برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
94 1330 100 1

گانگنام استایل

گانگنام استایل در دانشنامه ویکی پدیا

گانگنام استایل
گانگنام استایل (کره ای: 강남스타일،IPA: ، به معنی تیپ گانگنام) تک آهنگ پاپ کره ای از رپر اهل کره جنوبی، سای است. این آهنگ به دلیل طنز و تم گیرایش و رقص نامعمول سای به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته است.
پربازدیدهای یوتیوب
جنتلمن (آهنگ سای)
فهرست ترانه های با رتبه یک در نیوزیلند (دهه ۲۰۱۰)
فهرست رویدادهای اینترنتی
هیونا
نام این موزیک ویدئو از محله ای در حاشیه شهر سئول، پایتخت کره جنوبی برگرفته شده است و در آن چهره اصلی با افراد مختلف در مکان های گوناگون و در وضعیت های متنوع می رقصد.
نسخه های متعددی از گانگنام استایل ساخته و در نقاط مختلف جهان کپی برداری شده که در آنها چهره های شناخته شده دنیا، ایفای نقش می کنند. در نسخه ای بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل متحد که خود اهل کره جنوبی است نیز دیده می شود. در دیداری که مورخ ۷ مه ۲۰۱۳ میان پارک گون-هه رئیس جمهور کره جنوبی و باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید انجام شد، اوباما موفقیت این آهنگ را نمونه ای از فراگیری موج کره ای در دنیا مطرح کرد.
نماهنگ این ترانه در وب گاه یوتیوب تا ۲۴ نوامبر ۲۰۱۲ بیش از ۸۰۳٬۷۶۱٬۰۰۰ بازدید کسب کرد که با پیشی گرفتن از نماهنگ ترانه عزیزم از جاستین بیبر، عنوان پربازدیدترین نماهنگ یوتیوب را به دست آورد. بنابر آمار یوتیوب این نماهنگ در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۳ با بیش از ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون بیننده همچنان پربیننده ترین ویدئوی تاریخ یوتیوب بوده است. در روزهای نخست ماه ژوئن ۲۰۱۴ با گذر از مرز ۲ میلیارد بیننده، به عنوان محبوب ترین ویدئو در وبسایت یوتیوب رکورد جدیدی برجا گذاشت. «گنگنام استایل» همچنین در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان محبوب ترین نماهنگ در وب گاه یوتیوب ثبت شده که تا نوامبر ۲۰۱۲ حدود پنج میلیون و ۴۰۰ هزار «لایک» دریافت کرده است.
عکس گانگنام استایل


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با گانگنام استایل

گانگنام استایل را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی گانگنام استایل   • مفهوم گانگنام استایل   • تعریف گانگنام استایل   • معرفی گانگنام استایل   • گانگنام استایل چیست   • گانگنام استایل یعنی چی   • گانگنام استایل یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی گانگنام استایل
کلمه : گانگنام استایل
اشتباه تایپی : 'hk'khl hsjhdg
عکس گانگنام استایل : در گوگل

آیا معنی گانگنام استایل مناسب بود ؟           ( امتیاز : 94% )