برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
95 1348 100 1

پاپریکا

پاپریکا در دانشنامه ویکی پدیا

پاپریکا
پاپریکا ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:
پاپریکا (ادویه)
پاپریکا (فیلم ۱۹۳۲)
پاپریکا (فیلم ۱۹۹۱)
پاپریکا (فیلم ۲۰۰۶)
پاپریکا نوعی ادویه است که از آسیاب فلفل خشک شده (به عنوان مثال فلفل دلمه ای، فلفل تند) تهیه می شود. در بسیاری از زبان های اروپایی، پاپریکا به خود کلمه فلفل (دلمه) اشاره می کند. این ادویه برای افزودن رنگ، طعم و عطر در بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می گیرد. پاپریکا می تواند طیفی از طعم ملایم تا تند داشته باشد. طعم آن نیز از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.
پاپریکا (انگلیسی: Paprika) یک فیلم کمدی آلمانی به کارگردانی کارل بوئسه با بازی فرانسیسکا گال و پاول هوربیگر است.
پاپریکا (Paprika) فیلمی به کارگردانی تینتو براس است که در سال ۱۹۹۱ منتشر شد. از بازیگران آن می توان به دبورا کاپریولیو، والنتین دمی و پل مولر اشاره کرد.
۱۳ فوریه ۱۹۹۱ (۱۹۹۱-02-۱۳)
پاپریکا (به ژاپنی: パプリカ Papurika) یک فیلم انیمه است تولید سال ۲۰۰۶، به کارگردانی ساتوشی کن، از محصولات استودیو مدهاوس. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام از یاسوتاکا سوتسوی، که به سال ۱۹۹۳ نوشته ساخته شده است.
وب گاه رسمی آمریکایی (انگلیسی)
وب گاه رسمی ژاپنی (ژاپنی)
پاپریکا در بانک اطلاعات اینترنتی فیلم ها (IMDb)
پاپریکا در راتن تومیتوز
پاپریکا (انیمه) در دانشنامهٔ وب گاه Anime News Network
داستان فیلم در مورد خانم محقق روان شناسی است که با استفاده از یک دستگاه بخصوص به پزشکان اجازه می دهد تا با ورود به رؤیاهای ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

پاپریکا را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

علی سیریزی
ادویه پاپریکا :
ادویه پودری پاپریکا از ترکیب فلفل قرمز تند و فلفل دلمه ای خشک شده، ساخته می شود. پاپریکا در بسیاری از کشورهای جهان به کار می رود و میزان تندی آن در هر ناحیه ای با ناحیه دیگر متفاوت است.
مونیکا
منم تو این مورد کنجکاوم. توی چند دستور غذایی اومده بود ولی چون ندونستم چیه نزدم.اما با توضیحات دوست عزیزمون فکر میکنم همون پول بیبری ترکیه باشه. که مخلوطی از فلفل قرمز تند و چن تا ادویه ی خاص که خشک میکننش..بعدش تفت میدن..به نظرم یه کوجولو هم چرب میاد .

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی پاپریکا   • مفهوم پاپریکا   • تعریف پاپریکا   • معرفی پاپریکا   • پاپریکا چیست   • پاپریکا یعنی چی   • پاپریکا یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی پاپریکا
کلمه : پاپریکا
اشتباه تایپی : ~h~vd;h
عکس پاپریکا : در گوگل

آیا معنی پاپریکا مناسب بود ؟           ( امتیاز : 95% )