برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
97 1289 100 1

کیلی

کیلی در دانشنامه ویکی پدیا

کیلی
کیلی (به انگلیسی: Keighley) شهری در کشور انگلستان است که این کشور خود بخشی از بریتانیا محسوب می شود. این شهر در سال ۱۹۹۱ میلادی ۴۹٫۵۶۷ نفر جمعیت داشته و در سرشماری سال ۲۰۰۱ جمعیت آن به ۴۹٫۴۵۳ نفر رسیده است. میزان رشد سالانهٔ جمعیت کیلی ‎-۰٫۲۶ درصد می باشد و جمعیت این شهر در سال ۲۰۱۲ به ۴۸٫۰۷۷ نفر تغییر یافت.
سیتی بردفورد
SE058412
عکس کیلی
کیلی ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره داشته باشد:
آرتور کیلی
کیلی
کیلی (به پرتغالی: Clesly Evandro Guimarães) هافبک اهل برزیل است که در شهر Barra Bonita، ایالت سائوپائولو و در تاریخ ۲۸ آوریل ۱۹۷۵ به دنیا آمده است.
تعداد بازی ها و گل ها فقط مربوط به بازی های لیگ داخلی است.
کیلی در تیم های فوتبال Bragantino، CD Logroñés، فلامینگو، Atlético-PR، توکیو، کروزیرو، باشگاه فوتبال العین، گرمیو، Atlético-PR سابقهٔ حضور دارد.
کیلی (دهانه) یک دهانه برخوردی در ماه است.
کیلی ((به انگلیسی: Kale) (به یونانی: Καλή)) که با نام ژوپیترXXXVII هم خوانده می شود، از قمرهای سیاره مشتری است. این قمر در سال۲۰۰۱ توسط تیمی از ستاره شناسان دانشگاه هاوایی به رهبری اسکات اس.شپرد کشف شد؛ و با نام موقت اس/۲۰۰۱ جی ۸ نامگذاری شد.
کیلی حدود ۲ کیلومتر قطر دارد. متوسط مدارش ۲۲٬۴۰۹ مگامتر است و دوره آن ۶۸۵٫۳۲۴ روز بوده و انحراف آن ۱۶۵ درجه نسبت به دائرةالبروج و (۱۶۶ درجه نسبت به استوای مشتری) است. حرکت این قمر رجوعی و خروج از مرکز مدار آن ۰٫۲۰۱۱ است.در ماه اوت ۲۰۰ ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با کیلی

کیلی را به اشتراک بگذارید

پیشنهاد کاربران

سجادیه
کیلی در گویش محلی یزدی همان کلید است
ااااا
در گویش مابه معنی آلت تناسلی الاغ نر است

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی کیلی   • مفهوم کیلی   • تعریف کیلی   • معرفی کیلی   • کیلی چیست   • کیلی یعنی چی   • کیلی یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی کیلی
کلمه : کیلی
اشتباه تایپی : ;dgd
عکس کیلی : در گوگل

آیا معنی کیلی مناسب بود ؟           ( امتیاز : 97% )