برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1330 100 1

ویگو

ویگو در دانشنامه ویکی پدیا

ویگو
ویگو بزرگ ترین شهر منطقه گالاسیا و استان پونتودرا در شمال غربی اسپانیا است. در سال ۲۰۰۳ میلادی این شهر ۲۹۲۵۶۶ نفر جمعیت داشت. جمعیت شهر و حومهٔ آن ۴۲۰۶۷۲ نفر بوده است.
vigués (m), viguesa (f)
عکس ویگو
سیارک ۱۲۷۸۷۰ (به انگلیسی: 127870 Vigo، نامگذاری:2003FE123) صد و بیست و هفت هزار و هشتصد و هفتادمین سیارک کشف شده است که در ۲۴ مارس ۲۰۰۳ کشف شد.
سیارک در دادگان اجرام کوچک ناسا
ویگو برون (به نروژی: Viggo Brun) (زاده ۱۳ اکتبر ۱۸۸۵ -درگذشته ۱۵ اوت ۱۹۷۸(1978-08-15)) یک ریاضی دان اهل نروژ بود. از دستاوردهای او در ریاضیات اثبات یک فُرم پیشرفته تر از غربال اراتُستن بود. بدینگونه او توانست در حدس گلدباخ و حدس نامتناهی بودن اعداد اول دوقلو پیشرفتهایی ایجاد کند. بدینسان برون در شمار پیشگامان روشهای غربال در نظریه تحلیلی اعداد بود. وی همچنین این قضیه را اثبات نمود که سری جمع معکوسهای اعداد اول دوقلو همگرا می باشد. وی همچنین به تاریخ ریاضیات پرداخت و دو کتاب با نامهای «حساب در نروژ قدیم» و «همه چیز عدد است: تاریخ ریاضیات از دوره باستان تا رنسانس» در این زمینه نوشت. وی همچنین یکی از متون قدیمی نوشته نیلز هنریک آبل را یافت. از شاگردان او میتوان به اتله سلبرگ اشاره نمود.
ویگو دی فاسا (به ایتالیایی: Vigo di Fassa) یک کومونه در ایتالیا است که در ترنتینو واقع شده است.
فهرست شهرهای ایتالیا
ویگو دی فاسا ۲۶٫۷ کیلومترمربع مساحت و ۱٬۰۸۵ نفر جمعیت دارد.
شهر رمزک آم نکا خواهرخواندهٔ ویگو دی فاسا هست.
ویگو رندنا (به ایتالیایی: Vigo Rendena) یک منطق ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ویگو در دانشنامه آزاد پارسی

ویگو (Vigo)
بندر ماهی گیری و صنعتی و پایگاه دریایی استان پونتودرا در گالیسیا، در شمال غربی اسپانیا، بر شاخابه ای از ساحل اقیانوس اطلس. جمعیت آن ۲۷۴,۶۰۰ نفر است (۱۹۹۱). صنایع آن عبارت اند از تولید کنسرو ماهی، چرم، و کاغذ. فرانسیس درِیک، دریازن و دریاسالار انگلیسی، در ۱۵۸۵ به این بندر حمله کرد، که موفق نبود اما در ۱۵۸۹ آن را غارت کرد. در ۱۷۰۲، ناوگان بریتانیایی و هلندی، کشتی های اسپانیایی و فرانسوی را در خلیج ویگو غرق کردند.

ویگو در جدول کلمات

درام حادث های جان هلیکات در سال 2009 با بازی ویگو مورتنسن
جاده

ویگو را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ویگو   • مفهوم ویگو   • تعریف ویگو   • معرفی ویگو   • ویگو چیست   • ویگو یعنی چی   • ویگو یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ویگو
کلمه : ویگو
اشتباه تایپی : ,d',
عکس ویگو : در گوگل

آیا معنی ویگو مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )