برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
99 1309 100 1

کلی کلارکسون

کلی کلارکسون در دانشنامه ویکی پدیا

کلی کلارکسون
کلی بر این کلارکسون (به انگلیسی: Kelly Brianne Clarkson) (متولد ۲۴ آوریل ۱۹۸۲) خوانندهی آمریکایی سبک پاپ راک، آهنگساز، ترانه سرا، بازیگر و برنده فصل ۱ امریکن آیدل می باشد.
(Thankful (۲۰۰۳
(Breakaway (۲۰۰۴
(My December (۲۰۰۷
(All I Ever Wanted (۲۰۰۹
(۲۰۱۱) Stronger
(۲۰۱۵) Run Run Run
وی کار خود با کمپانی «آرسی ای» را پس از برنده شدن در فصل اول برنامه تلویزیونی «آمریکن آیدل» ∗ در سال ۲۰۰۲ آغاز کرد. او با انتشار اولین آلبوم موسیقی خود با نام سپاس گزار ∗ در سال ۲۰۰۲ دراصل خود را به عنوان یک خوانندهٔ سبک پاپ عرضه کرد.
پس از آن کلی با انتشار آلبوم تأثیرگذار و تأمل برانگیز فرار ∗ در سال ۲۰۰۴ توانایی و تمایل خود را به سبک پاپ راک به همگان نشان داد.
سومین آلبوم او با نام دسامبر من∗ در ۲۰ ژوئن ۲۰۰۷ منتشر شد که می توان آن را آلبومی تماماً پاپ راک نامید. بر اساس آمار شرکت سونی میوزیک، کلارکسن تاکنون نزدیک به ۲۰ میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته است. ۸ تک ترانهٔ او بین ده ترانهٔ برتر Billboard Hot ۱۰۰ قرار گرفتند. سه آلبوم اول او بیش از ۹/۵ میلیون نسخه در آمریکا فروخت. در سال ۲۰۰۸ او یکی از ۱۰ هنرمندی شد که بیشترین تعداد حضور در رادیوی بزرگسالان معاصر را داشت. آلبوم چهارم کلارکسن با عنوان تمام آنچه من می خواهم∗ در ۱۰ مارس ۲۰۰۹ منتشر شد و در همان آغاز به رتبهٔ اول Billboard ۲۰۰ رسید. تک آهنگ او با نام «زندگی من بدون تو اعصاب خرد کن است»∗ در هفتهٔ اول انتشارش در لیست Hot ۱۰۰ با ارتقائش از رتبهٔ ۹۷ به صدر جدول، رکورد صعود در رتبه را در تاریخ شکست.
عکس کلی کلارکسون


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

نقل قول های کلی کلارکسون

کلی کلارکسون (۱۹۸۲) خوانندهٔ آمریکایی سبک پاپ راک، آهنگساز، ترانه سرا، بازیگر و برنده فصل ۱ امریکن آیدل می باشد.
• «هرچیزی دگرگون می شود اما زیبایی می ماند.»

ارتباط محتوایی با کلی کلارکسون

کلی کلارکسون را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی کلی کلارکسون   • مفهوم کلی کلارکسون   • تعریف کلی کلارکسون   • معرفی کلی کلارکسون   • کلی کلارکسون چیست   • کلی کلارکسون یعنی چی   • کلی کلارکسون یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی کلی کلارکسون
کلمه : کلی کلارکسون
اشتباه تایپی : ;gd ;ghv;s,k
عکس کلی کلارکسون : در گوگل

آیا معنی کلی کلارکسون مناسب بود ؟           ( امتیاز : 99% )