برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1273 100 1

فوتبال ۱۲۰

فوتبال ۱۲۰ در دانشنامه ویکی پدیا

فوتبال ۱۲۰
فوتبال ۱۲۰ نام برنامه تلویزیونی زنده ای است که هر پنجشنبه شب از شبکه ورزش پخش می شود. این برنامه که به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و اجرای حمید محمدی پخش می شود، به بررسی اتفاقات و حواشی پیرامون فوتبال به خصوص فوتبال اروپا می پردازد. این برنامه برای اولین بار در فروردین ۱۳۹۲ پخش شد ولی پس از چند هفته، پخش آن متوقف شد تا سری جدید آن با بخش های جدید از ۷ شهریور ۱۳۹۲ روی آنتن رفت. پس از شروع لیگ های اروپایی این برنامه برای مدتی در سال ۱۳۹۴ به دلایلی پخش نشد ولی در ۱۰ دی همین سال دوباره روی آنتن رفت.
این برنامه در گذشته شامل بخش تاپ تن هم بود که ده تا از بهترین عکس العمل های دروازه بانها و ده تا از گل های برتر هفته را به نمایش می گذاشت. اما در سری سوم برنامه، این بخش دوباره به نمایش گذاشته شد.
این برنامهٔ ۱۲۰ دقیقه ای ساعت ۲۳:۰۰ هر پنجشنبه به روی آنتن می رود و تکرار آن جمعه ها ساعت ۹:۰۰ و ۱۹:۰۰ و یکشنبه ها ساعت ۱:۳۰ است.
در ابتدا قرار بود که خود فردوسی پور مجری برنامه باشد که با مخالفت مدیران شبکهٔ سه روبرو شد، محمدحسین میثاقی نیز به همین دلیل نتوانست مجری این برنامه شود تا در نهایت حمید محمدی (گوینده اخبار ورزشی شبکهٔ سه و رادیو) اجرای برنامه را به عهده بگیرد. هرچند خود فردوسی پور می گوید به علت مشغلهٔ زیاد کاری مجری این برنامه نشده است. از سال ۱۳۹۴، محمدحسین میثاقی مجری این برنامه شد. اما از سال ۱۳۹۸ حمید محمدی دوباره مجری این برنامه شد.
این برنامه معمولاً دارای بخش های زیر است:
عکس فوتبال ۱۲۰


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با فوتبال ۱۲۰

فوتبال ۱۲۰ را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی فوتبال ۱۲۰   • مفهوم فوتبال ۱۲۰   • تعریف فوتبال ۱۲۰   • معرفی فوتبال ۱۲۰   • فوتبال ۱۲۰ چیست   • فوتبال ۱۲۰ یعنی چی   • فوتبال ۱۲۰ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی فوتبال ۱۲۰
کلمه : فوتبال ۱۲۰
اشتباه تایپی : t,jfhg ۱۲۰
عکس فوتبال ۱۲۰ : در گوگل

آیا معنی فوتبال ۱۲۰ مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )