انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

94 921 100 1

مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)

مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب) در دانشنامه اسلامی

مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)
«مدخل الی تفسیر القرآن و علومه» تالیف دکتر عدنان محمد زرزور، استاد و رئیس بخش تفسیر و حدیث دانشگاه قطر می باشد که در سال ۱۴۱۶ ه-. ق به زبان عربی جهت فراگیری دانش پژوهان رشته تفسیر قرآن در دانشگاه نگارش یافته است.
احتیاج به شناخت پرودگار- که بر همگان لازم است- بی نیاز از علوم قرآنی، شناخت تاریخ قرآن و آشنایی با تعابیر و معانی و اسرار اعجاز قرآن نمی باشد لذا مؤلف فراگیری مطالب این کتاب را به پژوهشگران توصیه می نماید.
ساختار و گزارش محتوا
شیوایی، سادگی، اختصار، دقت در استناد به همراه سیر منظم منطقی و استدلالی با تعابیر جدید در تدوین، بررسی مباحث با استعانت از ادله عقلیه و نقلیه و کتب معروف و معتبر مدون در علوم تفسیر و قرآن و بهرگیری از آثار علماء تاریخ، تفسیر، علوم قرآنی به همراه شواهد قرآنی و اتخاذ نتایج علمی در خلال بحثها، بررسی لغوی و اصطلاحی الفاظ و توضیح و دقت در ریشه آنها، ایراد بعضی پرسش ها و جواب آنها از مسائل و نکاتی است که در نگارش کتاب، سعی در رعایت آنها شده است.
← فصول و ابواب کتاب
در آخر کتاب فهرست موضوعات آمده و در پاورقی به آدرس آیات، روایات، منابع و بعضی نکات اشاره شده است.

ارتباط محتوایی با مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)

مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب) را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)نام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

فرزین > desolvation
شهرام > برگزیده از هر چیز
مبینا > degree
Z.SHAFIE.TKD. > funfair
be to che > Boss
امینم > ibric
امینم > cezve
داریوش زندی > مهرنجان

نگارش واژه نو   |   پیشنهادهای امروز

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)   • مفهوم مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)   • تعریف مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)   • معرفی مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)   • مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب) چیست   • مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب) یعنی چی   • مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب) یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی مدخل الی تفسیر القرآن و علومه کتاب
کلمه : مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب)
اشتباه تایپی : lnog hgd jtsdv hgrvHk , ug,li (;jhf)
عکس مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب) : در گوگل


آیا معنی مدخل الی تفسیر القرآن و علومه (کتاب) مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 94% )