برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1186 100 1

مادو

معنی مادو به فارسی

مادو
[ گویش مازنی ] /maado/ چشمه ای در روستای یخکش بهشهر

مادو در دانشنامه ویکی پدیا

مادو
مادو شهری در شهرستان یاهو در استان باله در بورکینافاسوی جنوبی است و جمعیت آن ۱۷۱۹ نفر است.
عکس مادو
مادو پاندیت داسا (انگلیسی: Madhu Pandit Dasa؛ زادهٔ ۱ ژانویهٔ ۱۹۵۶) مهندس عمران اهل هند است. او رئیس بنیاد آکشایا پاترا و دبیرکل ورینداوان چاندرودایا ماندیر. دولت هند اخیراً جایزه پادما شری را به خاطر خدماتی که بنیاد آکشایا پاترا برای کودکان انجام داده به وی اهدا کرد.
جایزه پادما شری در شصت و هفتمین روز جمهوری توسط دولت هند به مادو پاندیت اهدا شد.
مادو پاندیت داسا (که قبلاً به نام مادهوسودهان اس شناخته می شد) در سال ۱۹۵۶ در ناگرکویل، هند متولد شد. او در سال ۱۹۸۰ تحصیلات خود را در رشته مهندسی عمران از مؤسسه تکنولوژی بمبئی به اتمام رساند. در سال ۱۹۸۴ با باکتی لاتا دوی داسی ازدواج کرد. پس از پیوستن به جنبش ایسکون (ISKCON) در بنگلور در سال ۱۹۸۱، تا سال ۱۹۸۴ در جنبش خدمت کرد.
در ژوئیه ۲۰۰۰ مادو پاندیت در یک ابتکار بیناد جدیدی را برای کودکان به نام آکشایا پاترا تأسیس کرد. هدف بنیاد این بود تا با ارائه غذاهای نیم روزی در مدارس دولتی روستایی در بنگلور به کودکان خدمت کند. این بنیاد برای تأمین وعده های غذایی به میزان زیاد، با طراحی مادو پاندیت یک آشپزخانه متمرکز درست کرد. او همچنین با الگوبرداری نظام حکومتی این بنیاد را اداره می کرد و در این بنیاد شفافیت و پاسخگویی ارزش های پایه ای آن بود. بدنبال نهادینه کردن این ارزش ها، آکشایا پاترا به یکی از معدود سازمان های غیردولتی قابل اعتماد در این کشور تبدیل شد. اهدای مدال افتخار به آکشایا پاترا از ظرف دولت و دریافت پنج بار جایزه طلا به طور پیوسته، بنیاد را در تالار مشاهیر خود قرار داده است. آکشایا پاترا ۱۷ سال است فعالیت دارد و در طول این مدت از زمان شروع توزیع غذا در نیمه روز از ۱۵۰۰ کودک به تأمین غذای ۱٫۶ میلیون کودک افزایش یافته است.
تعالیم ای. سی. باکتیودانتا سوامی پرابوپادا، بنیانگذار جنبش ایسکون ISKCON و الهام گرفتن از برنامه آکشایا پاترا، و نقش مادو پاندیت داسا به عنوان ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

مادو را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

محمد
مادو ( ما دو نفر)
مهسان
داخل ژاپن به کار میره . مثل مادو آکیرا یا مادو سنپای فکر کنم یه فامیلیه

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی مادو   • مفهوم مادو   • تعریف مادو   • معرفی مادو   • مادو چیست   • مادو یعنی چی   • مادو یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی مادو
کلمه : مادو
اشتباه تایپی : lhn,
عکس مادو : در گوگل

آیا معنی مادو مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )