برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1313 100 1

چیزهای تیز

چیزهای تیز در دانشنامه ویکی پدیا

چیزهای تیز رمانی امریکایی است که گیلین فلین به عنوان اولین کتاب خود در سال ۲۰۰۶ آن را به رشته تحریر درآورد. ابتدا در ۲۶سپتامبر ۲۰۰۶، شی آرهارت بوکس آن را منتشر کرد و سپس توسط برودوی بوکس بازنشر شد. داستان این رمان دربارهٔ کمیل پریکر است؛ او روزنامه نگاری است که برای گزارش یک سری قتل های وحشیانه به زادگاهش برمی گردد.
خنجر داستان خونین جدید از طرف انجمن نویسندگان جنایی (۲۰۰۷، برنده)
خنجر فولادی ایان فلمینگ از طرف انجمن نویسندگان جنایی (۲۰۰۷، برنده)
خنجر دانسان لاری از طرف انجمن نویسندگان جنایی (۲۰۰۷، نامزدشده)
کمیل پریکر: روزنامه نگاری جوان که سعی دارد در شیکاگو زندگی خوبی برای خود بسازد. بعد از مرگ خواهرش، مارینا، او چندین سال زجر کشیده است و بعد از سال ها خودآزاری، در یک بیمارستان روانی نزدیک شیکاگو بستری شده است.
اما: خواهر ناتنی و ۱۳ساله کمیل. او زندگی دوگانه ای دارد؛ برای آدورا یک دختر جنوبی بی عیب و نقص و برای بقیه مردم شهر، دختری بدجنس است.
آدورا: مادر کمیل و اما. او زنی سخت گیر است که به ندرت احساسی نسبت به کمیل بروز می دهد. با اما مثل عروسک رفتار می کند. خانواده بسیار ثروتمندی دارد و صاحب بسیاری از کسب و کارهای شهر است.
عکس چیزهای تیز
چیزهای تیز یک سریال تلویزیونی آمریکایی با بازی ایمی آدامز است و از رمانی با همین نام نوشته جیلین فلین اقتباس شده است. در ۱ آوریل ۲۰۱۶ اچ بی او سفارش ساخت این سریال ۸قسمتی را داد.
چیزهای تیز(انگلیسی: Sharp Objects) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی با بازی ایمی آدامز است و از رمانی با همین نام نوشته گیلین فلین اقتباس شده است. در ۱ آوریل ۲۰۱۶ اچ بی او سفارش ساخت این سریال ۸ قسمتی را داد.
ایمی آدامز
پاتریشا کلارکسون
الیزا اسکنلن
الیزابت پرکینز ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با چیزهای تیز

چیزهای تیز را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی چیزهای تیز   • مفهوم چیزهای تیز   • تعریف چیزهای تیز   • معرفی چیزهای تیز   • چیزهای تیز چیست   • چیزهای تیز یعنی چی   • چیزهای تیز یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی چیزهای تیز
کلمه : چیزهای تیز
اشتباه تایپی : ]dcihd jdc
عکس چیزهای تیز : در گوگل

آیا معنی چیزهای تیز مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )