برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
96 1233 100 1

یوفا

یوفا در دانشنامه ویکی پدیا

یوفا
عکس یوفا
یوفا یورو ۲۰۱۲ (به انگلیسی: UEFA Euro 2012) نام یکی از شماره های مجموعه بازی های یوفا یورو است که به طور رسمی و تحت لیسانس فیفا برای مسابقات یورو ۲۰۱۲ ساخته شده است. برعکس عناوین قبلی از این مجموعه، یوفا یورو ۲۰۱۲ به صورت مستقل و بر روی دیسک منتشر نمی شود و به صورت یک بسته تکمیلی قابل دانلود برای بازی فیفا ۱۲ ارائه شد.
کرواسی
جمهوری چک
دانمارک
انگلستان
فرانسه
آلمان
یونان
ایتالیا
بازی در تمام نقاط جهان در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۱۲، برای هر سه پلتفرم پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز به صورت توزیع دیجیتال در دسترس قرار گرفت. قیمت بازی ۲۰ دلار آمریکا، یعنی معادل ۱۸۰۰ پوینت مایکروسافت در شبکه ایکس باکس لایو است.
بازی تمام حالت های موجود در فیفا ۱۲ را پشتیبانی می کند. همچنین بخش جدیدی به نام «اردو» (Expedition) در بازی وجود خواهد داشت که می توانید در آن تیم مورد علاقه و شخصی خودتان را بسازید و در برابر حریفان اروپایی خود مسابقه بدهید. این حالت چیزی شبیه حالت «تور جهانی» در مجموعه فیفا خیابانی است. همچنین بازیکنان می توانند بازیکن شخصی (Virtual Pro) خودشان را به این بخش وارد کنند.
همچنین مشابه چیزی که در بازی جام جهانی فیفا ۲۰۱۰ دیده می شد، یک سناریو برای انجام مسابقات یورو ۲۰۱۲ در بازی وجود دارد.
بهترین بازیکن سال یوفا عنوان جایزه ای بود که هر ساله توسط یوفا به بهترین بازیکن لیگ قهرمانان اروپا، در آن فصل اهدا می شد. لیستی که یوفا منتشر می کرد شامل بهترین دروازه بان، بهترین مدافع، بهترین هافبک و بهترین مهاجم بود که از بین این ها یا از بازیکنان دیگر، یک بازیکن به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب می شد. در سال ۲۰۱۱، جایزه بهترین بازیکن سال اروپا جایگزین این جایزه شد.
جایزه بهترین باز ...


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

یوفا را به اشتراک بگذارید

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی یوفا   • مفهوم یوفا   • تعریف یوفا   • معرفی یوفا   • یوفا چیست   • یوفا یعنی چی   • یوفا یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی یوفا
کلمه : یوفا
اشتباه تایپی : d,th
عکس یوفا : در گوگل

آیا معنی یوفا مناسب بود ؟           ( امتیاز : 96% )