برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1125 100 1

والتر میتل هولتسر

والتر میتل هولتسر در دانشنامه ویکی پدیا

والتر میتل هولتسر
والتر میتل هولتسر (به آلمانی: Walter Mittelholzer) (زاده ۲ آوریل ۱۸۹۴، درگذشته ۹ می ۱۹۳۷) یک پیشگام هوانوردی سوئیسی بود. او در زمینه های خلبانی، عکاسی، مسافرت، نویسندگی و نیز یکی از نخستین کارآفرینان صنعت هوانوردی کنشگری داشت.
ارنست هولتسر
لوئیجی پشه
آنتوان سوریوگین
اوژن فلاندن
پاسکال کوست
سوئیس ایر
لوئیجی مونتابونه
رابرت کر پورتر
والتر میتل هولتسر در ۲ آوریل ۱۸۹۴ سنت گالن سوئیس زاده شد و در سال ۱۹۱۷ گواهینامهٔ خلبانی شخصی خود را دریافت کرد و در سال ۱۹۱۸ نیز دورهٔ آمورش خلبانی جنگی را به پایان رساند.
میتل هولتسر پس از گرفتن گواهینامهٔ خلبانی، دست به سفرهای ماجراجویانه در سراسر نقاط دنیا زد. از آن جمله، نخستین کسی شد که عرض شمالی و جنوبیِ قارهٔ آفریقا را پرواز کرد و نیز نخستین فردی شد که از فراز قلهٔ کلیمانجارو گذر کرد. او در زمان پرواز، اقدام به عکاسی می کرد و دستاوردهای سفرهای پرشمار او به گوشه گوشهٔ جهان، عکس ها، فیلم ها، و نوشته های ارزشمندی است که اکنون جزو گنجینه های این سرزمین ها به شمار می آید.
در هر حال در سال ۱۳۰۲ خورشیدی دولت ایران با شرکت هواپیمایی «یونکرس» قراردادی بست و نمایندگی این کمپانی در تهران را بنیاد نهاد و با وارد کردن چند هواپیما، خطوط هوایی تهران، مشهد، شیراز، بندر انزلی و بوشهر برقرار شد. وظیفه اصلی این هواپیماها حمل محموله های پستی و مسافر بود.
عکس والتر میتل هولتسر


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با والتر میتل هولتسر

والتر میتل هولتسر را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی والتر میتل هولتسر   • مفهوم والتر میتل هولتسر   • تعریف والتر میتل هولتسر   • معرفی والتر میتل هولتسر   • والتر میتل هولتسر چیست   • والتر میتل هولتسر یعنی چی   • والتر میتل هولتسر یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی والتر میتل هولتسر
کلمه : والتر میتل هولتسر
اشتباه تایپی : ,hgjv ldjg i,gjsv
عکس والتر میتل هولتسر : در گوگل

آیا معنی والتر میتل هولتسر مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )