برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1318 100 1

مجید جلالی

مجید جلالی در دانشنامه ویکی پدیا

مجید جلالی
مجید جلالی بازیکن پیشین، مربی و کارشناس کنونی فوتبال اهل ایران است. جلالی در حال حاضر دبیرکل کانون مربیان فوتبال ایران و مدرس بین المللی فیفا است. وی به جهت اعتقاد به ارائه بازی فوتبال بر پایه کارهای گروهی و اصولی به کامپیوتر، معلم و تئوریسین فوتبال ایران مشهور است. فدراسیون فوتبال ایران در سال ۱۳۸۸ به خاطر آنچه بازی پاک و جوانمردانه نامید، از او تقدیر کرد.
فوتبال یک
گام اول (۱۳۷۹)
آنالیز جامع یورو ۲۰۰۸ (۱۳۸۷)
هنر حرفه ای (۱۳۹۰)
مجید جلالی در ۱۵ شهریور ۱۳۳۵ در محله عارف تهران به دنیا آمد.
مجید جلالی فوتبال خود را از تیم البرز در سن ۱۷ سالگی و در سال ۱۳۵۲ آغاز کرد. وی بعد از ۴ سال به تیم وحدت پیوست. سال ۱۳۶۲ برای یک فصل به شاهین رفت و سال ۱۳۶۳ مجدداً به وحدت بازگشت و دو فصل بعد با پیراهن این تیم زردپوش تهرانی از فوتبال خداحافظی کرد. جلالی در سال ۱۳۶۱، به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد؛ اما موفق به حضور در ترکیب این تیم نشد.
مجید جلالی، مربی گری را از سن ۲۱ سالگی آغاز کرده و در حالی که هنوز به عنوان بازیکن عضو تیم بزرگسالان وحدت تهران بود، هم زمان وظیفه مربی گری تیم نوجوانان وحدت را نیز بر عهده گرفت؛ تا این که به صورت رسمی از سال ۱۳۶۵ به عنوان مربی تیم بزرگسالان وحدت به خدمت گرفته شد. در آن سال ها تمام ملی پوشان فوتبال ایران در دو تیم استقلال و پرسپولیس حضور داشتند و حتی بسیاری از بازیکنان مطرح دیگر در تیم های دارایی و شاهین بازی می کردند. جلالی در وحدت تهران با بازیکنان جوان و با ارائه فوتبال گروهی، نتایج خوبی را کسب کردند. تنها ستاره آن سال های وحدت سید مهدی ابطحی بود. وحدت در بین سال های ۱۳۶۵ تا ۱۳۷۲ با هدایت جلالی گربه سیاه تیم های استقلال و پرسپولیس شده بود و علی پروین در سال های اقتدارش در دهه ۱۳۶۰ بارها از وحدت به عنوان تیمی خطرناک یاد کرده بود و چندین بازی تجربه شکست مقابل این تیم را داشت.
عکس مجید جلالی


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

مجید جلالی را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی مجید جلالی   • مفهوم مجید جلالی   • تعریف مجید جلالی   • معرفی مجید جلالی   • مجید جلالی چیست   • مجید جلالی یعنی چی   • مجید جلالی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی مجید جلالی
کلمه : مجید جلالی
اشتباه تایپی : l[dn [ghgd
عکس مجید جلالی : در گوگل

آیا معنی مجید جلالی مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )