انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

نظام توزیع عادلانه ثروت را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد کاربران درباره معنی نظام توزیع عادلانه ثروت

شهریار آریابد ١١:٥٨ - ١٣٩٨/٠٢/١٥
در پارسی " وینارش پخش دادمندانه سرمایه"
|

پیشنهاد شما درباره معنی نظام توزیع عادلانه ثروتنام نویسی   |   ورود

عبارات مرتبط با نظام توزیع عادلانه ثروت

معنی کلمه توزیع ثروت. . . . توزیع ثروت در نظام سرمایه داری آمارها و اطلاعات اخذ شده از هر یک از کشورهای مرکزی نظام «لیبرال سرمایه داری» . . . توزیع عادلانه ثروت.
توزیع ثروت در نظام سرمایه داری آمارها و اطلاعات اخذ شده از هر یک از کشورهای مرکزی نظام «لیبرال سرمایه داری» به خوبی نشان می دهند که نابرابریهای گسترده ای . . .
وی کسب این اهداف را در گرو تولید ثروت ملی و توزیع عادلانه ثروت ملی می داند. حسن روحانی بر این باور است که اگر ثروت ملی تولید نشود، باید فقر توزیع شود.
. . . دموکراسی است که بر تامین رفاه اجتماعی و توزیع ثروت در جامعه به وسیله ی دولت . . . اجتماعی کردن دموکراسی و گسترش پایگاه اجتماعی نظام های لیبرال دموکراتیک به . . .
اقتصاد توسعه اقتصاد توسعه بخشی از دانش اقتصاد است که به بررسی جنبه های فرایند توسعه و گسترش در کشورهای در حال توسعه می پردازد. این بخش از . . .
نظام حکومتی که در آن مردم دارای آزادی و حقوق برابر هستند و اختیار مملکت و تعیین . . . . . موجود در دموکراسی های ممتاز می توان به وجود رقابت های انتخاباتی عادلانه اشاره کرد.
خمس عربی و به معنای یک پنجم یکی از انواع مالیات های اسلامی است که شیعیان بدان معتقدند و به منظور رفع مشکلات مالی امت اسلامی و توزیع عادلانه ثروت و تقویت . . .
. . . تا ۱۳۹۲ رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز بوده است. روحانی سابقه پنج دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی را دارد و نایب رئیس . . .

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی نظام توزیع عادلانه ثروت   • مفهوم نظام توزیع عادلانه ثروت   • تعریف نظام توزیع عادلانه ثروت   • معرفی نظام توزیع عادلانه ثروت   • نظام توزیع عادلانه ثروت چیست   • نظام توزیع عادلانه ثروت یعنی چی   • نظام توزیع عادلانه ثروت یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی نظام توزیع عادلانه ثروت
کلمه : نظام توزیع عادلانه ثروت
اشتباه تایپی : kzhl j,cdu uhnghki ev,j
عکس نظام توزیع عادلانه ثروت : در گوگل


آیا معنی نظام توزیع عادلانه ثروت مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 98% )