انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

99 1102 100 1

پلت

/palat/

معنی پلت در لغت نامه دهخدا

پلت. [ پ َ ل َ ] (اِ) نام گونه ای از درخت افرا. چوب آن از تبریزی محکم تر و برای بنا بکار میرود و در جنگلهای مازندران و گیلان از آن بسیار است این کلمه در گیلان و دررودسر و رامسر و شهسوار به آسر اَنسینْی گفته میشود و در لاهیجان و دیلمان به سفیدار و در کلارستاق و گیلان به شیردار و نامهای دیگر آن گندلاش (در آستارا) و پلاس (در کوه درفک ) بستام و بسکام و بُسکم ُ (در طوالش ) و بلَس (در لاهیجان ).

پلت. [ پ َ ل َ ] (اِ) قسمی ماهی خوراکی که در بحر گیلان صید میشود. این ماهی را بزبان گیلکی سَسه ِ گویند و آن با ماهی کپور تقریباً هم وزن و از حیث جثه نیزهمانند است کلمه ٔ سَس در بیشتر نقاط گیلان بمعنی «بی نمک و بی مزه » است و بعید نیست بمناسبت اینکه گوشت آن دارای طعم و مزه ای نیست این نام بدو داده شده باشد،در دهانه ٔ سفیدرود و حسن کیاده آن را پَلَت َماهی می نامند که بمعنی پولادماهی باشد. (از مقاله ٔ ماهیهای دریای خزر که نام گیلکی دارند نگارش منوچهر ستوده ).

پلت. [ پ ِ ] (اِخ ) نام موضعی در کیلیکیه ٔ قدیم. (ایران باستان ج 2 ص 999).

پلت. [ پْل ُ / پ ِ ل ُ ] (اِخ ) پلوتوس. از شعرای فکاهی باستانی روم. وی آثار قلمی خود را در صحنه بموقع تماشا میگذاشت و ریاست هیأتی از بازیگران را هم عهده دار بود و در اکثر بازیهای تماشاخانه شخصاً انبازی میکرد و از این راه ثروتی عظیم بدست کرد ولی اقبال وی چندان وفاداری نکرد وکار او بجائی رسید که مزدور آسیابانی شد و عاقبةالامر به شغل اول رجوع کرد. وی قریب 120 مضحکه نوشته که 20 مضحکه از آنها اکنون در دست و مشهور است که مُلیِر اکثر آنها را تقلید کرده است. مولد وی بسال 227 ق.م. و وفات در183. (قاموس الاعلام ترکی ذیل پلاوتوس ).

معنی پلت به فارسی

پلت
( اسم ) ۱- درختی از تیر. افراها که جزو تیره های نزدیک بگل سرخیان است و در سراسر جنگلهای خزر وجود دارد . برگهایش پنجه یی است گندلاش پلاس بستام بلس . ۲- سفیدار ۳- شیردار
[ گویش مازنی ] /pelat/ زمین شیب دار زراعتی که خورشید به آن کم بتاید - مزرعه ای در مغرب بالا جاده ی کردکوی & افرا
[ گویش مازنی ] /palat ben/ یکی از مراتع کوهستانی منطقه ی تنکابن
[ گویش مازنی ] /palat haal/ نهال جوان افرا
[ گویش مازنی ] /palat daar/ درخت افرا & از مراتع نشتای حوزه ی شهر عباس آباد
[ گویش مازنی ] /pelet daarbon/ یکی از روستاهای تنکابن
[ گویش مازنی ] /palat rishe/ از مراتع لنگای حوزه ی عباس آباد
[ گویش مازنی ] /palate goosh/ کسی که گوش های پهن و بزرگ دارد
[ گویش مازنی ] /palat gooshak/ نوعی قارچ خوراکی که در اطراف و بدنه ی درخت افرا روید
[ گویش مازنی ] /palat haal/ از اماکن مسیر راه تنکابن به سه هزار
[ گویش مازنی ] /pelet haale/ از توابع دهستان سه هزار تنکابن
[ گویش مازنی ] /palat haait/ از مراتع نشتای شهر عباس آباد
[ گویش مازنی ] /palat valg/ برگ درخت افرا
[ گویش مازنی ] /pelet kash/ نام مرتعی در منطقه ی تنکابن
[ گویش مازنی ] /palat kale/ دره ای در منطقه رود بارک کلاردشت - آبادی ای در منطقه زوار تنکابن & محل رویش افرا در جنگل - نام مرتعی در کجور
[ گویش مازنی ] /peto palet/ چپ احول
نام درختی است که این گونه در جنگلهای کرانه دریای مازندران از آستارا تا مینو دشت در همه ارتفاعات یافت میشود

