انتخاب دیکشنری مترجم لغت نامه
جستجو در دیکشنری
دیکشنری مترجم تغییر دیکشنری یا مترجم
برای انتخاب دیکشنری یا لغتنامه، اینجا را کلیک کنید.
انگلیسی به فارسی انگلیسی به انگلیسی کلمات اختصاری فارسی به انگلیسی فارسی به عربی عربی به فارسی جدول کلمات لغت نامه دهخدا فرهنگ فارسی فرهنگ فارسی معین فرهنگ فارسی عمید اسم پسرانه و دخترانه دانشنامه عمومی دانشنامه اسلامی کامپیوتر برق و الکترونیک عمران و معماری حقوق سینما صنعت علوم دامی حسابداری ریاضیات آمار خودرو صنایع غذایی نساجی پلیمر معدن شیمی نفت مهندسی گاز خاک شناسی زمین شناسی آب و خاک بهداشت دندانپزشکی روانپزشکی فوتبال کاراته یوگا کوه نوردی

94 1069 100 1

۱۹۲۵

۱۹۲۵ در دانشنامه ویکی پدیا

۱۹۲۵
سال ۱۹۲۵ طبق گاه شماری گریگوری.
جام ملت های آمریکای جنوبی ۱۹۲۵ (انگلیسی: 1925 South American Championship) نهمین دوره جام ملت های آمریکای جنوبی می باشد که به میزبانی آرژانتین در بوئنوس آیرس برگزار شد.در ابتدا قرار بود این جام با حضور پنج تیم برگزار شود که تیم ملی فوتبال شیلی و تیم ملی فوتبال اروگوئه از حضور در این مسابقات انصراف دادند و مسابقات به حضور تنها سه تیم برگزار شد.
خورشیدگرفتگی ۲۰ ژوئیه ۱۹۲۵ (به انگلیسی: Solar eclipse of July 20, 1925) یک خورشیدگرفتگی از نوع خورشیدگرفتگی حلقه ای است. این خورشیدگرفتگی در تاریخ ۲۰ ژوئیه ۱۹۲۵ میلادی (‎۲۹ تیر ۱۳۰۴ خورشیدی) روی داد که زمان اوج آن، ساعت ۲۱:۴۸:۴۲ به وقت ساعت هماهنگ جهانی بوده است. مدت زمان و طول این خورشیدگرفتگی ۷ دقیقه و ۱۵ ثانیه بود.
فهرست خورشیدگرفتگی های قرن بیستم میلادی
خورشیدگرفتگی ۲۴ ژانویه ۱۹۲۵ (به انگلیسی: Solar eclipse of January 24, 1925) یک خورشیدگرفتگی از نوع خورشیدگرفتگی کامل است. این خورشیدگرفتگی در تاریخ ۲۴ ژانویه ۱۹۲۵ میلادی (‎۴ بهمن ۱۳۰۳ خورشیدی) روی داد که زمان اوج آن، ساعت ۱۴:۵۴:۰۳ به وقت ساعت هماهنگ جهانی بوده است. مدت زمان و طول این خورشیدگرفتگی ۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه بود.
فهرست خورشیدگرفتگی های قرن بیستم میلادی
سیارک ۱۹۲۵ (به انگلیسی: 1925 Franklin-Adams، نامگذاری:1934RY) هزار و نهصد و بیست و پنجمین سیارک کشف شده است که در ۹ سپتامبر ۱۹۳۴ کشف شد.
سیارک در دادگان اجرام کوچک ناسا
قدر مطلق سیارک برابر ۱۲٫۰۰ است.
فینال جام حذفی فوتبال انگلستان ۱۹۲۵، رقابت پایانی جام حذفی فوتبال انگلستان در سال ۱۹۲۵ میلادی است که مابین دو تیم باشگاه فوتبال شفیلد یونایتد و باشگاه فوتبال کاردیف سیتی در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شده است.
فهرست قهرمانان جام حذفی فوتبال انگلستان
جام حذفی فوتبال انگلیس
این مسابقه که در تاریخ ۲۵ آوریل ۱۹۲۵ انجام شده است با نتیجه ۱ بر ۰ به سود تیم باشگاه فوتبال شفیلد یونایتد به پایان رسید.


چنانچه، معنی واژه بالا (برگرفته از دانشنامه ویکی پدیا)، نادرست یا مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران است، خواهشمند است گزارش دهید تا بررسی و حذف گردد => [گزارش]

ارتباط محتوایی با ۱۹۲۵

۱۹۲۵ را به اشتراک بگذارید

Telegram Facebook Twitter LinkedIn

معنی یا پیشنهاد شمانام نویسی   |   ورود

تازه ترین پیشنهادها

عبارات و کلمات کلیدی مرتبط

• معنی ۱۹۲۵   • مفهوم ۱۹۲۵   • تعریف ۱۹۲۵   • معرفی ۱۹۲۵   • ۱۹۲۵ چیست   • ۱۹۲۵ یعنی چی   • ۱۹۲۵ یعنی چه  

توضیحات دیگر

معنی ۱۹۲۵
کلمه : ۱۹۲۵
اشتباه تایپی : ۱۹۲۵
عکس ۱۹۲۵ : در گوگل


آیا معنی ۱۹۲۵ مناسب بود ؟     امتیاز مثبت به دیکشنری   امتیاز منفی به دیکشنری     ( امتیاز : 94% )