انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

96 1042 100 1

واچر

واچر در دانشنامه ویکی پدیا

واچر
«واچر» (به انگلیسی: The Watcher) آهنگی از هنرمند اهل ایالات متحده آمریکا دکتر دره از دومین آلبوم استودیویی او ۲۰۰۱ است. این آهنگ به عنوان چهارمین و آخرین تک آهنگ این آلبوم در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۰۱ در فرانسه منتشر شد.
رپر جی-زی بعدتر قسمت دومی از این آهنگ با نام «واچر ۲» را در آلبوم بلوپرینت ۲ (۲۰۰۲) منتشر کرد. دکتر دره تهیه کننده نسخه جی-زی بود و خوانندگانی مثل راکیم و تروث هرتس در آن می خوانند.
یک سال بعد در ۲۰۰۳ دکتر دره و اسنوپ داگ نسخه دیگری از این آهنگ را منتشر کردند.
عکس واچر
واچر (به انگلیسی: Voucher) یک کوپن یا سند هزینه های است که در ازای پرداخت مبلغی برای هر معامله ای که ارزش پولی دارد انجام می شود. واچر ممکن است تنها به خاطر دلایل ویژه ای یا با توجه به شرایط خاص یک کالا صادر شود. مثلاً در معاملات مربوط به مسکن، سفر و مواد غذایی. اصطلاح واچر یا بن و کوپن مترادفی برای رسید است که اغلب برای دریافت هزینه صادر می شود.
واچر در گردشگری به مثابه تاییدیه خرید مشتری در ازای خرید بلیط و رزرو هتل استفاده می شود. مسافران بعد از خرید یک رسید و تاییدیه را از طرف عامل سفر خود دریافت می کنند که به صندوق الکترونیکی (ایمیل) یا تلفن همراه آنها فرستاده می شود. این رسید اثبات کننده خرید آنها است.
واچر در واقع سند مالکیت زمانی و علامت قطعی شدن خرید بلیط مشتری است. مشتری با استفاده از مشخصات و شماره واچر بلیط صادر شده می تواند به بلیط خریداری شده خود در تمامی سامانه های فروش بلیط دسترسی داشته باشد و از خرید بلیط خود اطمینان حاصل کند. مراحل مشاهده واچر برای خرید بلیط و رزرو هتل را اینگونه می توان توضیح داد: بعد از انتخاب بلیط هواپیما و خریداری آن، پیامی به ایمیل شما فرستاده می شود که این پیام حاوی شماره واچر بلیط یا همان شماره رزرو بلیط خریداری شده شماست. این پیام به صورت آنی و لحظه ای به ایمیل شما فرستاده می شود. اگر همه مراحل خرید اینترنتی بلیط هواپیما را به درستی انجام داده باشید این پیام در کمتر از چند دقیقه به ایمیل شما فرستاده خواهد شد. در صورتی که بعد از کامل کردن مرحله های خرید بلیط هواپیما، بلیط به ایمیل شما ارسال نشد، ابتدا قسمت های هرزنامه یا تبلیغات ایمیلی را که در آژانس های مسافرتی داده اید را کنترل کنید تا اطمینان حاصل کنید که بلیط خریداری شده شما به اشتباه وارد این بخش ها نشده باشد. بعد از اینکه از ارسال شدن این پیام به ایمیل تان مطمئن شدید می توانید از بلیط خودتان چاپ بگیرید و آن را تا زمان پروازتان در پیش خودتان نگه دارید. در صورتی که همه مرحله های بلیط هواپیما را به درستی انجام داده باشید و شماره واچر بلیط یا همان تاییدیه بلیط را دریافت کرده باشید، رزرو بلیط شما با موفقیت به پایان رسیده و نباید شما هیچ نگرانی داشته باشید. توجه داشته باشید که قبل از رفتن به فرودگاه برای محض اطمینان حتماً از بلیط خودتان پرینت بگیرید. البته در پروازهای داخلی الزامی به ارائه بلیط پرینت شده نیست. همین که کارت شناسایی معتبری را پیش خودتان داشته باشید می توانید کارت پرواز خودتان را دریافت کنید؛ ولی در هر حالتی سفارش ما به شما این است که خود بلیط یا تصویر آن را با خودتان داشته باشید و شماره واچر فرستاده شده به ایمیل یا موبایل تان را تا پیش از گرفتن کارت پرواز از ایمیل و موبایل تان پاک نکنید. شما با در اختیار داشتن شماره واچر بلیط خودتان می توانید بلیط خودتان را پیگیری نیز بکنید؛ و در هر لحظه ای اگر مشکلی برای بلیط شما پیش آمد دوباره بلیط خریداری شده خودتان را بازیابی کنید.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

واچر را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی واچر   • مفهوم واچر   • تعریف واچر   • معرفی واچر   • واچر چیست   • واچر یعنی چی   • واچر یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی واچر
کلمه : واچر
اشتباه تایپی : ,h]v
عکس واچر : در گوگل


آیا معنی واچر مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 96% )