرکت فری اسکیل هم اکنون هفتمین تولیدکننده نیم رسانا در ایالات متحده است و در رده ۱۶ از بزرگترین تولیدکنندگان نیم هادی ها در جهان قرار دارد.
در تاریخ 7 دسامبر 2015 شرکت ان ایکس پی توانست فری اسکیل را به مالکیت خود درآورد.
شهر فری اشتاتدر ایالت بایرن در کشور آلمان واقع شده است.
فری ایرلاینز (به انگلیسی: Free Airlines) یک شرکت هواپیمایی است. دفتر مرکزی فری ایرلاینز در کینشاسا، جمهوری دموکراتیک کنگو واقع شده است و قطب این شرکت هواپیمایی در فرودگاه ان دولو قرار دارد.
فری اینکوئری یا فری اینکوایری (تلفظ بریتانیایی) (به انگلیسی: Free Inquiry) به معنی پرسش گری آزاد، یک مجله دوماهانه درباره انسان گرایی سکولار است که توسط شورای انسان گرایی سکولار، که بخشی از مرکز جستار است منتشر می شود. فیلسوف، پاول کورتز (در اکتبر ۲۰۱۲ درگذشت) سردبیر این مجله بوده است. در حال حاضر تام فلین سردبیر جدید مجله است.
مقاله ها طیف گسترده ای از مطالب را از دیدگاه آزاداندیشانه پوشش می دهند. موضوع های رایج مورد بحث جدایی دین و دولت، علم و دین، انتشار اندیشه آزاد و فلسفه کاربردی است. همکاران مجله شامل محققان برجسته در زمینه علم و فلسفه هستند.
شرکت هوایی فری برد (با نام اصلی ترکی: شرکت سهامی عام حمل و نقل و تجارت هوایی حُرقوش) یک شرکت هواپیمایی خصوصی ترکیه است که مرکز فعالیت آن در استانبول است.
فرودگاه آنتالیا
این شرکت هوایی که فرودگاه اصلی فعالیت آن فرودگاه بین المللی آتاترک استانبول است و فرودگاه آنتالیا و دالامان موغلا را نیز به عنوان هاب در نظر گرفته است به بسیاری از شهرهای اروپایی به صورت مستقیم پرواز می کند.
فرودگاه دالامان
فرودگاه بین المللی آتاترک
فری بریج (به انگلیسی: Ferrybridge) یک روستا در بریتانیا است که در یورک شر و هامبر واقع شده است. فری بریج ۱٬۴۹۱ نفر جمعیت دارد.
فری به هنگ کنگ (انگلیسی: Ferry to Hong Kong) یک فیلم در سبک ماجراجویی به کارگردانی لوئیس گیلبرت است که در سال ۱۹۵۹ منتشر شد. از بازیگران آن می توان به اورسن ولز و کورد یورگنس اشاره کرد.
فری بی اس دی (به انگلیسی: FreeBSD) یک سیستم عامل همه منظوره و شبه یونیکس است که پروژهٔ FreeBSD آن را توسعه می دهد. FreeBSD یکی از نخستین سیستم عامل های متن باز است و یکراست از بی اس دی یونیکس مشتق شده است. بی اس دی یونیکس سیستم عاملی بود که مابین سال های ۱۹۷۵ تا ۱۹۹۳ در دانشگاه برکلی توسعه می یافت. سیستم عامل FreeBSD به گونهٔ یک نرم افزار آزاد توسعه می یابد، این گفته به این معنی است که کدهای منبع FreeBSD در دسترس همگان است و هر کسی می تواند آن را دریافت کرده و برای نیازهای گوناگون خود بکار بَرَد، همچنین می تواند آن را تغییر داده و سپس دوباره آن را منتشر کند. این ویژگی دست مایه ای شده برای افراد و شرکت های گوناگون، تا محصول تجاری و غیرتجاری گوناگونی را بر پایهٔ FreeBSD بوجود آورند. هرچند که FreeBSD یکراست از بی اس دی یونیکس مشتق شده است، اما از دید قانونی، FreeBSD نمی تواند یک «یونیکس» نامیده شود، چرا که هم اکنون، «یونیکس» یک نشان تجاری ثبت شده برای اوپن گروپ است. نخستین نسخهٔ FreeBSD در سال ۱۹۹۳ منتشر شد.
