انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی فارسی به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات کلمات اختصاری لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

95 918 100 1

چین در بازی های المپیک

چین در بازی های المپیک در دانشنامه ویکی پدیا

چین در بازی های المپیک
چین در بازی های المپیک توانسته ۴۷۳ مدال در بازی های المپیک تابستانی و ۴۴ مدال در بازی های المپیک زمستانی کسب کند.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۵۲ که در شهر هلسینکی فنلاند برگزار شد، کاروان چین با ۱ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و مدالی کسب نکرد.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۸۴ که در شهر لس آنجلس ایالات متحده آمریکا برگزار شد، کاروان چین با ۲۱۶ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۳۲ مدال (۱۵ طلا، ۸ نقره، ۹ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، چین در ردهٔ ۴ مسابقات قرار گرفت.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۸۸ که در شهر سئول کره جنوبی برگزار شد، کاروان چین با ۲۷۳ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۲۸ مدال (۵ طلا، ۱۱ نقره، ۱۲ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، چین در ردهٔ ۱۱ مسابقات قرار گرفت.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۹۲ که در شهر بارسلونا اسپانیا برگزار شد، کاروان چین با ۲۴۴ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۵۴ مدال (۱۶ طلا، ۲۲ نقره، ۱۶ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، چین در ردهٔ ۴ مسابقات قرار گرفت.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۱۹۹۶ که در شهر آتلانتا ایالات متحده آمریکا برگزار شد، کاروان چین با ۲۹۴ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۵۰ مدال (۱۶ طلا، ۲۲ نقره، ۱۲ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، چین در ردهٔ ۴ مسابقات قرار گرفت.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۰۰ که در شهر سیدنی استرالیا برگزار شد، کاروان چین با ۲۷۱ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۵۸ مدال (۲۸ طلا، ۱۶ نقره، ۱۴ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، چین در ردهٔ ۳ مسابقات قرار گرفت.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۰۴ که در شهر آتن یونان برگزار شد، کاروان چین با ۳۸۴ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۶۳ مدال (۳۲ طلا، ۱۷ نقره، ۱۴ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، چین در ردهٔ ۲ مسابقات قرار گرفت.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۰۸ که در شهر پکن چین برگزار شد، کاروان چین با ۶۳۹ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۱۰۰ مدال (۵۱ طلا، ۲۱ نقره، ۲۸ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، چین در ردهٔ ۱ مسابقات قرار گرفت.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ که در شهر لندن بریتانیای کبیر برگزار شد، کاروان چین با ۳۹۶ ورزشکار در این رقابت ها شرکت کرد و موفق به کسب ۸۸ مدال (۳۸ طلا، ۲۷ نقره، ۲۳ برنز) شد. در جدول رتبه بندی توزیع مدال ها، چین در ردهٔ ۲ مسابقات قرار گرفت.
چین در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ (انگلیسی: China at the 2016 Summer Olympics) ۴۱۲ ورزشکار در ۲۹ رشته ورزشی در برزیل حضور یافت. در پایان این المپیک چین با ۲۶ مدال طلا و مجموع ۷۰ مدال، رتبه سوم بیشترین مدال را در میان همه کشورهای حاضر پس از آمریکا و بریتانیا بدست آورده است. لی شنگ پرچمدار چین در این رقابت هاست.

چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

چین در بازی های المپیک را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Google Plus Twitter LinkedIn

پیشنهاد شما درباره معنی چین در بازی های المپیکنام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی چین در بازی های المپیک   • مفهوم چین در بازی های المپیک   • تعریف چین در بازی های المپیک   • معرفی چین در بازی های المپیک   • چین در بازی های المپیک چیست   • چین در بازی های المپیک یعنی چی   • چین در بازی های المپیک یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی چین در بازی های المپیک
کلمه : چین در بازی های المپیک
اشتباه تایپی : ]dk nv fhcd ihd hgl~d;
عکس چین در بازی های المپیک : در گوگل


آیا معنی چین در بازی های المپیک مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 95% )