انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

94 896 100 1

معنی مهاجر در لغت نامه دهخدا

مهاجر. [ م َ ج ِ ] (ع اِ) ج ِ هجر. (ناظم الاطباء). مواضع و جایگاههای هجرت. (از اقرب الموارد). || فحش و سخنهای زشت. (ناظم الاطباء).

مهاجر. [ م ُ ج َ ] (ع اِ) موضع هجرت. (ناظم الاطباء).

مهاجر. [ م ُ ج ِ ] (ع ص ) کسی که از جایی به جایی رود و از زمینی به زمینی رود و هجرت کند. ج ، مهاجرون. (ناظم الاطباء).مفارقت کننده از خانه و اقربا یعنی مسافر. (غیاث اللغات ) (آنندراج ). آنکه از وطن خود هجرت کند و آن را ترک گوید و در جایی دیگر مسکن گیرد. (ناظم الاطباء).
- مهاجرنشین ؛ سرزمین معمولاً غیرمتمدن که گروهی از متمدنان بالاخص اروپائیان در آن اقامت گزیده و به آبادی آن پرداخته باشند.
|| کسی که با حضرت محمد(ص ) از مکه به سوی مدینه هجرت کرده باشد. (ناظم الاطباء). مسلمانانی که در عصر رسول (ص ) از مکه به مدینه رفتند و در این شهر سکونت کردند :
رسول کو و مهاجر کجا و کو انصار
کجا صحابه ٔ اخیار و تابع اخیر.
ناصرخسرو.
و رجوع به مهاجرین شود.
- مهاجر و انصار ؛ مکیان که با حضرت پیغمبر(ص ) از مکه به مدینه آمدند و مقیم شدند و مدنیان که در مدینه به حضرت پیوستند.

مهاجر. [ م ُ ج ِ ] (اِخ ) ابن ابی المثنی تجیبی ، از بنی تجیب (درگذشته به سال 91 هَ. ق.). رئیس شراة بود در اسکندریه. (از اعلام زرکلی ج 3 ص 1077).

مهاجر. [ م ُ ج ِ ] (اِخ ) ابن ابی امیه. او به روزگار رسول (ص ) و ابوبکر والی صنعا بود. (از یادداشتهای مؤلف ).

مهاجر. [ م ُ ج ِ ] (اِخ ) ابن عبداﷲ. والی یمامه بود در روزگار ابوبکر. (از عیون الاخبار ج 1 ص 177).

مهاجر. [ م ُ ج ِ ] (اِخ ) لقب رجالی محمدبن ابراهیم است. (ریحانة الادب ). رجوع به محمدبن ابراهیم شود.

معنی مهاجر به فارسی

مهاجر
هجرت کننده، کسی که ازشهریاوطن خودبه شهریاکشوردیگربرودودر آنجاسکنی گزیند
( اسم ) ۱ - کسی که از موطن خود بجایی نقل مکان کرده باشد. ۲ - کسی که از مکه همراه پیغمبر بمدینه هجرت کرده جمع : مهاجرین .
لقب رجالی محمد ابن ابراهیم است
نام دروازه قلعه دربند
یکی از زنان صحابی بود و او را ام سلمه نیز گویند .
محدث است

معنی مهاجر در فرهنگ معین

مهاجر
(مُ جِ) [ ع . ] (اِفا.) هجرت کننده آن که از وطن خود هجرت کرده در جایی دیگر مسکن گیرد.

معنی مهاجر در فرهنگ فارسی عمید

مهاجر
کسی که از شهر یا وطن خود به شهر یا کشور دیگر برود و در آنجا سکنی گزیند، هجرت کننده.

مهاجر در دانشنامه اسلامی

مهاجر
معنی مُهَاجِرٌ: هجرت کننده
ریشه کلمه:
هجر (۳۱ بار)
برخی زائدة بن مُهاجِر را یکی از شهدای کربلا می دانند.
در زیارت رجبیه بر وی به عنوان شهید کربلا چنین درود فرستاده شده است: «السَّلامُ عَلی زَائدَةِ بْنِ مُهاجِرٍ». ولی دیگر منابع، نامی از او نبرده اند. تنها برخی نویسندگان معاصر با توجّه به آنچه در زیارت رجبیه آمده است، احتمال داده اند که او همان یزید بن زیاد بن مهاجر -مظاهر، مصاهر-، معروف به ابوشعثای کندی باشد.
برخی زائدة بن مُهاجِر را یکی از شهدای کربلا می دانند.
در زیارت رجبیه بر وی به عنوان شهید کربلا چنین درود فرستاده شده است: «السَّلامُ عَلی زَائدَةِ بْنِ مُهاجِرٍ». ولی دیگر منابع، نامی از او نبرده اند. تنها برخی نویسندگان معاصر با توجّه به آنچه در زیارت رجبیه آمده است، احتمال داده اند که او همان یزید بن زیاد بن مهاجر -مظاهر، مصاهر-، معروف به ابوشعثای کندی باشد.
عبّاد بن مهاجر یکی از شهدای کربلا است.
نام پدر او را مهاجر و ابی مهاجر گفته اند. برخی نام جدّ او را ابی مهاجر گفته اند.
گفتار فضیل بن زبیر در مورد عباد
فضل بن زبیر کوفی، از راویان قرن دوم هجری درباره او می گوید: «عبّاد، فرزند ابی مهاجر جُهَنی و از شهیدان قبیله جُهَیْنِه در کربلا است.»
حضور در کربلا
به گفته سیره نویسان متأخر وی از شیفتگان خاندان عصمت و طهارت و از شجاعان عرب بود. هنگامی که امام حسین علیه السلام از مکه به سوی عراق حرکت کرد، عبّاد و چند تن دیگر در سرآب های جُهَیْنِه به کاروان حسینی پیوستند. چون در منزل زباله خبر شهادت حضرت مسلم علیه السلام و هانی منتشر شد همه آنان از اطراف امام علیه السلام پراکنده شدند.ولی عباد باقی ماند و در روز عاشورا در نبرد نخست به فیض شهادت نایل گشت.
مادر محمد بن مهاجر، (محدث، فاضل، متوفی قرن 2 هـ.ق) از ثقاف اصحاب امام صادق علیه السلام است. زنی فاضله علامه از روات احادیث حضرت صادق علیه السلام است و مثل ابن ابی عمیر از او روایت دارد از آن جمله شیخ صدوق در علل الشرایع به اسناد خود از ابن ابی عمیر از محمد بن مهاجر از مادرش ام سلمه روایت کرده است.
مامقانی در رجال خود شهادت به ثقه بودن این زن داده است.
معاونت پژوهش مرکز حوزه های علمیه خواهران, بانوان عالمه و آثار آن ها

مهاجر در دانشنامه ویکی پدیا

مهاجر
مهاجر کسی است که مهاجرت می کند و ممکن است به یکی از موارد زیر نیز اشاره داشته باشد:
مهاجر (فیلم ۱۳۶۸)، فیلم ابراهیم حاتمی کیا
مهاجر (فیلم ۱۹۱۷)، فیلم چارلی چاپلین
مهاجر (فیلم ۲۰۱۳)، فیلم جیمز گری
مهاجر کسی است که مهاجرت می کند و ممکن است به یکی از موارد زیر نیز اشاره داشته باشد:
مهاجر (فیلم ۱۳۶۸)، فیلم ابراهیم حاتمی کیا
مهاجر (فیلم ۱۹۱۷)، فیلم چارلی چاپلین
مهاجر (فیلم ۲۰۱۳)، فیلم جیمز گری
مهاجر فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی کیا ساخته سال ۱۳۶۸ است.
این فیلم در تاریخ ۶ تیر ۱۳۶۹ در سینماهای ایران اکران شده است.
مهاجر (به انگلیسی: The Immigrant) فیلمی کوتاه و صامت، به کارگردانی چارلی چاپلین با بازی چارلی چاپلین، ادنا پرویانس، اریک کمپبل و تولید سال ۱۹۱۷ می باشد.
فیلم از دو لوکیشن اصلی تشکیل شده: کشتی و رستوران.
داستان فیلم به ولگرد کوچولو (با بازی چاپلین) می پردازد؛ که در کشتی ای که مقصدش آمریکا است، عاشق دختری می شود. کشتی به مقصد می رسد و یکی از بهترین پلان های چاپلینی پدید می آید: مسافران باید به نوبت از کشتی بیرون بروند. مجسمه عدالت را می بینیم که نشانه عدالت افراد آمریکا است. ولی مامورین کشتی با خشونت مسافران را هل می دهند و جلوی آن ها طناب کلفتی می کشند. چارلی سکه ای پیدا می کند و به رستوران می رود. اتفاقاً همان دختر را در آنجا می بیند و اتفاقات جالبی پدید می آید.
مهاجر (عربی: المهاجر‎) یک فیلم به کارگردانی یوسف شاهین است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد. از بازیگران آن می توان به خالد النوابی و میشل پیکولی اشاره کرد.
مهاجر (انگلیسی: The Immigrant) فیلمی به کارگردانی جیمز گری است که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. از بازیگران آن می توان به جرمی رنر، آنجلا سارافیان، واکین فینیکس و ماریون کوتیار اشاره کرد.
مهاجر، اثر شان تَن، رمان تصویری بی کلامی است که انتشارات Hodder در سال ۲۰۰۶ آن را منتشر کرده است. این کتاب ۱۲۸ صفحه و مشتمل بر شش فصل است.
موضوع این اثر مهاجرت یک نفر به دنیایی خیالی است که گاهی به دنیای ما هم بی شباهت نیست. شان تَن بدون استفاده از دیالوگ یا متن، تجربیات پدری را به تصویر می کشد که به سرزمینی بیگانه مهاجرت می کند. شان تَن گفته است که می خواسته کتابش حس همدلی و نوع دوستی را در مخاطبان برانگیزد: «در استرالیا، مردم هیچ وقت به این فکر نمی کنند که چه بلایی سر بعضی از این پناهنده ها می آید. مردم استرالیا فقط به دید مزاحم به آن ها نگاه می کنند، بدون اینکه تصویر بزرگ تر را در نظر بگیرند. قصدم این نبوده که کتابم نظر کسی را عوض کند، اما اگر دست کم برخی افراد را به تأمل وادارد، حس موفقیت به من دست خواهد داد.»
مهاجر اقتصادی (انگلیسی: Economic migrant) کسی است که از منطقه ای به منطقه دیگر مهاجرت می کند و به دنبال بهبود وضعیت زندگی است زیرا شرایط زندگی یا فرصت های شغلی در منطقه فرد مهاجر کافی نیست. سازمان ملل از اصطلاح کارگران مهاجر استفاده می کند. اصطلاح «مهاجر اقتصادی» اغلب با اصطلاح پناهنده اشتباه گرفته می شود، اما مهاجران اقتصادی کشور خود را به دلیل شرایط بد اقتصادی، نه به دلیل ترس از آزار و اذیت بر اساس نژاد، مذهب یا قومیت ترک می کنند. مهاجران اقتصادی آزادانه درخواست پناهندگی کرده و در نتیجه از موقعیت پناهندگی در کشوری که مهاجرت کرده اند برخوردار می شوند. با این حال به این افراد در صورتی پناهندگی داده می شود، که اثبات شود وضعیت اقتصادی در کشور فرد متقاضی پناهندگی باعث خشونت عمومی شده یا نظم عمومی را کاملاً تحت تأثیر قرار دهد.
مهاجر بن ابی امیه از مهاجرین و کارگزار سرزمین برکنده و صنعا در اواخر عمر محمد پیامبر اسلام و ابوبکر بود. در جنگ های رده در یمن و حضرموت مهاجر بن ابی امیه نقش مهمی را در به پایان رساندن و خوابانیدن جنگ ایفا کرد.
مهاجر لیمویی (نام علمی: Catopsilia pomona) در سرده پروانه های مهاجر و تیره کاهی بالان قرار دارد.
این گونه در سال ۱۷۷۵ میلادی توصیف علمی شد. این گونه در مناطقی از آسیا و استرالیا دیده شده است.
افخم مهاجر (۱۹۳۱م) خوانندهٔ ایرانی در دهه ۱۹۷۰ بود. از ۱۵ سالگی با تلویزیون ملی ایران فعالیت موسیقایی خود را آغاز کرد؛ با عماد رام و حسن لشگری در برنامه های موسیقی تلویزیون ایران همکاری داشت. اولین بار در ۴ آبان ۱۳۴۲ طی مراسمی از طریق وزارت فرهنگ و هنر رسماً از خوانندگان موسیقی اصیل ایرانی معرفی شد.
برنامه های سرمایه گذاری مهاجر (انگلیسی: Immigrant investor programs) برنامه ای است به منظور جذب سرمایه خارجی و اهالی کسب و کار که با ارائه مشوقهایی از جمله اعطای حق اقامت و شهروندی، برای کسانی است که مایل به سرمایه گذاری هستند.
بهزاد مهاجر یکی از افرادی است که در جریان راهپیمایی روز ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ در اعتراض به نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در نزدیک میدان آزادی با شلیک گلوله نیروهای نظامی به قتل رسید. جسد وی پس از پنجاه روز به خانواده اش تحویل داده شد. وی دائی نیما نامداری روزنامه نگار و فعال دانشجویی سابق بود.
در ابتدا بازرس ۷ امورجنایی با مختومه کردن پرونده قتل بهزاد مهاجر با این استدلال که قاتلان شناسایی نمی شوند از وکلای خانواده مهاجر خواست که موکلانشان را ترغیب به دریافت دیه کنند که با مخالفت برادر و خواهر مهاجر و اصرار آنان بر شناسایی قاتلان مواجه شد.
حشره خوار مهاجر (نام علمی: Sorex vagrans) نام یک گونه از سرده حشره خوارهای دم دراز است.
دانشکده فنی شهید مهاجر یکی از مراکز آموزش عالی شهر اصفهان است. این دانشکده تحت مدیریت دانشگاه فنی و حرفه ای و وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.
غاز مهاجر فیلمی به کارگردانی سیروس حسن پور و نویسندگی مجید مجیدی ساختهٔ سال ۱۳۷۸ است.
طبق قوانین بین المللی مهاجر کسی هست که خارج از کشور و محل تولد خود زندگی کند و به علت ترس از امکان مجازات یا برخورد با او به علت مذهب یا ملیت یا عضویت در گروه خاص یا گروه های اجتماعی نتواند به کشور خود بازگردد. در زیر فهرست کشورها را بر اساس پناهندگان مشاهده می کنید:
فیروزه مهاجر (۱۳۲۶) مترجم، مؤلف، استاد دانشگاه، نویسندهٔ مقاله های اجتماعی و نقد هنری بوده و از فعالان مرکز فرهنگی زنان است .
فریبا داوودی مهاجر فعال حقوق زنان و روزنامه نگار ایرانی است. او سردبیر انجمن روزنامه نگاران جوان، عضو مرکزی کمیته سازمان مدافعان آزادی مطبوعات ایران، همچنین عضو شورای عالی سازمان دانش آموختگان ایران اسلامی (ادوار دفتر تحکیم وحدت) است.
گوزن جنگلی مهاجر(نام علمی: Rangifer tarandus caribou) نام یک زیرگونه از گونه گوزن شمالی است.
مارماهی مهاجر شناخته شده ترین خانواده در بین خانواده های مختلف مارماهیان است، زیرا بیشترین گونه ها در آب شیرین زندگی می کنند و تخم ریزی آن ها در اقیانوس ها صورت می گیرد.با این وجود آن ها مار ماهیان طویل تیپیک محسوب می شوند.زیرا در همهٔ آن ها سر به صورت گوه است و و دهان سختی دارند که فاقد استخوان های فکی و پیش فکی است.
منافذ آبششی آن ها بسیار دور از سر قرار گرفته و با یک سر پوش آبششی کوچک و قابل انعطاف پوسیده شده است.
حفره آبششی کاملاً بزرگ است .
بنابر این عمدتاً تنفس مار ماهیان بدین ترتیب است که آن ها در هر دفعه اب را می بلعند و از روی آبشش ها عبور می دهند .
شکل سر به میزان زیاد اندازه قطر دهان مارماهی را محدود می کند.بنابر این به تبع آن، اندازه طعمه ای که این ماهی می تواند به یکباره ببلعد، کوچک است.
یک مار ماهی برای خوردن یک طعمه بزرگ تر ابتدا آنرا می قاپد و سپس آن را به سرعت به اطراف پیچ و تاب می دهد تا این که قطعه بزرگی از آن کنده شود که قابل بلعیدن باشد .
همهٔ این خصوصیات سبب می شودکه مار ماهیان شرایطی مناسب برای زندگی مخفیانه در شکاف های کوچک یا گودال ها یا در بین ساقه های گیاهان آبزی داشته باشد.آن ها در آنجا می توانند به جستجوی طعمه هایی که مخفی شده اند، بپردازند یا در کمین ماهیانی که از آن مسیر عبور می کنند، بنشینند.
در قسمت شرقی ایالت متحده مارماهی آمریکایی (Anguilla rostrat) شکارچی مهم دریاچه ها و جویبارها محسوب می شود(هر چند که جمعیت آن رو به کاهش گذاشته است) و (Anguilla anguilla) که ارتباط نزدیکی با آن دارد، نقش مشابهی را در آب های اروپا ایفا می کند.
بعد از گذراندن ۱۲-۶ سال در این زیستگاه ها و رسیدن به طول ۳۵ تا ۱۵۰ سانتی متر، هر دو گونه مذکور تغییر شکل می دهند و از رنگ زرد و سبز به رنگ نقره ای در می ایند .سپس مار ماهیان نقره ای به سمت دریا مهاجرت می کنند و مشخصا جریانات آبی عمیق را جستجو می کنند و و توسط این جریانات به محیط های تخم ریزی خود در دریای سارگاسو می رسند که ۵۶۰۰ کیلو متر از محل اولیه فاصله دارد. آن ها مشخصا آنجا در اعماق زیاد تخم ریزی می کنند و سپس تلف می شوند.
محیط های تخم ریزی توسط یوهانس اشمیت (۱۹۲۲) تعیین شد و این امر توسط رسم نمودار انتشار نوزادان لپتوسفال بر حسب اندازه بر روی نقشه آقیانوس اطلس صورت گرفت.
کوچک ترین نوزادان در مجاورت دریای سارگاسو یافت شدند.
این نوزادان برای رسیدن به اروپا باید به همراه جریانات آبی حدود سه سال را پشت سر بگذارند، اما در مورد رسیدن به آمریکای شمالی این زمان حدود یک سال است. هنگامی که آن ها به آب های کرانه ای می رسند، دچار دگردیسی شده و به elver تبدیل می شوند که پیش می روند تا به داخل جویبارها و خلیج ها مهاجرت کنند.
گونه مشاهده شده در ایران : (Anguilla anguilla (Linnaeus
مار ماهی اروپایی بیشینه درازا ۱۳۳ سانتی متر، بیشینه وزن ۶۵۹۹ گرم، کاتادروموس(دریا کوچ)، دارای اهمیت شیلاتی، پرورشی، صید تفننی و آکواریومی است، ماهی کفزی است که در آب های شیرین، لب شور و دریایی می تواند وارد شود.
مهران مهاجر (متولد ۱۳۴۳) عکاس، منتقد هنری، مترجم، زبان شناس و فرهنگ نویس ایرانی ست.
مهاجر فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشکده هنرهای زیبا است. وی دوره کارشناسی ارشد زبان شناسی را با نگارش رساله ای تحت عنوان «زبان شناسی متن بنیاد و بررسی متن ادبی» به راهنمایی علی محمد حق شناس در سال ۱۳۷۳ در دانشگاه تهران گذراند. او هم اکنون در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و مؤسسه پرسش تدریس می کند.
مستانه مهاجر (زاده ۱۵ اردیبهشت ۱۳۵۳ در تهران) تدوین گر اهل ایران و همسر پژمان بازغی است. وی فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است.
کارگر مهاجر (انگلیسی: Migrant worker) فردی است که اقدام به مهاجرت در داخل سرزمین خود یا به خارج از کشور می کند تا به مشاغلی از جمله کارهای فصلی بپردازد. کارگران مهاجر معمولاً به صورت دائم در یک منطقه یا کشور کار نمی کنند.
کارگران مهاجر که خارج از مرزهای خود کار می کنند ممکن است تحت عنوان کارگر خارجی یا کارگر مهاجر به کار گرفته شوند. بخصوص وقتی قبل از خروج از کشور از طرف کشور میزبان دعوت نامه دریافت کرده باشند.
سازمان بین المللی کار اعلام کرد که قریب به ۲۳۲ میلیون کارگر مهاجر در سال ۲۰۱۴ در سراسر جهان وجود داشته که حداقل ۱۲ ماه سال را در خارج از کشور خود مشغول به کار بوده اند. قریب به نیمی از این کارگران فعالیت اقتصادی دارند (یعنی استخدام شده اند یا به دنبال استخدام شدن هستند) برخی از کشورها میلیون ها کارگر مهاجر را در استخدام دارند. برخی از کارگران مهاجر نیز ممکن است به صورت غیرقانونی وارد بازار کار کشورهای دیگر بشوند یا به عنوان برده مورد استفاده قرار گیرند.

چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با مهاجر

مهاجر در جدول کلمات

پادشاه عادل حبشه که مسلمانان مهاجر را پناه داد

معنی مهاجر به انگلیسی

expatriate (اسم)
مهاجر
fugitive (اسم)
فراری ، فرار ، مهاجر ، پناهنده
colonist (اسم)
مهاجر ، مستعمره نشین ، مهاجر نشین
refugee (اسم)
فراری ، مهاجر ، پناهنده سیاسی
emigrant (اسم)
مهاجر ، کوچ کننده
emigre (اسم)
مهاجر
evacuee (اسم)
مهاجر
out-migrant (اسم)
مهاجر
remittance man (اسم)
مهاجر

معنی کلمه مهاجر به عربی

مهاجر
حاج , دخل , مهاجر
مستعمرة
مهاجر

مهاجر را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد کاربران درباره معنی مهاجر

شهریار آریابد ١٠:٤٠ - ١٣٩٨/٠٢/١٧
در پهلوی " فاتورا ، فروایشگر " در نسک : فرهنگ برابرهای پارسی واژگان بیگانه از ابوالقاسم پرتو.
فاتورایان ، فروایشگران = مهاجران
فاتوراپذیری = مهاجرپذیری
|

پیشنهاد شما درباره معنی مهاجرنام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

Bahar > of course
محمد > hostile verbal
ℳ.ც > Northen
Qumars > کیومرث
گمشو دیوونه > located
مهسا خسروی > get even
هانا خصم کوب > درپی
آرام > prize possission

فهرست پیشنهادها | نگارش واژه نو

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• دانشگاه دخترانه مهاجر اصفهان   • آدرس دانشگاه مهاجر اصفهان   • رشته های دانشگاه مهاجر اصفهان   • فروشگاه مهاجر   • ثبت نام دانشگاه مهاجر اصفهان   • خانم مهاجر   • مهاجر فیلم   • دانشگاه سروش اصفهان   • معنی مهاجر   • مفهوم مهاجر   • تعریف مهاجر   • معرفی مهاجر   • مهاجر چیست   • مهاجر یعنی چی   • مهاجر یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی مهاجر
کلمه : مهاجر
اشتباه تایپی : lih[v
آوا : mohAjer
نقش : اسم
عکس مهاجر : در گوگل


آیا معنی مهاجر مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 94% )