انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

نماز استخاره

نماز استخاره را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی نماز استخارهنام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

k lover > Tear up
دکتر احمدی رضا > mooning
Ali SHADow > Fashionable
حسن بهارلو > نوعی غذای نرم
Ali > Casual
حسن بهارلو > طبق لیست و غذا
Tahereh > Grilled
مجتبی هنرپیشه > هزیان

فهرست پیشنهادها | نگارش واژه نو

عبارات مرتبط با نماز استخاره

فقیهان امامیه و اهل سنت نماز استخاره را از نمازهای مستحب برشمرده اند. علامه حلّی می گوید: نماز استخاره به اتفاق امامیه و بیشتر اهل سنت مستحب است. این نماز به روشهایی . . .
بخاری این حدیث را در صحیح خود آورده است و شیخ عبدالحق دهلوی شرحی برای این حدیث آورده که خلاصه ٔ آن این است که آن حضرت تعلیم می کرد صحابه را دعای استخاره و نماز . . .
استخارۀ ذات الرقاع: نوعی استخاره که بر تکه ای از کاغذ، «افعل» و بر تکۀ دیگر، « لاتفعل» می نویسند و آن ها را زیر سجاده می گذارند. پس از خواندن نماز چشم ها را بر هم می . . .
برخی، استحباب آن را به نماز استخاره ای که با کیفیتی خاص همراه با غسل در روایات وارد شده است، اختصاص داده اند، نه هر نماز استخاره ای. در مقابل، جمعی آن را برای مطلق . . .
نوعی استخاره که بر چند تکه کاغذ کلمۀ افعل (بکن) و بر چند تکۀ دیگر کلمۀ لاتفعل (نکن) می نویسند و آن ها را تا میکنند و در زیر جانماز میگذارند و پس از خواندن نماز . . .
صلاه استخاره. نمازی است بدو رکعت به نیت استخاره. صلاه الاستسقائ. ( اسم ) نمازی که برای طلبیدن باران خوانند نماز باران خواستن . نماز باران خواستن. صلاه الاوابین.
. . . (بنا بر قولی، شروع تفأل به دیوان حافظ، به ماجرای امتناع عده ای از نماز گزاردن بر جنازه او . . . . معنی فال = شگون، مروا، نفوس، استخاره، تطیر، تفال، کپه، بخت، طالع.
معنی کلمه ترجمه استخاره. . . . پیشنهاد شما درباره معنی ترجمه استخاره. واژه. نام شما. رایانامه . . . فقیهان امامیه و اهل سنت نماز استخاره را از نمازهای مستحب برشمرده اند.
در روایات برای استخاره آدابی بیان شده که به برخی از آنها اشاره می شود: ← وضو داشتن و نماز خواندن احکام القرآن، ابن العربی؛احکام القرآن، جصاص؛اخبار مکة و ماجاء فیها من . . .

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی نماز استخاره   • مفهوم نماز استخاره   • تعریف نماز استخاره   • معرفی نماز استخاره   • نماز استخاره چیست   • نماز استخاره یعنی چی   • نماز استخاره یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی نماز استخاره
کلمه : نماز استخاره
اشتباه تایپی : klhc hsjohvi
عکس نماز استخاره : در گوگل


آیا معنی نماز استخاره مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 99% )