معنی پلت در فرهنگ معین

پلت
(پَ لَ) ۱ - درختی از تیرة افراها که جزو تیره های نزدیک به گل سرخیان است و در سراسر جنگل های خزر وجود دارد. برگ هایش پنجه ای است ، گندلاش ، پلاس ، ستام ، بلس . ۲ - سفیدار. ۳ - شیردار.

معنی پلت در فرهنگ فارسی عمید

پلت
۱. نوعی ماهی شبیه ماهی کپور که در دریای خزر صید می شود. &delta، به گیلکی سسه می گویند.
۲. [قدیمی] = سپیدار

پلت در دانشنامه ویکی پدیا

پلت
پلت، سیاه پلت، بَلَس، بَسکم (نام علمی: Acer velutinum) نام یک گونه از سردهٔ افرا است.Acer insigne Boiss. & Buhse Acer insigne var. glabrescens Boiss. & Buhse Acer insigne f. glabrescens (Boiss. & Buhse) Schwer. Acer insigne var. longiloba Bornm. Acer insigne var. obtusiloba Freyn & Sint. Acer insigne f. perckense Schwer. Acer insigne var. van-volxemii (Mast.) Pax Acer insigne var. velutinum (Boiss.) Boiss. & Buhse Acer insigne f. velutinum (Boiss.) Bornm. Acer pseudoplatanus var. van-volxemii (Mast.) Wesm. Acer pulchrum G.Nicholson Acer van-volxemii Mast.
پلت در جنگلهای شمال کشور از آستارا تا مینو دشت و از جلگه تا ارتفاع ۲۰۰۰ متری از سطح دریا پراکنش دارد. بیشترین تجمع آن را می توان در شهرستان آستانه اشرفیه در زمینی به مساحت ۱۱٫۵ هکتار یافت.
ارتفاع این درخت ۳۰ متر و قطر تنهٔ آن به ۲۴۰ سانتی متر می رسد که نمونه آن در این شهرستان قابل دیدن است
زمان گلدهی فروردین- اردیبهشت است. این گونه با هدف تولید چوب و احیای عرصه های جنگلهای مخروبهٔ شمال کشور تولید می گردد. با توجه به گستردگی تاج این گونه، فاصلهٔ کاشت را ۳*۳ انتخاب می کنند این گونه می تواند پوشش تاجی خوبی ایجاد نماید. به دلیل احتیاج به رطوبت کافی در سایر نقاط کشور قابل توسعه نمی باشد.
عکس پلت
پلت آدامز (انگلیسی: Platt Adams؛ ۲۳ مارس ۱۸۸۵ – ۲۷ فوریه ۱۹۶۱) ورزشکار دو و میدانی اهل ایالات متحده آمریکا بود.
وی در مسابقات کشوری و بین المللی در مجموع برندهٔ ۱ مدال طلا و ۱ مدال نقره شده است.
پلت اسنتر(به انگلیسی: Platte Center) شهری در ایالت نبراسکا کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۳۳۶ نفر بوده است.
فهرست شهرهای نبراسکا
پلت(به انگلیسی: Platte) شهری در ایالت داکوتای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۱٬۲۳۰ نفر بوده است.
فهرست شهرهای داکوتای جنوبی
پلت شمالی(به انگلیسی: North Platte) شهری در ایالت نبراسکا کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۲۴٬۷۳۳ نفر بوده است. هوارد باسکرویل، قهرمان آمریکائی جنبش مشروطه ایران متولد این شهر است.
فهرست شهرهای نبراسکا
هوارد باسکرویل
پلت فرم EMP1 پی اس ای (به انگلیسی: PSA EMP1 Platform) یک پلت فرم طراحی شده و توسعه یافته به وسیله گروه پی اس ای می باشد که از آن برای طراحی خودروهای کامپکت کوچک، کامپکت و برقی با موتورهای عرضی این گروه استفاده می شود. اصطلاح EMP مخفف Efficient Modular Platform می باشد که به معنی پلت فرم تطبیق پذیر کارا بوده و این تطبیق پذیری، انعطاف پلت فرم را برای طراحی انواع خودرو با فاصله بین دو محور متفاوت، ارتفاع های متفاوت خودرو و استفاده از سیستم های تعلیق میله پیچشی و مولتی لینک افزایش می دهد. در این پلت فرم، از فولاد کم آلیاژ پراستحکام، آلیاژ آلومینیوم-منیزیوم و مواد کامپوزیتی استفاده شده است.
۲۰۱۸ (دی اس ۳ کراس بک)
۲۰۱۸ سیتروئن E-Elysée برقی
خودروهای با سایز بزرگتر گروه، از پلت فرم EMP2 پی اس ای استفاده خواهند کرد.
بعضی از خودروهایی که بر مبنای این پلت فرم تولید خواهند شد به این شرح هستند:
پلت فرم EMP2 پی اس ای (به انگلیسی: PSA EMP2 Platform) یک پلت فرم طراحی شده و توسعه یافته به وسیله گروه پی اس ای می باشد که از آن برای طراحی خودروهای کامپکت، اندازه متوسط، شرکتی، اس یووی و ون با موتورهای عرضی این گروه استفاده می شود. این پلت فرم نخستین بار در سال ۲۰۱۳ و بر روی پژو ۳۰۸ نسل دوم استفاده شد.
۲۰۱۳ پژو ۳۰۸ نسل دوم
۲۰۱۳ سیتروئن سی۴ پیکاسو نسل دوم
۲۰۱۴ پژو ۴۰۸ نسل دوم
۲۰۱۶ پژو تراولر، سیتروئن اسپیس تورر، تویوتا پروآس ورسو
۲۰۱۶ دانگ فنگ فنگشن A9
۲۰۱۶ پژو ۳۰۰۸ نسل دوم
۲۰۱۷ سیتروئن سی۶ چین
۲۰۱۷ دی اس ۹
۲۰۱۷ پژو ۵۰۰۸ نسل دوم
۲۰۱۸ دی اس ۷ کراس بک
۲۰۱۸ سیتروئن سی۵ ایرکراس
۲۰۱۸ اوپل گرندلند ایکس
۲۰۱۸ سیتروئن برلینگو نسل سوم، پژو پارتنر نسل سوم
۲۰۱۸ اوپل کومبوE
اصطلاح EMP مخفف Efficient Modular Platform می باشد که به معنی پلت فرم تطبیق پذیر کارا بوده و این تطبیق پذیری، انعطاف پلت فرم را برای طراحی انواع خودرو با فاصله بین دو محور متفاوت، ارتفاع های متفاوت خودرو و استفاده از سیستم های تعلیق میله پیچشی و مولتی لینک افزایش می دهد. در این پلت فرم، از فولاد کم آلیاژ پراستحکام، آلیاژ آلومینیوم-منیزیوم و مواد کامپوزیتی استفاده شده است که باعث کاهش ۷۰ کیلوگرمی پلت فرم، نسبت به پلت فرم PF2 می شود.
این پلت فرم، جانشین پلت فرم PF2 پی اس ای و پلت فرم PF3 پی اس ای می باشد. طراحی و توسعه این پلت فرم، ۶۳۰ میلیون یورو برای گروه پی اس ای هزینه دربرداشته است.
بعضی از خودروهایی که بر مبنای این پلت فرم تولید خواهند شد به این شرح هستند:
پلت فرم PF1 پی اس ای (به انگلیسی: PSA PF1 Platform) یک پلت فرم طراحی شده و توسعه یافته به وسیله گروه پی اس ای می باشد که از آن برای طراحی خودروهای خودروهای کامپکت کوچک و خودروهای کامپکت این گروه استفاده شده است.
۲۰۰۹–۱۹۹۸ پژو ۲۰۶ ترکیبی از پلت فرم PF1 پی اس ای و پژو ۱۰۶، سیتروئن ساکسو
۲۰۰۲–۲۰۰۹ سیتروئن سی۳
۲۰۰۳–۲۰۱۲ سیتروئن سی۳ پلوریل
۲۰۰۳–۲۰۰۹ سیتروئن سی۲
۲۰۰۵–۲۰۰۹ پژو ۱۰۰۷
۲۰۰۶–۲۰۱۴ پژو ۲۰۷
۲۰۰۹–۲۰۱۶ سیتروئن سی۳ نسل دوم
۲۰۰۹ سیتروئن سی۳ پیکاسو
۲۰۱۰ دی اس ۳
۲۰۱۲ پژو ۲۰۸
۲۰۱۳ پژو ۳۰۱
۲۰۱۳ پژو ۲۰۰۸
۲۰۱۴ سیتروئن سی۴ کاکتوس
۲۰۱۷ سیتروئن سی۳ نسل سوم
۲۰۱۷ Opel / واکسول کراسلند ایکس
۲۰۱۷ سیتروئن سی۳ ایرکراس
پلت فرم های بزرگتر گروه پی اس ای، شامل PF2 و PF3 می باشد.
بعضی از خودروهای تولید شده بر مبنای این پلت فرم به این شرح هستند:
پلت فرم PF2 پی اس ای (به انگلیسی: PSA PF2 Platform) یک پلت فرم طراحی شده و توسعه یافته به وسیله گروه پی اس ای می باشد که از آن برای طراحی خودروهای کامپکت، کامپکت اسپرت، کامپکت اس یووی و کراس اوور کوچک با موتورهای عرضی این گروه استفاده شده است. این پلت فرم نخستین بار در سال ۲۰۰۱ و بر روی پژو ۳۰۷ استفاده شد.
معمولی
۲۰۰۸–۲۰۰۱ پژو ۳۰۷
۲۰۱۰–۲۰۰۴ سیتروئن سی۴
۲۰۱۳–۲۰۰۷ پژو ۳۰۸
۲۰۱۷–۲۰۰۹ پژو ۳۰۰۸ نسل اول
۲۰۱۲–۲۰۰۹ سیتروئن سی۴ سدان C-Quatrè
۲۰۱۵–۲۰۰۹ پژو آرسی زد
۲۰۱۰ سیتروئن سی۴ نسل دوم
۲۰۱۱-۲۰۱۵ سیتروئن دی اس ۴
۲۰۱۴ دی اس ۶
۲۰۱۵ دی اس ۴
۲۰۱۶ دی اس ۴ کراس بک
۲۰۱۵ دانگ فنگ ال۶۰
جانشین این پلت فرم، پلت فرم EMP2 پی اس ای می باشد که جانشین هردو پلت فرم PF2 و PF3 گشت.
بعضی از خودروهای تولید شده بر مبنای این پلت فرم به این شرح هستند:
پلت فرم PF3 پی اس ای (به انگلیسی: PSA PF3 Platform) یک پلت فرم طراحی شده و توسعه یافته به وسیله گروه پی اس ای می باشد که از آن برای طراحی خودروهای با سایز بزرگ اعم از خودروهای اندازه متوسط و شرکتی با موتورهای عرضی این گروه استفاده شده است. این پلت فرم نخستین بار در سال ۱۹۹۹ و بر روی پژو ۶۰۷ استفاده شد.
۱۹۹۹–۲۰۱۰ پژو ۶۰۷
۲۰۰۱–۲۰۰۸ سیتروئن سی۵ نسل اول
۲۰۰۴–۲۰۱۰ پژو ۴۰۷
۲۰۰۸ سیتروئن سی۵ نسل دوم
۲۰۱۰ پژو ۵۰۸
۲۰۰۵–۲۰۱۲ سیتروئن سی۶
۲۰۱۶ سیتروئن سی۶ نسل دوم
جانشین این پلت فرم، پلت فرم EMP2 پی اس ای می باشد که جانشین هردو پلت فرم PF2 و PF3 گشت.
بعضی از خودروهای تولید شده بر مبنای این پلت فرم به این شرح هستند:
مختصات: ۳۶°۴۶′۶″ شمالی ۵۰°۵۸′۳۹″ شرقی / ۳۶٫۷۶۸۳۳°شمالی ۵۰٫۹۷۷۵۰°شرقی / 36.76833; 50.97750
دارای هتل، باشگاه سر پوشیده، چندین شهرک توریستی بزرگ
راه دسترسی به جنگل از وسط روستا نمایندگی بستنی نعمت مسجدی زیبا در کنار خیابان اصلی امامزاده آقا سید حسین در این روستا واقع شده است پلت کله، روستایی است از توابع بخش نشتا شهرستان تنکابن در استان مازندران ایران.
این روستا در دهستان کترا قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیّت آن ۷۶۷ نفر (۲۱۸خانوار) بوده است.
اون پلت (انگلیسی: Owen Pallett؛ زاده ۷ سپتامبر ۱۹۷۹) یک موسیقی دان اهل کانادا است.
اوژن پلت (انگلیسی: Eugène Plet؛ زادهٔ ۷ فوریهٔ ۱۹۵۲) دوچرخه سوار اهل فرانسه است.
تارا پـِلَـت (انگلیسی: Tara Platt؛ زادهٔ ۱۸ ژوئن ۱۹۷۸) یک هنرپیشه و صدا پیشه اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۱۹۸۷ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده است.
تماس (۲۰۱۳)
پیتر پلت (انگلیسی: Peter Platt; ۲۳ ژانویهٔ ۱۸۸۳ – 1921) بازیکن فوتبال اهل بریتانیا بود.
از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال بلکبرن روورز، باشگاه فوتبال لوتون تاون، و باشگاه فوتبال لیورپول اشاره کرد.
تد پلت (انگلیسی: Ted Platt; ۲۶ مارس ۱۹۲۱ – ۲۰ سپتامبر ۱۹۹۶(1996-09-20)) بازیکن فوتبال اهل بریتانیا بود.
تعداد بازی ها و گل ها فقط مربوط به بازی های لیگ داخلی است.
از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال آرسنال، باشگاه فوتبال ووستر سیتی، باشگاه فوتبال کولچستر یونایتد، و باشگاه فوتبال پورتسموث اشاره کرد.
رود پلت رودی است به رودخانه میزوری می ریزد. این رود از کشور ایالات متحده آمریکا می گذرد.
فرودگاه محلی نورث پلت (به انگلیسی: North Platte Regional Airport) (به زبان بومی: Lee Bird Field) یک فرودگاه همگانی بهره برداری هوایی با کد یاتا LBF است که یک باند فرود بتن دارد و طول باند آن ۲۴۳۸ متر است. این فرودگاه در شهر نورث پلیت، نبراسکا کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در ارتفاع ۸۴۶ متری از سطح دریا واقع شده است.
کد فرودگاهی یاتا
کد فرودگاهی ایکائو
فهرست فرودگاه های ایالات متحده آمریکا
مارک ئی. پلت (انگلیسی: Marc E. Platt؛ زادهٔ مارس ۱۹۵۷) یا مارک پلت تهیه کننده فیلم، تلویزیون و تئاتر اهل ایالات متحده آمریکا است.
۲۰۰۱: لگالی بلاند (تهیه کننده)
۲۰۰۳: هانی (تهیه کننده)
۲۰۰۳: لگالی بلاند ۲: قرمز، سفید و بلوند (تهیه کننده)
۲۰۰۵: مرد کامل (تهیه کننده)
۲۰۰۶: مسیر یازده سپتامبر (تلویزیونی، مدیر اجرایی تولید)
۲۰۰۸: ریچل ازدواج می کند (تهیه کننده)
۲۰۰۸: تحت تعقیب (تهیه کننده)
۲۰۰۹: نه (تهیه کننده)
۲۰۱۰: قانون شکن (تهیه کننده)
۲۰۱۰: چارلی سنت کلاود (تهیه کننده)
۲۰۱۱: راندن (تهیه کننده)
۲۰۱۳: ۲ اسلحه (تهیه کننده)
۲۰۱۴: افسانه زمستان (تهیه کننده)
۲۰۱۴: رودخانه گمشده (تهیه کننده)
۲۰۱۴: مرغ مقلد (تهیه کننده)
۲۰۱۴: به سوی جنگل (تهیه کننده)
۲۰۱۵: ریکی و فلش (تهیه کننده)
۲۰۱۵: پل جاسوس ها (تهیه کننده)
۲۰۱۶: لا لا لند (تهیه کننده)
۲۰۱۶: دختری در قطار (تهیه کننده)
۲۰۱۷: کریستوفر نولان (تهیه کننده)
وی در پایکسویل مریلند به دنیا آمد. در ۱۹۷۹ از دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شد. پس از فارغ التحصیلی به مدرسه حقوق دانشگاه نیویورک رفت و در آنجا به عنوان وکیل مشغول به کار شد.
وی پیش از ورود به دنیای فیلم، به تولید و تهیه آثار نمایش های تئاتر پرداخت. او به عنوان مدیر تولید در سه شرکت فیلم سازی اوریون پیکچرز، ترایستار پیکچرز و یونیورسال استودیوز کار کرده است.
وی به همراه همسر و پنج فرزندش در لس آنجلس زندگی می کند. بن پلت پسر وی در آوازخوان حرفه ای به ایفای نقش پرداخت. جُنا، پسر دیگر وی؛ به عنوان بازیگر در شرور در برادوی حضور دارد.
مختصات: ۳۹°۵۷′۱۰″شمالی ۷۵°۱۱′۳۷″غربی / ۳۹٫۹۵۲۷°شمالی ۷۵٫۱۹۳۶°غربی / 39.9527; -75.1936
وبگاه رسمی
کتابخانه ون پلت (به انگلیسی: Van Pelt Library) نام شعبه مرکزی یک سامانه کتابخانه ای بزرگ در آمریکا است. این مؤسسه متعلق به دانشگاه پنسیلوانیا است.
سیستم کتابخانه این دانشگاه با ۶٬۰۹۶٬۵۹۲ عنوان کتاب در زمره بزرگترین مخازن کتب کشور آمریکا محسوب می شود.
این ساختمان توسط هاربسون، هاف، لیوینگستون، و لارسون در سال ۱۹۶۲ طراحی و ساخته شده است. مساحت کلی آن ۲۰۱٬۲۱۵ فوت مربع (۱۸٬۶۹۳ m²) است.
کنال پلت (انگلیسی: Conal Platt؛ زادهٔ ۱۴ اکتبر ۱۹۸۶) بازیکن فوتبال اهل جمهوری ایرلند است.
تعداد بازی ها و گل ها فقط مربوط به بازی های لیگ داخلی است و آمار به روز شده در تاریخ ۲۳:۴۴, ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۵ (UTC).
از باشگاه هایی که در آن بازی کرده است می توان به باشگاه فوتبال مورکم، باشگاه فوتبال لیورپول، باشگاه فوتبال لینکولن سیتی، و باشگاه فوتبال تلفورد یونایتد، باشگاه فوتبال فارست گرین راورز، باشگاه فوتبال ای اف سی بورنموث، باشگاه فوتبال ویموث، باشگاه فوتبال گینزبورو ترینیتی، باشگاه فوتبال کمبریج یونایتد، باشگاه فوتبال ویموث، باشگاه فوتبال لینکولن سیتی، و باشگاه فوتبال استالی بریج سلتیک اشاره کرد.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با پلت

پلت را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

پیشنهاد کاربران

ملیکا ١٦:٣٩ - ١٣٩٥/٠٨/١٤
به ضم پ و ل در لهجه محدوده ازغندِ مهولات ( خراسان رضوی ) صفتی است برای وضعیتی مغرورانه از نشستن یا ایستادن اشخاص
|

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• قیمت پلت   • پلت عروس هلندی   • دستگاه پلت   • درخت پلت   • پلت مرغ مینا   • طرز تهیه چی پلت   • پلت دارویی چیست   • پلت چیست   • معنی پلت   • مفهوم پلت   • تعریف پلت   • معرفی پلت   • پلت یعنی چی   • پلت یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی پلت
کلمه : پلت
اشتباه تایپی : ~gj
آوا : palat
نقش : اسم
عکس پلت : در گوگل


آیا معنی پلت مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 99% )