FreeBSD سیستم عاملی سازگارپذیر است و از سخت افزارها و معماری های زیادی پشتیبانی می کند. همانند دیگر سیستم عامل های خانوادهٔ BSD، هسته سیستم عامل FreeBSD و همهٔ برنامه های فضای کاربر آن، همانند پوسته یونیکس و فرمان هایی مانند cat و ps، همگی در یک مخزن کد منبع نگهداری می شوند. همچنین FreeBSD می تواند فایل های باینری دیگر سیستم عامل ها همانند لینوکس را هم اجرا کند. به کمک پورت ها و بسته های FreeBSD می توان برنامه های جانبی گوناگونی را بر روی آن نصب کرد. بر پایهٔ یک آمارگیری در سال ۲۰۰۵، ۷۷ درصد از کاربران سیستم عامل های خانوادهٔ BSD، از FreeBSD استفاده می کنند، بنابراین FreeBSD بزرگترین جامعهٔ کاربری را در بین سیستم عامل های خانوادهٔ BSD دارد.
امروزه افراد و شرکت های تجاری زیادی FreeBSD را برای اهداف گوناگون خود بکار می برند که از این میان می توان یاهو!، اپل، ژونیپر نتورکس، نوکیا، آی بی ام، یاندکس، بنیاد نرم افزار آپاچی، هات میل، سونی و بسیاری دیگر را نام برد.
فری بیس (انگلیسی: Freebase) یک پایگاه دانش برخط است که توسط گوگل مدیریت می شود.قاب دانش گوگل نیز از این پایگاه دانش استفاده می کند.
مجوز استفادهٔ آن کریتیو کامنز است.
(توجه :این نرم افزار هنوز در سایت مایکروسافت مورد دسترس نیست) FreeBasic یک مترجم بیسیک 32 بیتی منبع باز برای ویندوز، حالت معکوس داس، لینوکس، ایکس باکس می باشد. FreeBasic اجازهٔ پشتیبانی سطح بالایی را برای برنامه هایی که با کیو بیسیک نوشته شده اند با استفاده از نسخه خاص کیو بیسیک می دهد. بسیاری از برنامه هایی که برای کیو بیسیک نوشته شده اند بدون نیاز به تغییر دراین حالت ترجمه و اجرا می شوند . در هر حال، بیشتر برنامه های اساسی قبل از اینکه با استفاده از نسخهٔ خاص پیش فرض ترجمه شوند، نیاز به تغییراتی خواهند داشت.
فری پس (به انگلیسی: Ferry Pass) یک منطقهٔ مسکونی در ایالات متحده آمریکا است که در شهرستان اسکامبیا، فلوریدا واقع شده است. فری پس ۵۴٫۳ کیلومتر مربع مساحت و ۲۸٬۹۲۱ نفر جمعیت دارد و ۴۰ متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است.
فری پورت (به انگلیسی: Freeport) دومین شهر و بندر بزرگ کشور باهاما با جمعیت ۵۵٬۵۰۰ نفر در جزیره گراند باهاما واقع شده است
فری پورت، ایلینوی (به انگلیسی: Freeport, Illinois) یک شهر در ایالات متحده آمریکا با جمعیت ۲۵٬۶۳۸ نفر است که در Stephenson County واقع شده است.
فری پورت (به انگلیسی: Freeport) شهری در کشور باهاما است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۰۹ میلادی، ۴۷٬۰۸۵ نفر بوده است.
اچ ام اس فری ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:
اچ ام اس فری (۱۸۱۲)
اچ ام اس فری (۱۸۹۷)
استفان ده فری (انگلیسی: Stefan de Vrij؛ زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۹۲(1992-02-05)) یک بازیکن فوتبال اهل هلند است.
وی همچنین در تیم ملی فوتبال هلند بازی کرده است.
او هم اکنون در تیم فوتبال باشگاهی لاتزیو در سری آ ایتالیا بازی می کند.
استوک فری (به انگلیسی: Stoke Ferry) یک روستا و محله مدنی در بریتانیا است که در King's Lynn and West Norfolk واقع شده است. استوک فری ۹٫۱۵ کیلومتر مربع مساحت و ۱٬۰۲۰ نفر جمعیت دارد.
انریکو فری (به ایتالیایی: Enrico Ferri) (زاده ۲۵ فوریه ۱۸۵۶ در لومباردی - ۱۲ آوریل ۱۹۲۹) جرم شناس و سیاست مدار سوسیالیست اهل ایتالیا بود. فری شاگرد سزار لومبروزو و از پایه گذاران مکتب جرم شناسی پوزیتویستی بود. وی بر تأثیر عوامل اجتماعی و محیطی بر وقوع جرم تأکید داشت و کتاب جامعه شناسی جنایی را در سال ۱۸۸۴ نوشت. فری در این کتاب پدیده مجرمانه را ترکیبی از عوامل درونی و برونی، و فردی و اجتماعی توصیف کرده و نشان داد که تغییرات محیطی مانند قحطی، سیل، انقلاب ها و ... همواره تغییراتی را در میزان شیوع جرایم مختلف موجب می شوند.
فری در سال ۱۸۸۶ به نمایندگی در پارلمان ایتالیا انتخاب شد. در سال ۱۸۹۳ به حزب سوسیالیست ایتالیا پیوست و سردبیری نشریه رسمی این حزب آوانته را برعهده داشت. آثار او منبع اصلی تنظیم قانون مجازات آرژانتین در سال ۱۹۲۱ بود.
اوستون فری (به انگلیسی: Owston Ferry) یک روستا و محله مدنی در بریتانیا است که در North Lincolnshire واقع شده است. اوستون فری ۱٬۳۲۸ نفر جمعیت دارد.
اورگرین استیت کلاس فری (به انگلیسی: Evergreen State class ferry) یک کشتی است که طول آن ۳۱۰ فوت (۹۴ متر) می باشد.
اوریس اس. فری (به انگلیسی: Orris Sanford Ferry) سناتور سابق عضو حزب جمهوری خواه ایالات متحده آمریکا بود. وی در سال ۱۸۶۷ تا ۱۸۷۲ و ۱۸۷۲ تا ۱۸۷۵ و ۱۸۷۵ میلادی سناتور ایالت کنتیکت در سنای ایالات متحده آمریکا بود.
برایان فری CBE(به انگلیسی: Bryan Ferry) (زاده ۲۶ سپتامبر ۱۹۴۵) مویسقیدان، ترانه سرا و خوانندهٔ انگلیسی است. وی به عنوان خواننده و ترانه سرای اصلی گروه راکسی میوزیک در اوایل دههٔ ۷۰ میلادی نقش برجسته ای داشت.
برایان فری از ۱۹۷۳ نیز به صورت انفرادی فعالیت خود را آغاز کرد.
برایتون فری (به انگلیسی: Briton Ferry) یک منطقهٔ مسکونی در بریتانیا است که در نیث پورت تالبوت واقع شده است. برایتون فری ۵٬۹۱۱ نفر جمعیت دارد.
بریتون فری (به انگلیسی: Briton Ferry) یک شهرک در ولز است که در نیث پورت تالبوت واقع شده است. بریتون فری ۵٬۹۱۱ نفر جمعیت دارد.
پاتریک گود فری (به انگلیسی: Patrick Godfrey) (زاده ۱۳ فوریهٔ ۱۹۳۳(1933-02-13))، بازیگر انگلیسی است.
از فیلم های معروف او می توان به بازی در فیلم همیشه بعد از اشاره کرد.
مختصات: ۴۰°۵۰′۳۴″ شمالی ۰۷۴°۰۱′۴۸″ غربی / ۴۰.۸۴۲۷۸° شمالی ۷۴.۰۳۰۰۰° غربی / 40.84278; -74.03000
پایگاه آب نشین لیتل فری (به انگلیسی: Little Ferry Seaplane Base) یک فرودگاه همگانی بهره برداری هوایی است که یک باند فرود آب دارد و طول باند آن ۱۶۷۶ متر است. این فرودگاه در کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در ارتفاع ۰ متری از سطح دریا واقع شده است.
پرزبان کاکل فری(نام علمی: Pteroglossus beauharnaesii) نام یک گونه از سرده پرزبان است.
توماس وایت فری (به انگلیسی: Thomas White Ferry) سناتور سابق عضو حزب جمهوری خواه ایالات متحده آمریکا بود. وی در سال ۱۸۷۱ تا ۱۸۸۳ میلادی سناتور ایالت میشیگان در سنای ایالات متحده آمریکا بود.
جیجاق کاکل فری(نام علمی: Cyanocorax cristatellus) نام یک گونه از سرده کبودجیجاق های غرابی است.
جیمز فری (انگلیسی: James Frey؛ زادهٔ ۱۲ سپتامبر ۱۹۶۹(1969-09-12)) یک نویسنده اهل ایالات متحده آمریکا است.
فرِی (به انگلیسی: The Fray) یک گروه راک آمریکایی است که با آلبوم چگونه می توان زندگی را نجات داد به شهرت جهانی رسید. این آلبوم دربارهٔ تلاشی است که انسان برای دور کردن کسی از خودکشی یا حل کردن مشکلات روحی دیگران می کند.
دیوید فری (به انگلیسی: David Fury) تهیه کننده و نویسنده اهل آمریکا می باشد.
نام اصلی وی دیوید الن شاپیرو (به انگلیسی: David Allen Shapiro) می باشد
بدون بهرهٔ مالکانه یا رویالتی-فری (به انگلیسی: Royalty-free یا RF) به آن دسته از مطالب دارای حق نشر یا مالکیت فکری گفته می شود که می توان بدون پرداخت بهرهٔ مالکانه یا هزینهٔ پروانه، از آن ها استفاده کرد.
سامی فری (انگلیسی: Sami Frey؛ زادهٔ ۱۳ اکتبر ۱۹۳۷(1937-10-13)) یک هنرپیشه اهل فرانسه است. وی از سال ۱۹۶۰ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده است.
از فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می توان به دسته جدا افتاده ها، دختر درامر کوچک، حقیقت، هفت گناه کبیره، فیلم دلپذیر و صدا اشاره کرد.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با فری

فری را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد کاربران درباره معنی فری

محمدرضا بیابانی ١٩:١٦ - ١٣٩٧/١٠/٢٢
رایگان.تمایز
|

پیشنهاد شما درباره معنی فرینام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

aliasghar modaberzadeh > School bag
ایلکا > اردلانی
زندی > اردلان
رضا > الیکایی
محمد > ایلیکا
غضنفر > پريز
نورالله > هارای
عبدالرحمن > طایفه ملازهی

فهرست پیشنهادها | نگارش واژه نو

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• سایت فری پیپر   • paper dl   • دانلود رایگان مقالات ieee   • elearnica   • دانلود رایگان مقاله با doi   • دانلود رایگان مقاله فارسی   • سایت مقاله   • سایت ساینس دایرکت   • معنی فری   • مفهوم فری   • تعریف فری   • معرفی فری   • فری چیست   • فری یعنی چی   • فری یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی فری
کلمه : فری
اشتباه تایپی : tvd
عکس فری : در گوگل


آیا معنی فری مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 94% )