انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

97 1049 100 1

کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی در دانشنامه ویکی پدیا

کارولینای جنوبی
کارولینای جنوبی (به انگلیسی: South Carolina) ایالتی است در جنوب شرق آمریکا و یکی از ایالت های جنوبی آمریکا به شمار می رود. این ایالت یکی از سیزده ایالتی است که در جریان انقلاب آمریکا علیه سلطه بریتانیا قیام کردند. پایتخت آن کلمبیا و شهر مهم آن چارلستون است.
دانشگاه کلمسون
دانشگاه کارولینای جنوبی
دانشگاه ایالتی کارولینای جنوبی
مختصات: ۳۴° شمالی ۸۱° غربی / ۳۴°شمالی ۸۱°غربی / 34; -81
پارک ملی کانگری در این ایالت قرار دارد.
در سال ۲۰۱۲، این ایالت تولید ناخالص داخلی برابر با ۱۹۱٬۲۷۸ میلیارد دلار داشت، که قابل مقایسه با تولید ناخالص داخلی کشور جمهوری چک (۱۹۵٬۶۵۷ میلیارد دلار) بود.
عکس کارولینای جنوبی
آتلانتیک بیچ(به انگلیسی: Atlantic Beach) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۳۳۴ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
آرکادیا (به انگلیسی: Arcadia) یک منطقهٔ مسکونی در ایالات متحده آمریکا است که در شهرستان اسپارتانبرگ، کارولینای جنوبی واقع شده است. آرکادیا ۵٫۰۸۷ کیلومتر مربع مساحت و ۲٬۶۳۴ نفر جمعیت دارد.
فهرست شهرهای ایالات متحده آمریکا
آرکیدیا لیک(به انگلیسی: Arcadia Lakes) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۸۶۱ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
آریال(به انگلیسی: Arial) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۲٬۵۴۳ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
آسویگوو(به انگلیسی: Oswego) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۸۴ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
آلندال(به انگلیسی: Allendale) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۳٬۴۸۲ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
آیل آو پام(به انگلیسی: Isle of Palms) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۴٬۱۳۳ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
آیوا(به انگلیسی: Iva) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۱٬۲۱۸ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
ابیویل(به انگلیسی: Abbeville) شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا است که جمعیت آن در سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی، ۵٬۲۳۷ نفر بوده است.
فهرست شهرهای کارولینای جنوبی
ادامز ران، جنوب کارولینا (به انگلیسی: Adams Run, South Carolina) در ایالات متحده آمریکا است که در کارولینای جنوبی واقع شده است.
فهرست شهرهای ایالات متحده آمریکا
ادامز ران ۹٫۱۴ متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است.چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

کارولینای جنوبی در دانشنامه آزاد پارسی

کارولینایِ جنوبی (South Carolina)
ایالتی در جنوب شرقی امریکا، با ۸۰,۶۰۰ کیلومتر مربع مساحت و ۴,۰۱۲,۰۰۰ نفر جمعیت (۲۰۰۰). در ۱۷۸۸ قانون اساسی امریکا را تصویب کرد و به هشتمین ایالت اتحادیه تبدیل شد. از شمال و شرق به کارولینای شمالی، از غرب و جنوب به جورجیا، و از جنوب شرقی به اقیانوس اطلس محدود است. کارولینای جنوبی یکی از ایالت های وابسته به برده داری بود. مرکز آن کلمبیا است.

ارتباط محتوایی با کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

مرضیه > آرمیلا
یه کسی > Fatty
Mobina > Ride a bicycle
معصومه ع > warmth
فاطمه > آروشا
مرضیه > ابوالفضل
سارا > zealanders
فاطمه > آروشا

نگارش واژه نو   |   پیشنهادهای امروز

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی کارولینای جنوبی   • مفهوم کارولینای جنوبی   • تعریف کارولینای جنوبی   • معرفی کارولینای جنوبی   • کارولینای جنوبی چیست   • کارولینای جنوبی یعنی چی   • کارولینای جنوبی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی کارولینای جنوبی
کلمه : کارولینای جنوبی
اشتباه تایپی : ;hv,gdkhd [k,fd
عکس کارولینای جنوبی : در گوگل


آیا معنی کارولینای جنوبی مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 97% )